Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 18:21

Yvone noi jak z Ami??

Karolina super ze Ami tak slicznie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za kase bo brak pieniedzy to problem zwlaszcza jak sie ma dziecko!!!!


Ania ale mials dzien!!!!
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Jutro bedzie lepiej!!!!A jesli chodzi o gre to masz racje z trzeba sie wyluzowac :-D

Wiecie i nie zmienilam tematu.Pomyslalam sobie ze mam prosty i przyjemny temat i nie bede musiala sie wysilac zbytnio co mi w obecnej sytuacji kiedy siedze calymi dniami z Nel w domu i nie mam czasu i mozliwosci na poswiecenie sie pracy tak jak bym tego chciala, schowam ambicje do kieszeni i wykorzystam ja innnym razem....
Zjadlam wlasnie pizze...ile kalorii nie chce nawet myslec!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 19:03

martuunia1, co do mbanku jest o tyler fajnie ze przynormalnym koncie nie masz zadnych oplat. Lenka smiga, a ja w koncu zobaczylam nasza pol chinska kolezanke z Krainy Maluszkow.
Patryczek dzis tak krzyczal jak wychodzilysmy ze szok, chyba cala ulica slyszala "Leni, Leni" :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 20:01

Janiołek ja mam w milleniu i tez jest za darmo.Za karte tylko sie placi raz do roku...

[ Dodano: 2008-12-03, 19:54 ]
zaraz Nelinka idzie sie kapac i spac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wreszcie mamy czas dla siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-03, 19:56 ]
jakoś tak pusto.... :ico_placzek: Dziewczyny odezwijcie sie!!!!
oooo jest Janiolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 gru 2008, 21:46

A ja to chyba panikara jestem, ale poczekam do jutra. Amelka w żłobku miała lekki katar i poszłysmy na szczepienie. Oczywiście poślizg, ale koniec końców pani doktor powiedziala, że to taki tam żłobkowy lekki katarek i po badaniu zaszczepiła. Szczepiła inna siostra i niestety nie tak umiejętnie jak nasza kochana pani Marysia. Ale wrzask był. Ta nowa pani doktor, bo porzednia się zwolniła i poszła gdzieindziej, nawet nie wiem gdzie, chyba nie ma takiego podejścia do dzieci, bo Amelka nie chciala dać się zbadań, ale w końcu się udało.
Ale załamka. Amelka jest najmniejsza chyba na forum i najchudsza i najdrobniejsza. Nawet maluszek Lenka pewnie ją przegoni. Waży tylko 9,290 kg. Przez prawie 3 miesiące przytyła zaledwie 0.5 kg i to niecałe. :ico_placzek: :ico_placzek:
Pruedence mam nadzieję, że jutro będzies miała dużo lepszy dzień i wszystko załatwisz po swojej myśli. Ale babka rzeczywiście mocno niepoważna. Ludzie czasem tak sobie lekko podchodzą do wszystkiego i wszystkich. Pomyśl, żeś się wydenerwowała na najbliższe miesiące i teraz już będzie dobrze.
Martuuniu cieszę się, że się przekonałaś do swojej pracy. Naprawdę najważniejsza jest motywacja, a jak ją masz, to reszta już jakoś pójdzie.
Karolinko trzymam kciuki za was. Na pewno coś znajdziecie i na pewno uda się z tą pomocą. jesteń naprawdę super dzielna dziewczyna.
A tak z innej beczki. Amisia dzisiaj w żłobku pisała list do mikołaja. Wszystkie listy sa wywieszone i trzeba odszukać swojego brzdąca. Panie powycinały głowy mikołajów i wymalowały kapelusz, a Amisia paluszkami malowała futerko przy czapce na czerwono i nawet jej to równo wyszło. A potem na brodzie przykleiła to, co chciałaby dostac. Pani mówiła, ze sama wybrała sobie babyborna i jeszcze nie wiem co to jest, ale wyglądało na kotoplecak czy coś takiego. W kazdym razie pracowała, że hej dzisiaj. I pierwszy raz od 3 tygodni zjadla w żłobku po trochę z każdego posiłku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nawet kilka dużych łyżek zupy. ale fakt, że poprosiłam panie, zeby jak nie chce, to ją zostawiły w spokoju i ona sama w końcu podziobie.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 22:32

Yvone widzisz niepotrzebnie sie tak martwilas ale tez z drugiej strony nie dziwie sie bo po serii chorob tez bym byla wyczulona...Super ze Panie w zlobku dbaja o rozwoj dzieciaczkow!!!Jutro tez cos pokombinuje z Nelinka bo mnie zainspirowalas :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 23:00

ja caly czas jestem :ico_oczko: Yvone, zobaczymy czy Lenka przegoni, poki co idzie niezle, ale rodzicow tez ma sporych :ico_oczko: Chociaz wyszlo nam, ze moze miec ok 180cm wzrostu jak dorosnie :-D a buty to chyba 43 bo ja mam 40 (tylko klapki i sandalki mam na 39), a Marek 43. :-)
Tak jak jestem w temacie zaczelam sie rozgladac za butami, moze za jakis tydzien czy dwa kupimy. Powiedzcie mi tylko jak mierzyc tj. ile ma byc luzu w bucie

[ Dodano: 2008-12-03, 22:02 ]
Przez prawie 3 miesiące przytyła zaledwie 0.5 kg i to niecałe.
chyba nie jest tak tragicznie jak na drugi rok zycia. Mi pani doktor mowila ze ok 2 kg dziecko w drugim roku przybiera. Lenka juz 0,5kg zrobila, ale za to miala duze braki z pierwszego polrocza :-)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 23:09

Janiolku musi wchodzic conajmniej palec a zimowe to nawet 2 palce bo skarpeta i w ogole.Poza tym pani w sklepie doradzi :-D

Czy ktoras z was farbowala kiedys jakies ubrania.Chcialabym z zielonej sukienki zrobic czarna :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 23:22

martuunia1, farbowanie ma czarno jest najtrudniejsze. Nie wiem jakie teraz sa farby bo ja to robilam pare dobrych lat temu, bluzka wyszla z bialej grafitowa - calkiem ladnie ale nie o to szlo. Moja mama duzo farbowala, na czarno tez wiec wprowadzala mnie w tajniki - na czarno musisz kupic sporo barwnikow i farbowac do skutku kilka razy. Zalezy tez jaka zielen, bo jak ciemna to nie powinno byc zle.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 23:40

Wąlsnie boje sie ze zniszcze sukienke,ona jest zielona w biale mazaje.Jest ladna ale ladniejsza bylaby czarna.A moze mozna gdzies profesjonalnie to zrobic??Wiesz cos na ten temat??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 23:54

A moze mozna gdzies profesjonalnie to zrobic??Wiesz cos na ten temat??
Trzeba poszukac bo ja sie nie orientuje. Ja tylko umiem wybarwiac fajnie :ico_oczko: super efekt byl na bluzce raz wybarwianej w zwyklym ace, a potem w ace blue :ico_oczko: ale to takie bardziej hipisowskie wdzianka :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości