moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 10:29

że osobno potrzeby swoje załatwia a on "to jakaś arystokratka" :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 12:38

o tak uwielbiam jak kotki mruczą :-D tak się fajnie słucha tego

anetka no u mnie obie stoją obok siebie,znaczy stykaja się pod katem prostym :-)

moni no co się tak cieszysz :-P

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 18:17

anetka nie żartuj sobie że nie masz gdzie drugiej kuwet położyć :ico_haha_02: my dwa razy do roku mamy po trzy kuwety i trzy koty a wcale nie mam pałacu tylko zwyczajne mieszkanko w bloku :ico_oczko: i jak się chce to zawsze się znajdzie miejsce :ico_oczko:

dziś było ścinanie pazurków kociakom i o ile Lucio ma ścięte o tyle panienka jak zwykła marudziła i nie dala sobie ściąć :ico_oczko:
dobrze że mam blisko domu wetkę :ico_sorki: :ico_oczko:

NICOLA_1985

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 18:34

Nikola chyba nikt ci nie sugerował że masz robić inaczej?
nikt mi nie sugerował nic, dokłądnie jak piszesz robie tak jak uważam.... gdyby mi śmierdziało z kuwety mimo, że jest czyszczona codziennie to bym pewnie szukała przyczyny.. a skoro nie śmierdzi i czuć tylko zapach drewna tzn, ze jest ok...

ja mam 1 kuwete nadwa koty - moje nie są takie rozpieszczone ... :-P :ico_oczko: :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 18:44

sorki że dopiero teraz ,ale dzisiaj właśnie pare fotek porobiłam moim kociakom ale niestety już były po zabawie :ico_oczko: więc osobno odpoczywają sobie :ico_haha_01:

Lutek słodki mrruczuś łobuziak
Obrazek

Gwiaazdunia też mruczuś nasza matrona :ico_haha_01:
Obrazek

lilo

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 19:13

mal ale słodkie leniwce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 19:24

mal widać po kotkach że już zmęczone były :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: koteczek w domu

07 sty 2013, 23:44

lilo - super kicia ! Nasz Zgredzio rozwolnienie dostal tylko jak ja - dobra kocia mama,dalam malemu Zgredziowi mleczka z kartonika,to byl blad - malym kotom nie powinno sie dawac mleka. Po odrobaczeniu kupa byla normalna i my tez uzywamy zwirku Benek lawendowy i jest ok,caly tydzien tylko dosypywalam mu,a raz w tygodniu mycie kuwety,bo tez jakos robil bokami,jak byl maly :) Teraz trafia idealnie,jesli zechce zrobic w domu,bo od kiedy wychodzi na dwor,to potrzeby zalatwia na grzatkach kuzynki ;) jak bylo duzo sniegu i mrozy,to robi w domu do kuwety :)

lilo

Re: koteczek w domu

08 sty 2013, 09:13

malym kotom nie powinno sie dawac mleka.
Znaczy w ogóle? Moja uwielbia mleko, dostaje takie swojskie co prawda, ale się upomina strasznie, wody nie chce jak na razie pić.
Słyszałam, że starszym się nie daje ale maluchom też?


No i jednak miała trochę rozwolnienia czyli coś w tym jest.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: koteczek w domu

08 sty 2013, 10:44

mal cudne kiciusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a kuwete oczywiscie mialabym gdzie postawic, tzn jedyne miejsce wolne gdzie by nie rzucala sie w oczy to pokoj syna :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec jak bedą juz 2 koty to musialby wyrazic zgode :ico_haha_01: :ico_haha_01: mam korytarz i lazienke ale tam kota nie puszczam, no chyba ze idzie ze mna siusiu :ico_oczko: ostatnio jak idzie to go zawsze rękawicą/myjką mokra wyczesuje, widze ze cos zaczyna siersci wiecej gubic, musze go wykąpac ale nie wiem w jakim szamponie...

co do mleka to kotom nie wolno podawac :ico_oczko: kazdy weterynarz i hodowca to powie :ico_oczko: mój mial zezwolenie jakby co na taka smietanke 12% w kartoniku od czasu do czasu ale tez mu nie dawałam, są tez mleka specjalne, ale od na wodzie i spoko, psu tez mleka nigdy nie dawałam

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość