anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

29 lip 2007, 10:08

Ika super ten zestawik masz. Ja teraz już nie wracam do pracy więc też będę miała więcej czasu żeby pochodzić po sklepach może teżwykukam jakieś fajne promocje.

Agnieś81 nie martw się ja też mam już problemy z zakładaniem butów,ale mąż dzielnie mi szystkie sznuruje albo zapina ;)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 10:14

anetkajur pisze:Agnieś81 nie martw się ja też mam już problemy z zakładaniem butów,ale mąż dzielnie mi szystkie sznuruje albo zapina ;)
a ja nie noszę sznurowanych :-D

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

29 lip 2007, 10:29

no a ja raczej większość butów ma na rzepkę, albo sznurówki

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lip 2007, 10:33

anetkajur pisze:Ja teraz już nie wracam do pracy więc też będę miała więcej czasu żeby pochodzić po sklepach może teżwykukam jakieś fajne promocje.

u mnie ostatnio tyle się dzieje, a jestem od kilku tygodni na zwolnieniu, że nie mam czasu rozejrzeć się za rzeczami dla maluszka. :ico_placzek: a i okazało się, ze ledwo nam kasy starczyło. a właściwie nie starczyło, bo jeden rachunek zapłacimy po pierwszym. kupiliśmy parę drobiazgów do domu i trochę do remontu garażu (bo nowe auto nam się w nim nie mieści i na dodatek jak pada deszcz to kapie z sufitu na głowę) i okazało się, że trochę się zagalopowaliśmy się.
ale w końcu kupiliśmy sobie kilka dni temu łóżko. po trzech latach spania na materacu, dokupiliśmy do niego łóżko :509: oczywiście zostało już przetestowane, nie tylko do spania... :ico_wstydzioch:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

29 lip 2007, 10:39

Agnieś81 nie martw się chyba teraz jest taka pora że większość z nas martwi się o kase. A najgorsze jest to że ja dla małej mam naparwdę nie wiele rzeczy. Ale juz mam liste tego co musimy kupić więć jakos w tygodniu pojade do hutrowni jednej i pospisuje ceny, a póżniej pojade do drugiej może akurat coś utarguje :) i gratuluję łóżka wiem jak sie cieszysz bo sama spałam na materacu do maja tego roku hihi

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lip 2007, 10:52

jak kupiliśmy materac trzy lata temu, to planowaliśmy, że łóżko dokupimy najdalej za pół roku, a tu trzy lata strzeliło nawet nie wiem kiedy. dlatego bardzo się cieszę, bo już łatwiej mi wstawać :ico_sorki: :ico_sorki:
anetkajur pisze:najgorsze jest to że ja dla małej mam naparwdę nie wiele rzeczy

ja też mam niewiele. mam trochę po Jasiu. sporo miałam pożyczonych, więc musiałam oddać. ale wózek mam, trochę ubranek, nianię elektroniczną, pościel i materac do łóżeczka (łóżeczko muszę dokupić), wanienkę i oczywiście mam jeszcze listę co dokupić. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-29, 10:53 ]
lecę, bo mój synuś rozniesie nasze mieszkanie :ico_szoking: :607:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 lip 2007, 11:27

witajcie dziewczynki...
jesli chodzi o te trymestry i tygodnie to znalazłam coś takiego...

http://dziecko.haczewski.pl/

a ten jest chyba dokładniejszy... trzeba wpisać datę ostatniej @ i co ile były cykle i wyświetlą się wszystkie tygodnie.
http://www.wunschkinder.net/interaktiv/ ... /index.php

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

29 lip 2007, 11:40

ika202 zestawik śliczny i cena super, czasami jedne śpioszki kosztuja 10 - 15 zł.

Ja jeszcze ubranek nie prałam dla maluszka, segreguje i odkładam do kartonu i właśnie się dzisiaj zastanawiałam gdzie je poukładam jak wypiore jeszcze nie mam szafy / komody dla dzidziusia. :-D a nie chce upychać z ubrankami Zuzki bo się zrobi bałagan, a jeszcze Zuzia by zaczeła zakładać swoim lalusiom. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lip 2007, 14:33

Ika, to jeszcze powiedz, w jakim markecie to dorwałaś?! Może i ja u siebie znajdę.

Z tymi butami to ja jeszcze jakoś sięgam, ale ledwo, a chodzę tylko w jednych - sandałkach na rzepy, bo tylko w nie mi się nóżki mieszczą :ico_wstydzioch:

Nadal wielu rzeczy dla Kubusia mi brakuje i nie bardzo mam na to kasę, niestety :ico_noniewiem: Same najdroższe rzeczy mi zostały. A z ubrankami to sama nie wiem. Trochę rzeczy mam pożyczonych,, jeszcze w tym tygodniu ma mi koleżanka coś przywieźć to wreszcie będę mogła poprzeglądać i policzyć co mam i co jeszcze muszę dokupić i w jakiej ilości. Chociaż tak naprawdę wypadałoby wreszcie zadbać trochę o siebie, wreszcie!!!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 15:25

kilolek pisze:Ika, to jeszcze powiedz, w jakim markecie to dorwałaś?! Może i ja u siebie znajdę.
w Auchanie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość