Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2010, 20:38

riterka, elegantka z niej będzie!hahaha
u nas popadało :ico_sorki: trochę lepsze powietrze mamy z tej okazji

młody dziś prawie wyłącznie na butli...a ja jak tylko pociągnęłam laktatorem, żeby mu od razu mleczko poleciało, to teraz mam już pierś wielką...a jaśnie pan i tak pociumkał i wybrał butelkę.... :ico_zly: mojego z butli nie chce :ico_zly: więc ma na nim sinlak hahaha

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 cze 2010, 20:48

zborra, a to łobuz,najpierw butli nie chciał,a teraz cycek fe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2010, 20:55

no dokładnie...ech, dzieci...........

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 cze 2010, 20:56

Szczepienie nie wyszło najgorzej. Płakała bardzo ale tylko chwilkę a później zaczęła coś paplać po swojemu do piguły... pewnie chciała jej nawciskać :ico_oczko:
Przy pierwszym szczepieniu nie mogłam biedulki uspokoić przez 15 min, stąd mój strach przed kolejnym :ico_olaboga:
Qanchita, jak po szczepieniu? smarujesz tym żelem przeciwbólowym?
Nie, niczym nie smaruję. Teraz obserwuję tylko temperaturę, bo ostatnio do 39 st. doszła.
matko niech ktoś to wyłączy idzie oszaleć przez te upały :ico_zly:
A u nas dziś "dla każdego coś dobrego". Od rana upał że zdechnąć można było w cieniu, po południu popadało i grzmiało gdzieś daleko a pod wieczór zrobiło się chłodno i zaczęło wiać :ico_szoking:
jak już samo fajnie zanika to nie wiem czy dalej walczyć i pobudzać się laktatorem??? jestem w kropce.... :ico_noniewiem:
Zborra ja bym powalczyła. Z tego co kiedyś pisałaś to do pracy na razie nie planujesz wracać więc cyc pod ręką a kupne mleczko wiąże się z kosztami.
Mi się marzy żeby do grudnia przeciągnąć.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 cze 2010, 21:00

Szczepienie nie wyszło najgorzej. Płakała bardzo ale tylko chwilkę a później zaczęła coś paplać po swojemu do piguły... pewnie chciała jej nawciskać
no to brawa dla malutkiej,że dzielna była :ico_brawa_01:
Mi się marzy żeby do grudnia przeciągnąć
ja chciałam do roku Filipa,ale nie wiem czy to się uda,bo on w nocy je od kilku dni co 2 godziny,a ja jestem strasznie wykończona w dzień.Ledwo żyję,oczy same się zamykają i głowa pęka.Może mu to minie.Wczoraj o 22.00 podałam mu butle i dosypałam troszkę kleiku ryżowego,mało,bo nie mam smoka odpowiedniego.I wiecie,ze ten diabeł obudził się o 00.30 i musiałam mu cycka dać.A ja miałam nadzieję,że pośpi ze 4 godzinki.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 cze 2010, 21:00

mojego z butli nie chce :ico_zly: więc ma na nim sinlak hahaha
_________________
Słuchaj, ja wyczytałam że sinlac nie powinno się na mleku robić tylko na wodzie. Początkowo też o tym nie wiedziałam i małą bolał brzuszek za każdym razem.

[ Dodano: 2010-06-30, 21:04 ]
bo on w nocy je od kilku dni co 2 godziny
Biedna... moja ostatnio budzi się dopiero ok. 4 i przed 7 więc wyspana jestem ale niedawno miała jakiś skok, wtedy co musiałam ją dokarmiać butlą i wówczas też budziła się po 3, 4 razy.
Może Filipkowi też za parę dni przejdzie.

Zresztą ja nie twierdzę że do 9 miesiąca mała będzie tylko na cycku. Jak zajdzie potrzeba to będę karmić mieszanie.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 cze 2010, 21:21

Może Filipkowi też za parę dni przejdzie
mam nadzieję.Było parę takich dni,że 5 godzin wytrzymywał i znowu mu się odmieniło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 cze 2010, 21:22

zborra, a to mały łobuz no widzisz taki mały a już ma swoje zdanie, co do karmienia to jeśli masz jeszcze siłę i chęci to walcz bo to jednak kasa idzie jak woda.
Qanchita, dzielna Jolcia :ico_brawa_01: no to obserwuj temp mam nadzieję, ze nie podskoczy tak wysoko
dziewczyny pisałyście już wniosek o przedłużenie macierzyńskiego, planuję w piątek iść się "rozliczyć" z zakładem pracy i pozałatwiać wszystko :-D
karmelka, a ostatnio gdzieś mi się obiło, że to mleko jest szybciej trawione i dlatego dzieciaki się szybciej budzą, nie wiem ile w tym prawdy ale lenka dzisiaj dostała późno zupkę tzn o 18 i jeszcze śpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 cze 2010, 22:03

dziewczyny pisałyście już wniosek o przedłużenie macierzyńskiego
No właśnie też w piątek planuję najazd na firmę :-D

Kurcze mała już ma 38,5 ale żal mi jej budzić na czopek :ico_noniewiem: Poczekam jeszcze troszkę.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2010, 22:26

Qanchita, a obudzi się? mój by to pewnie przespał!
a w ogóle brawa za szczepienie!!! a jak waga???
z sinlakiem...no na mleku ni ekażą, bo to dla alergików jest...ale skoro mój alergii nie ma, to od mojego mleka nic mu nie będzie przecież.....
a z karmieniem...ja też bym powalczyła, ale...jak on cały dzień tej piersi nie chce? albo pocycka kilka sekund i się drze to co?w nocy spoko, zje...ale w dzień już raczej nie....
karmelka, mój też taki cwaniak...wypije 160ml i inne dziecko by spało z 6-7godzin, a on niecałe 4i już głodny!!!
riterka, o proszę! to fajnie ją ta zupka zasyciła...
a ile ona zjada? cąły słoiczek już? bo Ty karmisz butelka tak?
no mój np dziś wypił ze 120ml mleka i na to zjadł sinlaku na 2łyzkach mleka, na to łyżeczkę jabłka...po następnym karmieniu też ze 120-130mleka i na to 2łyżeczki obiadku z moim mlekiem....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość