Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 wrz 2008, 16:57

Janiolek Jejciu straszna ta niańka że ci odmówiła, ale jest ogólnie z tym masakra. Ja się ostatnio stresuje czy dobrze zrobiłam, że się zdecydowałam na tą bo w koncu tak jak pisałam do stycznia będzie przychodzić tylko do 11 i ja nie wiem czy damy sobie rade, niby wszyscy deklaruja pomoc ale za pewne będzie tak ja w zeszłym roku, dużo stresu i nerwów :ico_olaboga: , a teraz sobie tak myśle co jak ta rabnięta matka nie posle tego synka jednak od stycznia do rpzedszkola, wtedy to dopiero zostane w czarnej d.... może nie trzeba było się kierowac tym,że to jako taka znajoma i poszukać kogoś kto od początku by przychodził na cały etat :ico_placzek:

Sylwia
Widze, że z twojej niani tez ładne ziółko, na prawde nie wiem co się z uczciwytmi nianiami porobiło, wydawałoby sie że powinno ich być sporo a tu same cwaniary.

Karolina Fotki dzieciaczków boskie, dla nich na pewno fajnie,że wychowują się razem, zawsze to więcej rozrywki i zabawy. A co do twojej siostry to rzcezywiście wugląda jakby na siłe kogos szukała,ale mam nadzieje, że trafi tym razem na kogoś pożądnego. Tym niemniej nie powinna całych obowiązków zwalać na ciebie.
Powodzenia w robieniu prawka!

A ja miałam iść dziś do kadr ale dobrze, że popatrzyłam na strone szpitala bo we wtorki nieczynne. Czekam własnie aż marek wróci i mi da samochód to pojade z Tosią na plac zabaw. Jutro może uda nam się w końcu pójsć na basen.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 wrz 2008, 17:16

Ania W razie czego mozesz do mnie Tosie podesłac. Jakos damy sobie rade. Jak bede miala harmonogram to powiem Ci kiedy jestem wolna.

[ Dodano: 2008-09-09, 17:21 ]
A oto moje dzieci

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

09 wrz 2008, 20:42

witajcie:)
Karolina ty to tez masz urwanie du.. no i nieładnie za siostra cie tak obarcza nie możesz pozwolic na za duzo bo potem sie przyzwyczai do brania i bedzie myslala ze tak ma byc...( ja tak mialam jak prowadzilam bar)
Moj Kacper to tez chodzacy urwis i za soba pozostawia tylko balagan...
co do nian sie nie wypowiem bo nie mam ale tak jak pisalam bede musiala kogos znaleźć bo tak nie mozna caly czas z dzieckiem wszedzie chodzic...
wczoraj i dzisiaj latalismy z Kacprem caly dzien Rysiek stara sie o dofinansowanie dzielalnosci z urzedu pracy a w zwiazku ze go nie ma to ja tam musialam stac... ale nie ma tego zlego :ico_oczko: poflirtowalam sobie z panem baaardzo przystojnym :ico_oczko: az humor mam inny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-09, 20:43 ]
Janiołek zdjecie fajowe nawet fryzury takie same :-D

[ Dodano: 2008-09-09, 20:45 ]
a i Karolina zdjecia super fajnie ze Amelka ma kontakt z kuzynem moj Kacper nie umie sie zabardzo bawic z dziecmi narazie mu wszystko zabieraja...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 wrz 2008, 21:03

Anita Iwankowi niestety palemka opada bo ma wiecej do spiecia :-D
ale to moje dziecko chude :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

10 wrz 2008, 08:39

ja tylko na chwilke wpadam postawić :ico_tort: z okazji imienin Łukaszka troche o tym zapomnieliśmy więc dopieo dziś biorę sie za pieczenie ciast mam nadzieję ze zdążę

Amelka i Kornel sa rewelacyjni :ico_brawa_01:

mam jeszcze nerwa bo kupiliśmy małemu nowe łóżeczko akie z materialu i nam sie nie mieści w to miejsce gdzie stoi stare drewniane :ico_zly: a pytalismy w sklepie 3 razy czy napewno ma 120 cm TAK TAK a ma 122 i nonono u nas jest taki ścisk że nawet jeden centymetr ma znaczenie :ico_zly: przyda sie chociaż na wyjazdy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 wrz 2008, 09:52

Janiolek- dzieki za propozycje, tylko wiesz u mnie jest ten problem, że jak nasza niania wyjdzie o tej 11 to nikogo nie będzie i nie będzie miał kto Tosi przewieźć, wiec albo Marek albo ja albo moja mama (zobaczymy) bedzie musiał wczesniej przyjechac do domku.
A fotka super, jaka Lenka juz duża jest:) Piesek też fajny. Ja miałam foxteriera, został u rodziców bo oni mają dom i ogródek, a my mamy kota który sie sam wyprowadził na dół do tesciów bo jak tylko widzi Tosi to ucieka bo się jej boi :-D

Anita- no widze, że miałas sporo stania, urzey napawaja mnie gęsią skórką, ale flircik zawsze miły :-D A z tym bałaganem u mnie podobnie, gdzie Tosia przejdzie tam wielki bałagan, a wieczoram to chodze i zbieram wszystko :ico_olaboga:

Kasia- cóż za niekompetencja w sklepie, a nie możecie zwrócić, albo wymienić na inne, szkoda żeby było tylko na wyjazdy.

A my zaraz wychodzimy na basen dla rozrywki, miłego dnia!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 wrz 2008, 10:09

wiesz w razie czego mozemy podjechac z Lenka, z reszta zobaczymy bo moge sie tu promowac a potem okaze sie ze nie bede miala ani godziny wolnej. ale jak cos to wal smiało.
Taaa a Lenka taaaka wielka :-D całe 68cm i ok. 7kg SZOK :-D muszę javę zainstalowac bo nie moge cytowac, wrrr

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 wrz 2008, 10:33

Karolina zdjęcia super a dzieciaczki przesłodkie :ico_brawa_01:

ja nie wiem jak tam z opiekunkami- ja mam jedną zaufaną, więc nie narzekam, dzisiaj wzięłam zgloszenia dla Julii do przedszkola- bo z tym jest ładna jazda :ico_olaboga: - złożę do dwóch i za rok zobaczymy..,,choć pewnie i tak za późno

ładna pogoda dzisiaj ale Julia drzemkę sobie ucieła i siedzimy jeszcze w domku,
dzisiaj jak Adrianka zaprowadziłam do przedszkola to ojciec jednej dziewczynki postanowił jej nie zostawiać jednak w przedszkolu :ico_szoking: bo jednak źle wygląda, całą noc wymiotowała :ico_szoking: - a on ją w ogóle przyprowadził do przedszkola :ico_zly: - babka mu powiedziała, że to pewnie grypa jelitowa..... kurcze aż mnie ciarki przeszły- czy Adrian może to jeszcze raz to podłapać?????

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

10 wrz 2008, 11:17

A u nas gorączki ciąg dalszy i nocny popis Amelki. Okazało się, że to od zebów idą od razu cztery. Dwójka lewa na dole wyszla, teraz przebija się lewa górna i kolejne dwie także, ale narazie napuchnięte i czerwone dziąsła. Tak więc jeszcze nas trochę czeka.
Co do niań to ja nie wiem jak jest, bo jeszcze nie szukałam, ale przeraża mnie podejście ludzi. Taki brak uczciwości jest okropny. Jeju, a jeśli wszyscy tacy są, to po prostu tragedia.
Wiesz, Karolinko, chyba taka siostra jak Ty to skarb. Szkoda, że nikogo takiego nie mam. Moja jest daleko i stosunki są jakie są, a szwagierka blisko, ale i tak widujemy się jedynie u teściów.
A co do tego pana od przedszkola, to po prostu chyba taki jak te nianie. Ręce opadają. Ja juz nie wiem nawet czy to durnota czy wrodzone ograniczenie umysłowe.
Ah, ludzie to są po prostu czasem okropni i nie potrafią zajrzeć powyżej własnych dziórek w nosie..

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 wrz 2008, 11:53

my z Juleczką wychodzimy wreszcie, bo dzidzi wstało :ico_brawa_01:

ale ja już jestem stara :ico_olaboga: :-D właśnie tak zwróciłam uwagę na moj podpis i suwaczki dzieci...taaakie duże już są :ico_brawa_01:...kiedy to zleciało :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość