Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

07 gru 2008, 21:10

Oj to trzeba złożyć gratulacje. :ico_tort: :ico_tort:
U nas na mikołaja jak na mikołaja. Amelcia wątpię, żeby załapała co to jest mikołaj. Paczka na nią czekała w łóżeczku, ale nad ranem przyszła do nas i paczuszkę, jak żeśmy się obudzili, zobaczyła. Oczywiście jak to Amelka kokieteryjnie, chce, ale jeszcze się powstydzę. OD nas dostała nowe kaczki do kąpieli, co jej się bardzo podobało, kubek ze świnką, chrum chrum, z którego już piła i świnkę. Potem pojechaliśmy do teściów, a tam na nią czekała śpiewający dalmateńczyk, tańczący głową i paczuszka z jajkami niespodziankami, co mi się nie podobało, ale w końcu mikołaj. Sama sobie rozwinęła i wcięła całe jajko. O podwieczorku zapomnij. A potem od chrzestnej maskotkę do auta i czekoladowe bombki z mikołajem. jedną też wchłonęła, nim zobaczyliśmy. A dzisiaj u moich rodziców: 2 baby borny, kombinezon, domek kubusia puchatka i czekoladę, a od chrzestnego torebeczki jedną różową a drugą różową z futerkiem wypełnione koralkikami, spinkami itd, czym była zachwycona i profesjonalne klapki na basen, z czego się uśmialiśmy, bo dziecko potrafi je ubrać, ale nie umie w nich chodzić.
A my tradycyjnie sobie daliśmy słodycze i od dziadków słodycze, a dla nich słodycze. U nas na mikołaja zawsze są drobiazgi.
Ale mikołaj był fajny, choć ja jestem po nim zaziębiona i mój M też. Amelia ciągle z katarem tak więc tu nic nowego.
A jutro zabawa mikołajkowa w żłobku muszę mojego szkraba jakos ubrać i uczesać ładnie.
Pruedence jeśli masz ekspres ciśnieniowy, to super, bo my taki też planujemy kupić. kawka z niego- miodzio. Fajnie, że mikołaj się udał. W przyszłym roku będzie świadomy.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 gru 2008, 21:48

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: KASIU GRATULYJĘ WAM GORĄCO!!!!!

[ Dodano: 2008-12-08, 09:01 ]
Witajcie Dziewczyny!!!!

I wtał nastepny ponury dzien :ico_zly: ale trzeba cos ze soba zrobic...jeszcze nie wiem co ale cos wymysle :ico_oczko:
Ciekawe jak tam nasza Kasia i malutki Piotrus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze nawet dzis juz beda w domku bo szybko wypuszczaja ze szpitala teraz...Z tego co czytalam na watku wspolny termin to Kasia urodzila w tempie ekspresowym!!!Bardzo jetsem ciekawa co powie na temat drugiego porodu...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 gru 2008, 17:12

Oczywiście wielkie Gratulacje dla Kasi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Ten ekspers to ciśnieeniowy z opcją robienia pianki:) Kawa palce lizać.
Tosia dostała jeszcze od dziadków sanki- chyba będzie po trawie jeździć i kupe ciuszków na zaś więc póki co nie musze nic kupować :-D Oczywiście mega dużo słodyczy, napchala sie nimi tak,ze szok :ico_szoking: ale zanim zauwazyłam to sama sobie dopakowała skubana.

A ja nie lubie poniedziałku :ico_placzek: i chodzenia na 7.30 do pracy bo ciemno jak w d....jak wychodze z domu.
Ale pocieszające jest to,ze dziś złozyłam sobie wniosek o urlop na święta i mi przyjęcli bez rzadnego ale więc od wigilii mam półtora tygodnia wo0lnego :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

08 gru 2008, 17:59

Witajcie:)
ale wiesci GRATULACJE Kaska babo jedna... tak bez uprzedzenia :ico_nienie: :ico_prezent: :ico_dziecko:
ktos wie cos wiecej jaki duzy sie urodzil i czy czuja sie dobrze no i czy to na Mikołaja jeje sie udalo taki prezent calej rodzinie sprawic?
my kupilismy Kacprowi kolejke i zwierzeta od chrzestnego dostal takiego smoczka czy gasienice na sznurku z Fiszera a babcia oczywiscie nie przyjechala wiec nawet nie chce mi sie pisac bo bede sie powtarzac.... my sobie nie robilismy prezentow o nas tez nikt nie pamieta widocznie bylismy niegrzeczni :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-08, 17:15 ]
poszperalam po forum i na grudniu wyczytalam ze nasza Kaska to ekspresowa baba o 17,50 pisala ze jedzie do szpitala a o 19,30 ze juz urodzila Piotrus ma 53 i 3,120 i 10 pkt ocywiscie... no i 6 grudzien urodzinki fajnie bo zawsze prezenty i tort z Milołajem...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 gru 2008, 18:37

Jeszcze raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kasi:)
Mam nadzieje,że niebawem się pochwali fotkami.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 gru 2008, 19:14

Hej! A ja zrobilam sobie mydelko kawowe ale nastepnym razem musze kupic bialego jelenia bo to za mocno pachnie. Za jakies 4 dni bedzie gotowe. Lenka dostala jeszcze Kubusia Puchatka w szlafroku i szlafmycy, puduszke na krzeslo zabe z ikei (za bardzo nie byla potrzebna wiec przywiazalam ja do lozeczka, do wyjscia, wiec ma zabke i przy okazji podusie jak wychodzi :ico_oczko: ), myszke z ikei i kaske od prababc wiec kupimy jeszcze jakies rajstopki i spodnie bo odczuwam brak

[ Dodano: 2008-12-08, 18:17 ]
aaa bym zapomniala - jeszcze pacynke- pieska, mamy juz misia wiec mozemy robic teatrzyk.
a no i do konca stycznia 2011 mamy orzeczenie o niepelnosprawnosci

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 gru 2008, 21:12

Ejże to KAsia naprawdę ekspres. Takiego rodzenia to ja zazdroszczę. Jeszcze raz gratulacje. Też czekam na zdjęcia.
Super Pruedence, że z uropem ci się udało. Taki ekspres to świetna sprawa. a kawka pychota.
Fajnie, ze wszystkim mikołaj dopisał. Dzieciaki super potrafią się cieszyć, a naprawdę chyba żadna zabawka nie przebije słodkości. przynajmniej u nas. :ico_oczko:
Nie martw się Anitko nadrobicie prezenty na święta.
A u nas, coż moja córcia jako jedno z pięciu dzieci nie dało sobie zrobić zdjęcia z mikołajem. już jak mój m ją odwoził, to mikołaj krążył po żłobku, jak próbował ją pogłaskac po główce, to uciekła do ojca, a potem wielkim łukiem go ominęła i robiła groźne miny. natomiast jak przyszedł do jej grupy, to był płacz, potem wrzask, a na koniec odpychanie i bicie mikołaja :ico_wstydzioch: . efekt - może będzie zdjęcie grupowe. :ico_puknij:
W sumie co ją jakiś tam skrzat będzie dotykał i bral na ręce. ona lubi tylko tych co zna. ale potem mi się dziecko żaliło. w żłobku pokazywała na obrazek mikołaja i gadala, a w domu paluszkiem na mikołaja na reklamówce i w płacz. śmiesznie było jak babcia do niej przez telefon o mikolaju a ona reklamówkę z mikołajem przyniosła i pokazywała.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 gru 2008, 21:29

a ekspres faktycznie rewelka, ja rzadko pije kawe, zazwyczaj jak jestem u mamy bo wlasnie ma ekspres - wyjatek to sesja, poczatek wiosny i jesieni - wtedy przynajmniej jedna dziennie musi byc.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 gru 2008, 22:51

Hej!!!

Faktycznie Kasia urodzila szybciutko!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone ja tez sie zawsze balam mikolaja...zwlaszcza jednego,jak zeskanuje zdjecie to wkleje wam i pokaze jaka porazka ten mikolaj,moja mama jak go zobaczyla to sie przestraszyla....mowie wam masakra!!!A pomocnica mikolaja byla murzynka,czyli pani swietliczanka pomalowana czarna farbka plakatowa,ze jej cery nie bylo szkoda....pomylka!!!

Ania zazdroszcze ekspresu :-D Kawka musi byc pyszota mniam mniam :ico_kawusia: Wybierasz sie moze na jakis spektakl festiwalu boskiej komedii??My mielismy isc w niedziele ale nie mielismy z kim zostawic Nelki... :ico_zly: Moj brat pracuje w słowackim i zalatwil Nam jakies znizki i nie moglismy skorzystac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jutro w typ krakow jest "Uwiedzenie" teatr z indii,podobno super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jak zwykle nie moge :ico_zly:

Anita[b] na swieta dostaniecie jakis ekstra prezencik albo zrobcie sobie sami :-D albo na prawde byliscie niegrzeczni :-D Super ze kacperek zadowolony!!!

[b]Janiolku
super ze zrobilas sobie sama mydelko, ja jelenia uzywalam w ciazy bo po innych mialam uczulenie...

My dzis bylismy w m1 i kupilismy Nelince w nareszcie buciki,troche drogie bo 140zl ale bardzo fajne,czapeczke w H&M i to wszystko w sumie.Dziecko ubrane na zime :ico_brawa_01: Kombinezon jest na styk ale jak wyrosnie z tego to moze beda juz obnizki pod koniec sezonu i kupi sie w promocji i ciut wiekszy to moze bedzie dobry za rok...albo wlasnie wymyslilam ze dokupimy tylko spodnie bo kurtke ma i na bank bedzie dobra cala zime.
Jutro mam prowadzic zajecia z metodologii badan aja tego tak nie nawidze!!!!Ide sie uczyc!!!!

[ Dodano: 2008-12-08, 21:52 ]
Anita ale wytluscilam caly teks to Ciebie :-D

[ Dodano: 2008-12-08, 22:18 ]
ehh nie chce mi sie uczyc....mam to w d... ide do wanny,nauka nie zajac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 gru 2008, 23:31

martuunia1 pisze:zajecia z metodologii badan aja tego tak nie nawidze!!!!Ide sie uczyc!!!!
a ja sie zwolnilam - powiedzialam ze zlobek zamkniety i nie moge chodzic, a zajecia mamy o 18.30.
Mis przyniosl mi prezent - beherovke w zestawie ze szklaneczka tyle ze ja nie przepadam za beherovka :ico_oczko: myslal ze lubie bo faktycznie jak czuje ze mnie choroba bierze to przed spaniem pije herbate z kieliszkiem beherovki, albo wodki z pieprzem, ale poza tym jest bee :-)
A Lenka dzis wylala wode z miski chomika a potem wszystko wysprzatala - sciagnela z drzwiczek piekarnika sciereczke, wytarla i sciereczke wrzucila do reklamowki :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość