Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 lip 2007, 17:34

kilolek pisze:A wy jak, dbacie o kondycję?
zajmuje sie dziećmi i domem to chyba najlepsza gimnastyka jaka istnieje :ico_oczko: dlatego też kobieta po porodzie tak szybko chudnie :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 lip 2007, 19:16

hahaha, też zajmuję się domem (bez dzieci) ale czuję niedosyt. Mam wyrzuty sumienia, że nie dbam bardziej o siebie.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 lip 2007, 20:12

kilolek, Wiesz co powiem ci że na kondycję nie narzekam ale jeżeli chodzi o dbanie o siebie taki relax dla mnie to jak dzieci pójdą spać a ja pójdę pod prysznic a potem jakiś balsam a jeszcze jak mąż zrobi mi masaż nóżek i plecków ,po tym jestem gotowa na kolejny ciężki dzień :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

23 lip 2007, 20:35

Ika202 pisze:A wiecie co ja mam takie pytanie z innej beczki mam nadzieję ze nikogo nie urażę ale jak u was z sexem ??


nooo.... u mnie ciężko. mnie się czały czas chce, ale niestety mój mąż zasypia :zzz: często na siedząco w czasie wieczornego filmu (wstaje o 4.30 do pracy). ma też bardzo stresującą pracę, a to też go hamuje. i gdyby nie jego szkolenie dwumiesięczne wojskowe(wypościł się, odstresował), to pewnie tak szybko nie zaszłabym w ciążę. w pierwszych miesiącach nie miałam ochoty na sex, ale teraz tylko czekam na odpowiedni moment, aż dorwę męża :ico_wstydzioch: .wczoraj mi się udało :509:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

24 lip 2007, 10:33

Cześć dziewczyny udało mi sie na chwile wejść na neta, czytając wasze posty o sexie to wy macie dobrze ja przez całą ciąże mam zakazany, pani doktor od razu zapowiedziała że na czas ciąży sex w mojej sytuacji wykluczony,więc wiecie jak mój małżonek to musi wytrzymać, pozdrawiam was wszystkie może uda mi się jeszcze kiedyś zajrzeć, papapa

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 lip 2007, 10:37

Ojej, marzenus, a czemu tak?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

24 lip 2007, 10:54

Agnieś81, no ładnie tylko pogratulować i męża na urlop wysłać ,ale wtedy to chyba byś go wymęczyła bardziej niż praca :ico_oczko: :ico_brawa_01:
marzenus, no to nieciekawie ja nie mam żadnych przeciwwskazań tylko ochoty brak :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-24, 11:27 ]
Wiecie co ale mnie ekler zemdlił bo poszłam do piekarni po bułki z parówką dla dzieciaków i sobie wzięłam eklera bo apetycznie wyglądał ale jak widać nie mogę jeść słodkiego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

24 lip 2007, 11:47

Witajcie ale dyskusja :ico_oczko: nie ma co mam sporo do nadrobienia... wlasnie musialam wrocic do miasta i zalatwiac sprawy z zusem :ico_zly: koszmar , bo nie ma mojej kadrowej jest na urlopie a ciagle brakuje mi jakis dokumentow - jak tak dalej pojdzie to bede musiala wrocic do pracy na 1,5 ms :/ a nie usmiecha mi sie to...
co do wczesnej laktacji to ja tego nie mam i nie wiem czy nie powinnam sie marwtic, bo jesli nie bedzie pokarmu -to czeka mnie butelka :/ ...no ale w koncu jeszcze troche czasu mamy :))
sex...hmmm moj mezus sie boi moze to zabrzmi glupio, ale tak wlasnie jest na poczatku nie moglismy -pierwsze 3 ms potem juz moglismy i ostatnio jak probowalsmy to dostałam takiego skurczu, ze ryczałam jak bóbr :/ no i teraz razem sie tak boimy :ico_olaboga: , ze cos moze byc nie tak - jakies przedwczesne skurcze, rozwarcie i problem gotowy...
wozki ładne ja mam juz to za soba - mama moja kupila 3 funkcyjny -bebe confort - taki kolor ciemno rozowy - jest super i przede wszystkim lekki i super składany.
na razie u mnie przestoj zakupowy , bo straszne debety na koncie sie pojawiły :ico_olaboga:
pozdrawiam paa

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 lip 2007, 12:34

Agata27 pisze:na razie u mnie przestoj zakupowy , bo straszne debety na koncie sie pojawiły

ech, skąd ja to znam???

Co do sexu, to wyczytałam już dawno, że amerykańscy naukowcy dowiedli, że sperma ojca bardzo korzystnie wpływa na podtrzymanie ciąży. Dużo lepiej niż jakikolwiek lek. Więc na początku ciąży jak mieliśmy problemy i tylko trochę się źle czułam to zaraz mężuś sexik aplikował :ico_haha_02:
A co do skurczy po, to mnie też któregoś razu złapał po i to taki ogromny i bardzo bolesny. Nie mogłam się w ogóle poruszyć a i leżałam z trudem. Po dwóch nospach przeszedł i myślałam, że niestety przyjemności trzeba porzucić, ale ostatnio było już spoko.
Innym z kolei razem straszna suchość mnie dopadła i powtarzała się kilkakrotnie, ale gin. kazała mi kupić żel nawilżający i wszystko było oki. Nawet czasem stosuje go po jak mnie troszkę pobolewa, bo jednak to u mnie nie funkcjonuje normalnie i też szybciutko rozluźnia i łagodzi otarcia czy bóle. Jak ktoś ma problemy to szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

24 lip 2007, 15:34

ja ten skurcz mialam niestety nie po tylko w trakcie :ico_wstydzioch: tak zaczelam sie drzec i plakac, ze mezus od razu przestał :ico_wstydzioch: czasami faktycznie cos tam pobolewa i nie jest tak jak przed, ale to chyba dlatego, ze szyjka inaczej sie uklada w ciazy -tak mi sie wydaje- my ostatnio tak malo czasu spedzamy razem ciagle ten remont, albo maz w pracy (ma 3 zmiany :/) albo ja sie zle czuje - bo np. caly dzien malowałam plot i kregoslup mi siada...no i ostatnio maz jeszcze wypalil, ze mozemy poczekac, bo jeszcze sie cos stanie ... ehh ten natlok spraw :( jakos to sobie odbijemy - oby tylko znalezc troszke wolnego czasu :)
dzis mialam popis - poryczałam sie mezowi do komorki jak zobaczylam stan konta :ico_placzek: taka mnie schiza dopadła i niemoc, ze jeszcze tyle zakupow przed nami a tu ciagle wszystko idzie w ta chałupe :// wyryczałam sie i mi przeszło - tzn. stan konta sie nie poprawił :ico_oczko: , ale co tam jakos inaczej na to wszystko spojrzałam - w koncu z debetami tez da sie zyc:) buziak paaa
p.s ostatnio mam taka nerwice, ze nie zdaze wszystkiego na czas pokupowac - jakbym nie mogla racjonalnie do tego podejsc i pomyslec, ze jeszcze jest czas - bo przeciez jeszcze caly 3 trymestr - dobrze, ze chwile takiego myslenie dosc szybko przechodza.
A to moj brzucho tydzien temu - czyli w 24 tyg.
3 trymestr zaczyna sie w 27 tygodniu prawda?
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość