agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 kwie 2011, 22:18

Witam.

Nasza mala tez od rana do poludnia jest aktywna pozniej spi tak do 20 z przerwami na jedzenie i spac idzie dopiero kolo 23 lub 24.

Co do wagi to ja przytylam 15.Jak wychodzilam ze szpitala mialam 10 kilo mniej a teraz mam 13 kilo mniej wiec zostalo 3 kilo do zrucenia ale najgorsze sa moje uda bo w ciazy sporo mi przytyly i teraz zle sie z tym czuje ale jakos zleciec nie moga.

kate_k82, zdrowka dla Mateuszka

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

17 kwie 2011, 08:23

[ Dodano: 2011-04-16, 18:32 ]
Ciekawe jak tam Patrycjaaa???[/quote]
u mnie cisza nadal :ico_noniewiem: ale juz nic nie mowie moze w ten wtorek jak pujde do szpitala to urodze wkoncu zalamie sie jak mnie puszcza na swieta do domu z brzuchem :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 kwie 2011, 08:46

Nie martw sie Patrycjaaaa do swiat jescze kupa czasu napewno sie rozpakujesz.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kate-82 oby wam dzis gladko poszlo i Mateuszek nie zarazil ani Ciebie ani Ali a sam szybko wyzdrowial :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-17, 08:47 ]
Czy wasze dzieciaczki maja na twazry krostki??? takie czerwone z bialym czubkiem -mi mowia ze to potowki....hmmmm ale one znikaja i sie pojawiaja w innym miejscu tak??? I czy to znaczy ze przegrzewamy dziecko?

[ Dodano: 2011-04-17, 08:48 ]
Dobra ja lece sie wykapac i do szpitala.... trzymajcie kciuki oby bylo lepiej....a najlepiej duuuuuuzo lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

17 kwie 2011, 09:20

tabogucka dzieki za wsparcie ;)
trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i wkoncu ta rana sie zagoiła

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 kwie 2011, 10:44

tabogucka, moja mala tez ma takie krostki.

patrycjaaa, trzymam za Ciebie kciuki zebys do swiat urodzila.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

17 kwie 2011, 11:10

Inuno piękna fotka :ico_brawa_01: brawa dla Mikołajka malutkiego.

kate_k82 dużo zdrowia dla synka oby wyzdrowiał szybko :ico_sorki:

Fintifluszka ja na spacer zakładam małemu sweterek i czapkę, zawijam go w kocyk, rożek i do wózeczka :-)
Przez pierwszy tydzień też miałam taką kulkę i jakby to nie moje ciało było. Ale już mam brzuch płaski w miarę, poćwicz trochę brzuch może się uda to zlikwidować :-)
Nasza mala tez od rana do poludnia jest aktywna pozniej spi tak do 20 z przerwami na jedzenie i spac idzie dopiero kolo 23 lub 24.
U nas jest dokładnie tak samo :-)
Czy wasze dzieciaczki maja na twazry krostki??? takie czerwone z bialym czubkiem

tak to prawdopodobnie potówki, mój tez miał takich dużo w szpitalu bo tam na sali było ponad 40 stoni :ico_szoking: no pojawiają się jak jest dziecku za gorąco, więc może lżej go ubieraj albo nie zawijaj za grubo w kocyki

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 kwie 2011, 14:07

hej dziewczyny
tesciowie pojechali juz o 9 rano... wszystko bylo ok... nawet sprawe "Kalisza" wyjasnilam i wyrazilam swoje zdanie i zostalo przyjete :ico_sorki: :ico_sorki:

nasza mala tez na nocke idzie ok 24 spac... a dzisiaj i wczoraj rano to kolo poludnia dopiero wstala, oczywiscie przerwy na jedzonko byly...

co do jedzenia szpitalnego to ja tez na sniadanie i kolacje szlam do bufetu, a tam swieze buleczki, dzemy, sery, wedliny, jogurty, owoce, kawa, herbata, kakao... do wyboru do koloru...
w 1 dzien na obiad mialam szparagowa zupke, makaron, kalafior w sosie, no i miesko... a 2 dnia mialam zupke warzywna, surowke, ziemniaczki i rybke... wszystko super smakowalo... jak sobie przypomne to polskie jedzenie po porodzie z blizniaczkami bleee... nie zawsze mi smakowalo :ico_olaboga:

Fintifluszka, nasz pepek jak odpadl tez do konca suchy nie byl, ale polozna i pediatra stwierdzily, ze tak ma byc... u nas mala miala na niego klips zalozony...

my dzisiaj wybieramy sie na pierwszy powazny spacerek :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 kwie 2011, 17:16

tabogucka, to mogą być potówki, zeby najlepiej sprawdizć czy dziecku nie jest za gorąco to trzeba dotknąc karku ma by ciepłybo jeśli jest gorący to dzidzia jest ubrana za ciepło. Smarowanie oliwka też może być przczyą powstawania potówek.

patrycjaaa, trzymam kciuki zebyś już dłużej nie czekała :-D

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 kwie 2011, 17:17

hej, my po pierwszym spacerku :ico_brawa_01:

Teraz Mały marudzi, już nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 kwie 2011, 18:20

witam
nie mam nawet kiedy do was napisac mam sporo zajec w szkole do tego i czeka mnie obrona to juz chyba tu nie zajrze szybko ale mój synus ok je 16 razy na dobe :-D
pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości