Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

06 sie 2008, 08:37

Gie, Zuzia swoje a Twój suwaczek swoje!! wg niego już zaliczyłaś porodówkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 08:55

Noooo, muszę go chyba usunąć... :ico_zly:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sie 2008, 09:33

Witam serdecznie moje :ico_ciezarowka:

Gie, trudno mi powiedzieć czy to czop, ja też mam taka jakąś dziwną wydzielinę od jakiegoś czasu - być może to ten czop po kawałku się odkleja :ico_noniewiem:

No faktycznie ciekawe co z NIUNIĄ :ico_noniewiem:

Nockę miałam w miarę ok -tylko 3 wędrówki :ico_brawa_01: , ale późno poszłam spać a i wcześnie sie obudziłam.
A w ogóle to zauważyłam że jem więcej niż normalnie i niż przez całą ciążę :ico_placzek: . Zawsze na śniadanie max 2 kanapeczki a teraz wciągam 3 i zastanawiam się nad 4 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Przecież zaraz będę wyglądać jak szafa trzydrzwiowa :ico_olaboga: :ico_placzek: no ale jak jestem sama to nie chce mi się gotować obiadów :ico_olaboga:

Miłego dzionka :-)
I do później :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 09:40

MARGARITA - witaj :)

widzę, że z jedzeniem mamy podobnie... ja całą ciążę jadłąm normlanie, albo nawet mniej, bo najpierw mdłości, a potem zmniejszył mi się żołądek i dużo wepchnąć w siebie nie mogłam, choćbym nawet chciałą... a teraz jem chyba za troje...

i wszystko, co popadnie... na przemian - słodkie, kwaśne, gorzkie, ostre... i ciągle jestem głodna...

wydaje mi się, że nasze organizmy wiedzą co jest grane i że za kilka dni nie będzie mowy o takim jedzonku, więc zbierają zapasy ;)

ja idę na dworek z pieskiem... dzisiaj jest chłodno, to może dojdziemy nawet do lasu :)

papaaaa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2008, 09:59

Witam....................Boziu czy my kiedyś zaczniemy :ico_olaboga:
Co z tymi naszymi maluchami...własciwie waszymi,bo moje to wyjatkowe leniuchy :ico_zly:

Nocka super,poszlam spac okolo polnocy,raz wstawalam na siusiu. :ico_brawa_01:

Gie, ja nie wiem co z tym calym czopem.U mnie taka galareta "wypada"od jakiegos miesiaca co kilka dni po trochu.Ale ja nie wiem czy to ten czop...juz zglupialam.Ale to wlasnie tak wyglada przezroczysty zbity sluz...


margarita83, a u mnie z jedzeniem jest roznie.....raz mam napady wilczego glodu,a raz nie moge na nic patrzec bo mnie mdli caly dzien. :ico_noniewiem:

A tak na marginesie to dzisiaj jest 4 dzien po terminie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 sie 2008, 10:01

margarita83, Gie, dziwne, bo ja tez zauwazylam, ze non stop chodze glodna (a fizycznie to niemozliwe jest, zebym byla glodna, bo JEM i to dosyc czesto). Jedynym, co mnie powstrzymuje od napychania sie jest zgaga.. jak za duzo zjem, to pozniej cierpie przeokrutnie i nawet manti i rennie i inne nie pomagaja :ico_placzek:

Pomyslec, ze jeszcze kilka miesiecy temu smialam sie z taty, jak mowil, ze go "rura pali" (czyt. mam zgage). Nie umialam sobie wyobrazic tego uczucia... no a teraz wspolczuje kazdemu, kogo pali ta rura :ico_noniewiem:

Wczoraj bylam w Carrefourze (? - kerfurze) :-D i kupilam sobie najtansza koszulke nocna - do rodzenia. Ale jakie akcje mialam z przymierzaniem... :ico_olaboga:
Wszystkie przymierzalnie byly zajete, wiec ubralam sie w nia przed lustrem, ktore stalo przy wieszakach (zalozylam ja na ubranie, ktore mialam :P).. ale sie zablokowalam w niej i nie umialam sciagnac .. a obsluga tylko glupio sie usmiechala :ico_placzek:
W kazdym razie, udalo mi sie zdobyc niebieska koszulke za tylko 4 euro!! (przecena z 10 wiec git) :ico_brawa_01:

Gie, mnie ten Twoj opis czopa(-u?) --> temu misiu :-D ..brzmi jak CZOP, bo czytalam jak inne dziewczyny uzywaly wlasnie slowa "galareta", kiedy opisywaly swoje czopy... poza tym, sama zauwazylas roznice i nie jest to ta biala maz, co zwykle..

Nie wiem, bawie sie w doktora teraz :-D

OK, uciekam na sniadanko :ico_obiadek: - miska muesli i 2 kromki z szyneczka mmmmmmmmmm

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 sie 2008, 10:59

Dziewczyny piszecie o jedzeniu u mnie to samo moge jesc wszystko i w karzdych ilosciach :ico_olaboga: I pewno teraz przytyje jeszcze z pare kilo :ico_olaboga: A co do smakow wszystko po wszystkim Wczoraj na noc wypilam szklanke mleka i zagryzlam winogronami :ico_puknij: Myslalam ze to sie zle skonczy ale gdzie tam jeszcze potem ochote na brzoskwinie mialam :ico_puknij:

Jagna Gie cos mi sie wydaje ze to juz niedlugo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 11:12

TAK, TAAAAK, to chyba czop!!! Byłam teraz siusiu i wypływa ze mnie sporo tej galarety!! Już nie przypomina płodnego śluzu, tylko jest baaardzij zbita i gęsta :) Tylko nie ma tych pasemek krwi, ale to co... mam nadzieję, że to znak, że szyjka się zaczeła rozwierać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mała mi dzisiaj okropnie przeszkadza, jest tak nisko, że nie mogę się schylić...

moja mama obstawia, że urodzę w trzy ósemki, czyli 08.08.2008 r :) mogę się na to zgodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widzę, że żarte się strasznie zrobiłyśmy ;)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sie 2008, 11:17

No ja tez właśnie wcinam wszystko co popadnie i to ile popadnie też. Czuję że jestem pełna, napchana, ale gdzie tam, muszę coś wciągnąć bo oszaleję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Przecież w samym 9 miesiącu przytyje ze 3 kg :ico_olaboga: :ico_placzek:
Jak to później zrzucić??? :ico_noniewiem:
Jagna kupiłaś w końcu ten pas poporodowy? Ja jeszcze nie zdecydowałam się na żaden :ico_noniewiem: :ico_zly:

Dzisiaj czeka mnie góra prasowania i obawiam się że nie dam rady na raz, nie będę się przemęczać :ico_puknij:
Idę zaraz pod prysznic a późnej do żelazka i obiadek w między czasie.

Naszło mnie dzisiaj na rosołek (mogę jeść go i jeść non stop :ico_puknij: ), a na drugie ziemniaczki, mizeria i podsmażone udko i skrzydełko - niedługo tylko gotowane będziemy mogły jeść :ico_szoking: :ico_olaboga: - przyznam że nie chce mi się dla samej siebie gotować, ale cóż przecież wciągam wszystko więc może zapcham się tymi ziemniakami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Będę zaglądać w między czasie :-)

[ Dodano: 2008-08-06, 11:19 ]
Masz rację Gie, żarte i to bardzo :ico_zly:

Trzymam kciuki za Twoje ósemki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Może sama sobie sprawdź czy szyjka sie rozwiera - popatrz w lusterko i zobacz czy jest lekko napuchnięta i bardziej rozwarta niż zwykle :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 sie 2008, 11:23

Gie juz niedlugo bedziesz tulic :ico_dziecko:

A ja wlasnie zjadlam makaron z bialym serem :ico_haha_02:
Musze powiedziec ze ja przy Wiki jadlam to co zawsze no oprocz wszystkich wzdymajacych rzecza i nic sie nie dzialo nikomu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość