Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sty 2009, 11:36

dana to super ze wypila Ci tyle mi iga nie ruszy nawet butli :ico_nienie:
a co do tego spania to Iga spi w nocy w lozeczku zawsze :ico_nienie: tylko nie za :ico_nienie: ypia :ico_nienie: tam zasypia :ico_nienie: przy cycu i ja przenosze :ico_noniewiem: i w tym mam problem :ico_noniewiem:
my zaczynamy sie szykowac d :ico_noniewiem: o sklepu po czape nowa i skarpetki-pewnie jeszcze kupie jak zawsze bo ja k tu nie kupic takich slodkich malych ubranek :-D
pozdrowionka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sty 2009, 12:30

hej hej ale mialam nocke pobudka co wie godziny troszke pociagnol z butki i spal dzis juz mu cyca nie dalam :ico_noniewiem:
u nas piekna pogoda wiec pewnie jakis spacerek sie uszykuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 sty 2009, 12:58

hej hej ale mialam nocke pobudka co wie godziny troszke pociagnol z butki i spal dzis juz mu cyca nie dalam
u nas piekna pogoda wiec pewnie jakis spacerek sie uszykuje
Boshe,u mie tez koszmar,ja nie wiem co z nia robic.Zasypiala zawsze tak pol do siodmej wieczorem,to bardzo wczesnie,ale spala do 9 rano.Teraz budzi mi sie o 3 w nocy i chce do mnie do lozka,no nie wiem czy jej nie nauczylam juz tego :ico_noniewiem: No i caly czas klopot z tym smoczkiem zasranym,kompletnie nie mam pomyslu jak ja odzwyczaic od spania ze smokiem :ico_placzek:
a co do tego spania to Iga spi w nocy w lozeczku zawsze tylko nie za ypia tam zasypia przy cycu i ja przenosze i w tym mam problem
Ja tydzien walczylam zeby zasypiala w lozeczku i odpukac chyba mi sie udalo bo juz chyba 4 noc zasypia trzymajac mnie za reke :ico_sorki: Jak widze ze mi "odjezdza" to ja fru z miejsca do wyrka,nie tule dluzej ,bo jak juz zasnie na rekach to nie da sie za nic odlozyc :ico_noniewiem: No cwane te dzieci sie robia strasznie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 sty 2009, 13:01

hej!!! u nas masakrycznie zimno, nie to co w Polsce, wiadomo, ale jak na chorego Bejbika za zimno, wiec siedzimy jeszcze w domu....
tak, macie racje-konsekwencja przede wszystkim. Po drugie-im wcześniej tym lepiej. Bo Bejbik po 3 miesiącu ma juz swoje nawyki i przyzwyczajenia, a po 6 to juz w ogóle kazda zmiana wywołuje wstrząs. Dlatego ,mimo ze czasem było mi Alka szkoda, mimo ze do podania cycka dzielą sekundy i po krzyku, mimo że czasem zwyczajnie za nim tęskniłam jak mi zaczął na dłużej zasypiać-zaciskałam zęby i konsekwentnie trzymałam się planu. słyszałam tez, że takie wczesne "dyscyplinowanie", bardzo pomaga w wychowywaniu starszego dziecka.

co do chust-będąc w ciaży maniakalnie czytałam ksiażki i artykuły, przesledziłam również uwaznie forum o noszeniu dzieci w chustach i uznałam to za doskonały pomysł. Nosidła sa duzo mniej zdrowe, bo dziecko siedzi na swoich genitaliach, po za tym młodsze niz 6 miesieczne, czyli mniej wiecej takie które stabilnie siedzą, nie powinny być w ten sposób noszone, bo wymusza się na nich niewłaściwą pozycję i obciąża kręgosłup. Chusta otula dziecko dokładnie, dzięki czemu może byc stosowana nawet u noworodków. Sprawdzała sie tysiac lat temu, sprawdza sie i dziś :ico_brawa_01:
wiązanie nie jest trudne, tylko na takie wyglada. a jakie dziecko jest szczęśliwe!!! i w ogóle nie czuje sie jego ciężaru!!!!
poza tym, jest to idealne rozwiazanie dla rodziców dzieci nauczonych noszenia, lulania itp, super uspokajacz na kolki i jedyny sposób zeby z maleńkim Bejbikiem uderzyć na wielogodzinną wyprawe np w góry :ico_brawa_01:
mam dopiero od 2 tygodni, ale nie wyobrazam juz sobie życia bez chusty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 sty 2009, 14:14

kochanae stawiam :ico_tort: :ico_kawa: na 3 miesiące Antka ale przeleciało :-D my własnie z spacerku wróciliśmy mały spi ładnie w wózku a ja się biore za sprzatanie jutro jedziemy na badanie słuchu z małym a w piatek na badanie krwi .

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 sty 2009, 14:32

slonko2008, cycki w góre, pijemy zdrowie Antka!!!! :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sty 2009, 14:41

eeechchchchch nie dostalam nic ciekawego w sklepie...w nexcie przeceny i nic nie ma :ico_zly: juz wole jak przecen nie ma to przynajmniej cos mozna dost :ico_zly: c a tak po durna czapke znowu jut :ico_zly: o bede jechala do miasta :ico_zly:
Zaraz musze Ige obudzic i na wazenie idziemy
Wiecie co chyba jeszcze poczekam z tym odkladaniem do lozeczka :ico_noniewiem: po co mam ja i siebie narazie stresowac :ico_noniewiem: skoro zasypia przy cycu to znaczy ze jej tam dobrze-chociaz co druga noc jak ja przekladam do lozeczka to otwiera oczy i potem przymyka-wiec moze podchodzic to pod zasypianie w lozeczku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
co do chusty to ja kupilam przed wyjadzem do PL chociaz nie bylam przekonana i t :ico_haha_01: o r :ico_haha_01: czej nie moj styl...no i chyba to nastawienie sprawilo ze uzylam ja raz i wiecej nie uzyje-Iga wydawala mi sie nieszczesliwa w tej chuscie a mnie ona wkurzala :ico_noniewiem:
dobra spadam ja podkar :ico_noniewiem: mic przed :ico_noniewiem: tym wazeniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

07 sty 2009, 14:44

witam!!!
:ico_brawa_01: dla Antka :ico_brawa_01:
mój za 4 dni 15 tygodni o kurcze ale ten czas leci :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-07, 13:49 ]
chociaz nie bylam przekonana i t o r czej nie moj styl...no i chyba to nastawienie sprawilo ze uzylam ja raz i wiecej nie uzyje-Iga wydawala mi sie nieszczesliwa w tej chuscie a mnie ona wkurzala
to tak jak ja,tez nie jestem jakos do tego przekonana,wydaje mi sie ze w tych chustach raz ze nie wygodnie a dwa ze kręgosłup chyba krzywy sie robi,aaa nie wiem ale jakos nie jestem za noszeniem w tych chustach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 sty 2009, 15:29

Witajcie

my jeszcze w Polsce, zima na calego, mrozy sa tak wielkie, ze nie da sie wychodzic, maly nam zachorowal, ma poczatkowe zapalenie oskrzeli i ja tez sie rozchorowalam, mam antybiotyk.

Nie jestem w stanie Was doczytac mam nadzieje, ze kiedzs nadrobie zaleglosci

zirca nie bylam przerazona tylko zdziwiona, ja tez mojego Erika od dawna nosze w pozycji pol siedzacej, a u miszki Natlcia bardziej siedziala niz lezala dlatego sie zdziwilam

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 sty 2009, 18:52

mmarta81, Agusia1982, pewnie że nie ma sensu na siłe się do czegoś przekonywać. grunt to szczęśliwa mama i dziecko :ico_brawa_01:
ja nie mam samochodu, więc do tej pory każda podróż np na shopping była koszmarem :ico_zly: tylko jedna z pieciu linii autobusowych kursujacych spod mojego domu ma miejsce na wózek, do pozostałych tylko ze składanymi :ico_zly: nie dośc tego-jak w autobusie jest juz jeden wózek, drugiego nie wpuszczają-czytaj-stanie na przystanku nastepne poł godziny :ico_zly: i ta walka na przystankach 'kto był pierwszy???!!!!" masakra.....nic tak mnie nie przekonało do chusty, jak właśnie Dublin Bus :ico_olaboga: no i mozliwość wypadu na klify jak tylko zrobi się cieplej :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość