Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 lip 2007, 21:49

Ja się troszkę martwię o Kubusia, żeby mu ten mój stres nie zaszkodził. Dlatego wszystko inne jutro odpada, choćby nie wiem jak było ważne.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2007, 00:00

kilolek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kubuś jest najważniejszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lip 2007, 11:23

Dokładnie, dlatego dopiero wstałam :ico_wstydzioch: - pierwszy raz od wielu miesięcy nie nastawiłam budzika i zamierzam przeleżeć cały dzień. Mąż mi nawet zakazał siedzieć przed komputerem :ico_haha_02: ale od czasu do czasu będę zaglądać!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lip 2007, 17:27

A ja muszę wam coś powiedzieć bo aż sama nie wierzę dziś byłam u gina i zrobiła mi USG nas którym orzekła : Dziecko nadal ma pępowinę miedzy nóżkami ale kiedy sie poruszyło pod nią znajdują sie wargi sromowe :ico_szoking: "a kiedy sie spytałam czy na 100% to ona powiedziała że żaden lekarz nie może powiedzieć na 100% ale raczej na pewno :-D sprawdzimy dokładnie po 30 tc i co teraz już w ogóle nie wiem co myśleć :ico_noniewiem: a później zrobię foto i pokaże wam jakie dostałam od mamy buciki a i kolejnym szokiem była moja waga bo przytyłam 6 kg :ico_olaboga: a i białkomocz no i kolejne badania :ico_placzek:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 lip 2007, 22:39

ika202 no nie mogę :-D więc może dziewczynka mieszka w twoim brzuszku :ico_oczko:

Dziewczyny chyba wszystkie mamy teraz spore wydatki, nie można się denerwować, tylko spokojnie zastanowic jak wszystko rozplanować.

A mi się dzisiaj zachciało czerwonego barszczu na obiad i zrobiłam, jejku jakie po tej zupie były mocne kopniaki w brzuszku, ciekawe czy smakowało, czy nie :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 lip 2007, 07:08

ania25 pisze:A mi się dzisiaj zachciało czerwonego barszczu na obiad i zrobiłam, jejku jakie po tej zupie były mocne kopniaki w brzuszku, ciekawe czy smakowało, czy nie :-D
a za mną chodzą pierogi z kapustą i grzybami no i barszczykiem :ico_oczko:
ania25 pisze:ika202 no nie mogę :-D więc może dziewczynka mieszka w twoim brzuszku :ico_oczko:
już sama nie wiem :ico_noniewiem: no ale moja ginekolog nigdy nie powie czegoś czego nie jest pewna :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

26 lip 2007, 08:20

Cześć Dziewczynki
Ja ostatnio tez mam niezłe zachcianki :-) za mną ciągle chodzą nalesniki z dżemem i frytki z MacDonalda. O frytka to staram się nie myśleć, heheh niezdrowe ale jak nie wytrzymam to zjem najwększą porcję.
Dziewczyny nie denerwujcie się, pamiętajcie, że w brzuszku mieszka mała istotka i jak Wy się denerwujecie to dzidzia też.
Ika czy już możemy gratulować Ci córy ???
Mój gin ostatnio zrobił mi zdjęcie warg sromowych. Poprosiłam go o to bo rodzinka mego męża pękała ze śmiechu, że jeszcze może się okazać, że Julcia to będzie chłopczyk. :ico_brawa_01:
Czy któraś z was ma bóle w okolicach piersi i pod ???Zauważyłam, że jak tylko się najem to zaczyna mnie kuć pod piersiami i muszę rozpinać stanik a i tak już mam o rozmiar większy bo w swoje się nie mieściłam. Zastanawiam się czy coś złego się ze mną nie dzieje.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

26 lip 2007, 10:39

Cześć dziewczynki chwilke mnie ni było bo mężuś miał urlopik i postanowilismy jechacć na ostatnie wakacje we dwoje - było naparwdę super. Odpoczełam naładowałam akumulatorki i tylko czasami jakos tak martwiłam się o przyszłość...
A jeśli chodzi o piersi to dzis pierwszy raz mąż rano zauważył na mojej koszulce plamke zaschnietą na wysokości sutka - kurcze chyba w nocy wyciekła mi kropelka mleka z piersi...możliwe to ?? Oki wołaja na sniadanko zajrze tu później. Miłego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 lip 2007, 10:45

mambii82 pisze:Ika czy już możemy gratulować Ci córy ???
żebym ja to wiedziała :-D ale mam nadzieję że moja ginekolog sie nie myli prowadzi moją 3 ciąże i jak do tej pory była the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 lip 2007, 11:03

anetkajur pisze:chyba w nocy wyciekła mi kropelka mleka z piersi...możliwe to ??

możliwe, możliwe, mi cały czas cieknie :ico_haha_02: i co dzień muszę zmieniać piżamę, bo nie mam ochoty przy takiej pogodzie jeszcze w staniku spać. A i tak przez całe dnie nosze wkładki laktacyjne. I mówię wam jaki to koszmar. Upał jak nie wiem co, a ja nie dość, że stanik (gruby! bo tylko takie były w moim rozmiarze) to jeszcze wkładki - gorąco mi jakbym się na Syberię ubrała. A tak w ogóle to w porównaniu z tym co piszecie to mi chyba najmniej urosły piersi. Chociaż mój mąż twierdzi, że dużo, ale przed ciążą nosiłam 75d a teraz mam 85d, wiec niewiele. Wiadomo jak zmienia się pod biustem to i miska większa, ale mojej koleżance skoczyły z 75d na 85f!!! No ale może to i dobrze tak mogę przynajmniej tańsze staniki kupować, a z takim 85f to na pewno nie byłoby łatwo i tanio!

[ Dodano: 2007-07-26, 11:08 ]
a propos niezdrowych zachcianek. Wczoraj byliśmy w szkole rodzenia i babka strasznie nudziła o karmieniu piersią. W sumie powiedziała wiele ważnych rzeczy ale jakoś w takiej formie, że nikomu nie chciało się tam siedzieć. Po 1,5 h myśleliśmy że nam tyłki poodpadają. I tak kobitki mają lepiej, bo siedzą na fotelach, a faceci na krzesłach biedni! No ale cóż. Zmierzam do tego, że szkoła jest przy mcdonaldzie i przez ostatnie 45 min. zżerała mnie myśl, że jak tylko wyjdziemy to zaciągnę tam męża siła! Najzabawniejsze było to, że jak tam weszliśmy to w kolejce spotkaliśmy połowę naszej grupy ze szkoły rodzenia :ico_haha_02: Chyba wszystkie od tego myślenia o karmieniu maluchów zgłodniałyśmy.Nie ma co dobrze się odżywiamy!!!! Ja wsunęłam 4 cheesburgery! :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość