Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 kwie 2007, 10:02

no nareszcie dziala TT!!!!
hej laski!!!! a ja znów po nocce, zimno dzis u mnie, a ja juz zdążyłam załapać :ico_chory: przeziebienie, gardło boli, i strasznie kaszle ropą, mam nadzieje ze sie obedzie bez antybiotyku bo juz w ciazy dwa razy brałam :ico_placzek:

wczoraj byłam w szkole rodzenia, bylo nawet fajnie tylko ci ludzie z belfastu takim bełkotem mowia ze trudno sie przyzwyczaic dobrze ze tu troche jestem co ich rozumiem ( 80 %)
madziorka to chyba Ty wspominałas ze nie ma u Ciebie miejsc w szkole rodzenia???? to zapraszam do nas tu nikogo prawie nie ma, a i na tyle jest fajnie ze nawet jak urodze dzidzie to moge tam chodzic non stop ot tak, jakbym miala jakis problem z dzieckiem itp, to bardziej taka szkołka dla rodzacych i juz mam, no i mozna tam dobrze zjeść za darmo i zostawic dziecko jak juz podrosnie :ico_brawa_01:
Kasik Ty sie nie przejmuj bo jak wczoraj poszłam do szkoły rodzenia to były dwie laski, ktore juz 2 tyg po terminie i sie nie przejmowały :ico_ciezarowka:
a ja zaraz spadam spac,
Ps jeszcze miesiac i ide na macierzynskie :ico_brawa_01: bo juz nerwowo nie wytzrymuje no i brzuch zaczyna " przeszkadzac" w pracy,, no i wczoraj mi babcia na mnie sie przewrociła, wiec ją zamortyzowałam ale ją puściłam bo bałam sie ze mi na brzuch sie przewroci, ale nic jej sie nie stało ani mnie, ale mnie wystraszyła :ico_olaboga: strasznie sie bałam o mojego maluszka, rozmawialam tez wczoraj z laskami i mowiły ze jestem pierwsza osoba, ktora szefowa nie przeniosla na " chodzacych" ja jestem na lezacych, widocznie ma jakies fochy do mnie, ale to juz jej problem, a po drugie nie zaplacila mi podwojnie za wielkanoc, wiec ide w poniedzialek ZNOWU sie z nią kłocić :ico_olaboga:
dobra dosc tego narzekania, mam tez mile chwile, kolezanka z pracy ( ta murzynka co mi tak pomaga, pisalam wam o niej) zaprosila mnie w moje urodzinki do miasta, kupiła mi bluzeczke i buty, zaprosiła na obiad :ico_brawa_01: , a ja nie omieszkalam sie kupic w miedzyczasie kocyka takiego milusiego dla mojego synusia :ico_brawa_01:
duzo naklikałyscie przez ten czas co mnie nie bylo wiec pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 kwie 2007, 10:41

Madziorka wchodze sobie dzisiaj na forum i co widze, ze nasza aktywna :ico_ciezarowka: ma dzisiaj urodziny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zatem:

[center]W dniu Twych urodzin,
w dniu Twego święta
pewna osoba o Tobie pamięta.
Pamięta o Tobie i śle życzenia,
by się spełniły wszystkie Twe marzenia.
Niech Ci życie słodko płynie
w każdej chwili i godzinie.
Aby wszystko się spełniło,
o czym marzysz Twoje było,
byś pogodne miała dni
z głębi serca zyczę Ci...[/center]


[center]Obrazek[/center]

[ Dodano: 2007-04-21, 11:06 ]
przeczytałam wszystkie posty, ale odpisze później... teraz ide sie jeszcze trochę "pobyczyć" w łóżku, bo coś humorek nie ten mnie złapał od rana :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 kwie 2007, 12:08

madziorka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: duzo zdrowia i szczescia dla ciebie i dzidziusia

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

21 kwie 2007, 12:43

Madziorka Nasza Kochana ciezaroweczko, duzo zdrowka bo to jest Ci teraz najbardziej potrzebne, zdrowka dla dzidzi i mezusia, duuuuzo milosci, pogody ducha na kazdy nadchodzacy dzien i sloneczka!!! Tego wszystkiego zyczy Delfina z Mayeczka!!!
Buziaki duuze!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:
:532: :532: :532: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-04-21, 12:46 ]
Ilonka zdjecie sliczniutkie, ale Cie sloneczko ladnie zlapalo, karnacja jak marzenie.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 kwie 2007, 13:10

ilonka na to samo zwrocilam uwage,wygladasz bomba....ale ma bablu laski w domu :-D delfinka a jaki to szampon?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 kwie 2007, 14:00

witam dziewczyny!
zaczynam od zdjęć paiskownicy w wykonaniu dziadka Pawła :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/80571.jpg[/img][/img]

a tu nasz stary. dobry, mądry pies Nero , ktory zazwyczaj ma Lenkę gdzieś, nie reaguje na zadne zaczepki :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/80572.jpg[/img][/img]

a tu lenka suka kamieni w piachu :ico_oczko:

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/80573.jpg[/img][/img]

kuba wcoraj do późnej nocy nęcił ryby z łodki, wiec teraz odsypia, a ja juz posprzątałam, byłam z lenką na dworze, teraz padła, wiec jestem.
pewnie po południu pojedziemy sprzątac mieszkanie po gładzi, bo kuba chcial jutro zacząć malowac, najwyzszy czas sie wyprowadzic :ico_oczko:
dziękuję, za słowa pochwały o naszej kuchni, ale widziałam w tej firmie kuchnie do bloku se ktos zamówił za 28 tysiaków...to jest dopiero Carington :ico_haha_01:
[shadow=violet][size=150]Dla Madziorki[/size][/shadow]

[shadow=blue][size=150]W dniu Twych urodzin
Wszystkiego najlepszego
Dużo brzuszka, wielkiej z kremem rurki,
Pierwszego syna, drugiej cóki!!![/size][/shadow] :-D

[ Dodano: 2007-04-21, 14:09 ]
oczywiście miało być dużego brzuszka :ico_haha_01:

Ilonka ćwiczysz?????!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jeśli ty jesteś kapeć to ja jestem kapeć z lat 20-lecia międzywojennego :ico_haha_01: nie wiem cy moje serce przezyłby jeden przysiad :ico_oczko: kurde moze wezme przykład z ciebie, bo jakos licho wyglądam...oczywiscie nie na brzuchu :ico_oczko:
Lucy ja uzywam bambino, do wszytskiego i mydełko i szampon i oliwka i co tam jeszcze jest, a bambino to tez nivea, ale nie wiem czym sie rózni od tych nivea dla dzieci.
Marta masz przerąbane w tej pracy, a szefowa twoja to juz w ogóle chyba nie z tej bajki :ico_puknij: wytrzymaj jeszcze troche i uciekaj stamtą do spokojnego leniuchowania na urlopie :ico_oczko:
Delfinka kurcze twoja mała niedługo konczy roczek, ciekawe czy go przydepcze juz sama o własnych siłach bez pomocy mamusi...no chyba, ze cos przeoczyłam i Maya śmiga juz sama :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
a Kasiulka to juz sie pojawiła? :ico_ciezarowka:

ide na obiadek, musze sie posilic przed walką z gładzią :ico_oczko:
doe wieczorka, pa!

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

21 kwie 2007, 17:22

hej kobitki, mam prośbę, chciałąbym spakować małego i pojechać do londynu, skończyłam handel zagraniczny jestem też instruktorką aerobiku tak sobie myślę ze dałaby,m radę znaleść coś ciekawego tzn pracę, ale potrzebuję info, za ile można kawalerke wynajać, albo dwa pokoiki, i gdzie szukać, a moze znacie kogoś kto chce wynająć?? jestem samotną mamą, wiecie moze czy pracując w anglii dostawałabym pieniażki na dziecko? a ile trzeba mieć ze sobą zeby przeżyć pierwszy mies zanim przyjdzie wypłata? no i wogóle moze macie jakieś rady?? bardzo proszę o wiadomości na pw :ico_sorki:
:ico_tort: dla wszystkich dzisiejszych solenizantów!
buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 kwie 2007, 18:00

madziorka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat niech zyje nam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdrowka szczescia, pomyslnosci, zdrowej dzidzi i wszystkiego naj, naj, najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
:509: :521: :520: :523:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 kwie 2007, 18:35

odmeldowuje się PONOWNIE :-D bo widze, że Kasieńka nie zauwazyła iz rano strzeliłam pościka z życzeniami dla Madziorki :-D

Kasia no piaskownica superowa :ico_brawa_01: a i widać że Lenka się super w niej bawi... i nie przesadzaj z tym sprzataniem dzisiaj :ico_nienie:

Delfina oj to widze, ze tez przeszłaś zanim urodziłas :ico_olaboga: ja się pocieszam, ze po tym masażu szyjki to oksytocyna może nie będzie juz taka straszna i bolesna...

Ilonka super wyglądasz na tym zdjęciu... a jak tam Bablu poszlo wczoraj w Ambasadzie??

Martucha życzę żeby ten miesiąc ci baaardzo szybciutko zleciał i żebyś sobie odpoczywała ile wlezie wtedy, bo nalezy ci się że hej...

Lucy superowo, że wypłacili ci sickpay :ico_brawa_01: a z kosmetyków to ja kupiłam rzeczywiście Nivea... mam krem, żel z szamponem, balsam i krem do pupy... Sudocrem tez mam ale położna powiedziała, żeby go uzywac tylko jak już cos wyskoczy na pupie i to tez bardzo cienką warstwę, bo przedobrzenie z Sudocremem tez nie jest dobre...

Lemoni zycze powodzenia w realizacji planów... ja mieszkam poza Londynem więc niestety niewiele ci pomoge...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

21 kwie 2007, 20:38

czesc dziewczyny wszystko przeczytalam ale nie mam zbytnio czasu juz pisac
Co do Alusi to zniosla to bardzo dzielnie :ico_haha_01: byla uspiona gazem na 10 min w tym czasie wyrwali jej 10 zabkow krwawilo ok 15 min i do domku takze "nie taki diabel straszny" ogolnie to mowi ze juz ja nie boli i nawet chce wszystko jesc bez problemu :ico_szoking: Synus pod opieka znajomej tez ladnie sie zachowywal i malo plakal takze jest wszystko ok
Trzymajcie sie kobietki, lece :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość