Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 17:51

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ania ale sie usmialam...na poczatek troszke sie balam musze sie przyznac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Super ze zalatwilas to z ta glupia baba!!!

Yvone wlasnie przyp[omnialo mi sie ze syn mojej kolezanki mial prawie 2 lata i wazyl 11kg i byl zdrowy tylko taki niejadek ze kaszki jadl rano i przez caly dzien nic prawie i kaszke na kolacje.teraz ma 3 lata i tak mu sie odmienilo ze wchlania ogromne ilosci jedzenia i kocha jesc :-D ale nie jest gruby,taki w sam raz :ico_oczko:

My bylysmy na spacerku,potem okropnie sie najadlam jak zwykle :-D

[ Dodano: 2008-12-04, 16:57 ]
http://prorocznia.pl/f.html?i=85481O-846431985O0

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 gru 2008, 20:16

wow dziewczyny, ale filmiki :-D

brawa dla Lenki za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak dużo piszecie, że nie nadążam z czytaniem a co tu mówić o pisaniu jeszcze :ico_olaboga:

lego duplo to świetny pomysł- moje dzieci je uwielbiają- są solidne i nie ma ich za dużo- akurat żeby się pobawić a nie narozrzucać

nas na bank remont potrzyma do następnych świąt - w styczniu remontujemy łazienkę a w marcu montują kuchnie i zostanie jeszcze cyklinowanie i lakierowanie podłóg i oczywiście malowanie..ufff (sama chciałam i nikt nie mówił, że będzie łatwo :ico_oczko: )

Marta fajnie się Twój mąż relaksuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Julia ma łóżeczko turystyczne i normalne drewniane, w domu śpi w drewnianym ale też często śpi w turystycznym, bo przez tą moją szkołę cały czas wędrujemy
Mamy łóżeczko chicco i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, polecam

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 gru 2008, 20:18

martuunia1, Spoldzielcow 3, Ipietro, lokal 9 (obok jest pasmanteria i naprawa AGD). W ta sobote nieczynne bo jedziemy do rodzicow, a tak poza tym od 10 do 18 czynne, ja bede jutro od rana do 14 bo podloge im trzeba umyc :ico_oczko:
http://prorocznia.pl/f.html?i=86646O1820399739O0

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 gru 2008, 20:18

dzisiaj zrobiłam surówkę z białej kapusty...i teraz tak niemiłosiernie jedzie fuuuuj, że zwariuję, idę ją w kibelku z wodą spuścić :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-12-04, 19:20 ]
Justynka :-D hehehee dobre :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 gru 2008, 21:01

Aga78, ty sie nie smiej :ico_oczko: Wczoraj stwierdzilismy ze czujemy sie jak uchnieci jak czytamy te teksty :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 gru 2008, 21:26

a ja radosna, ze już w końcu spokój, a dzisiaj o 13 telefon ze żłobka, żeby przyjechac, bo amelcia ma 39,5 stopni gorączki i koniecznie trzeba jej coś podać. nawet nie przypuszczałam, ze potrafię tak zasuwać autem. a dziecko jak śnięte, zapłakane, i w ogóle tragedia. oczywiście musiałam tłumaczyć, że wczoraj szczepiona przeciw grypie. A z rana nic jej nie było, tylko lekki katar, jak wczoraj.A ze żłobka do lekarza. Oczywiście skończyli już przyjmowac dzieci chore i przyjmowali tylko zdrowe, ale powiedziałam, że niech robią co chcą, a dziecko ktoś musi zbadac, bo ma 39,5 i wzywano mnie do żłobka. wczoraj była szczepiona, ale ona nigdy nawet po szczepieniach stanu podgorączkowego nie miała. A jak trzeba to poczekam i przyjdę później. zbadali i każą czekać i zbijać temperaturę, bo może to być odczyn poszczepienny i taką mam nadzieje.zobaczymy jutro. Przynajmniej przez ten czas, kiedy była w żłobku, to popracowałam porządnie.
Cieszę się Pruedence, że załatwiłaś wszystko jak chciałaś. Filmik świetny, rozbawił mnie.
Kasiu, amelcia od jakiegoś czasu się bawi klockami i uwielbia je nakladać na siebi. My mamy takie mega box. Są na tyle duże że dziecko nic nie zrobi sobie, a jednoczesnie można z nich zbudowac porządną wieżę.
Anitko ja tez wątpię, żeby amelka rozumiała co to list, ale liczy się zabawa.
Zobaczymy jak jutro, czy amelka będzie nadawać się na żłobek. bo jak to jest odczyn poszczepienny to najprawdopodobniej jutro już będzie po.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 22:52

Yvone z moich znajomych wszyscy ktorzy sie szczepili na grypke mieli wysoka tem wiec oby i w pzypadku Ami tak bylo bo lepsze to od choroby!!!

Aga sorowka z bialej kapustki to smierdziuszka ale dobra ta smierdziuszka!!! :-D

Janiolku rozumiem ze naprawe kompow macie w swoich uslugach??Przyjedziemy w wolnej chwili a nie wiem kiedy taka nastanie :-D

Nelka spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 gru 2008, 23:03

martuunia1, glownie z napraw zyjemy :ico_oczko: Dzis chcialam Markowi zrobic porzadek na biurku tym serwisowym, ale stwierdzil ze tak jak jest jest ok - smiec na smieciu smieciem pogania normalnie, ale jak moze sie polapac to jego problem

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

05 gru 2008, 11:43

Rany, a w nocy znowu gorączka i dreszcze. Dawaliśmy leki przeciw i na rękach. Potem znowu czekałam aż spadnie, a spadala 40 min. nie mogłam spać tylko caly czas przy niej. Z rana jak młody bóg, ale nie posłałam do żłobka i tyle. Niby do tej pory biegała normalnie, tylko maruda jakich mało i płaczek. W pewnym momencie to już miałam tak jej dosyć, że miałam ochotę uciec. Ale skoro bidula tak reaguje na szczepionkę, to strach pomyśleć jakby zareagowała na normalnego wirusa. Z drugiej strony normalnego nie wszczepia się bezpośrednio do krwi. Ach ja się nie znam a gdybam.
Szkoda mi tego mojego skarbka.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 gru 2008, 15:06

Yvone moze teraz bedzie mniej chorowala...???Ciesze sie ze juz nie ma goraczki ale nocy wspolczuje!!!!

Janiolku to swietnie...Nie wiesz ze facetom sie nie sprzata :-D

My idziemy na spacerek!!!Pospzratalam cale mieszkanie i jutro mam luz..tzn od sprzatania :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość