basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 paź 2007, 09:44

Witajcie, Mamusie!

No wreszcie mam chwilę...ufff...

Do rzeczy:
Weselicho suuuper! Wyobraźcie sobie na takim jeszcze chyba nie byłam, w zasadzie nie było się do czego przyczepić. :-D A tak na serio - w kościele pięknie (Basiu, Kapucyni :-) ), a przyjęcie, muzyka, jedzenie, lokal (zameczek w Przegorzałach) na wysokim poziomie. Oczywiście w kościele Jaś dał czadu a ja chciałam zostać do Komunii i było trochę nerwowo, no ale zaraz potem zatkałam go cycem i był spokój. Obiadek sie przeciągnął trochę i w domu dopiero byliśmy na 20. Wykąpaliśmy, nakarmiłam, zostawiłam pod opieką siostry a sama od nowa "się wyprasowałam" i wróciliśmy się bawić. Wróciliśmy już o 1., niestety, stare dziadki z nas :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wstyd mówić, ale, mimo że nic nie piliśmy, w głowach nam się zaczęło kręcić. Pewnie ze zmęczenia no i za długo w stanie spoczynku.

Ale i tak sie wybawiliśmy przy świetnej muzyce, a ja się tu pochwalę że Olek jest tancerzem turniejowym ( tańczył w tym samym zespole co Edyta Herbuś) wiec siłą go na parkiet nie musiałam wyciągać.

Wczoraj nie udało nam sie odespać, dopiero dziś poleniuchowałam, oczywiście od karmienia nie było urlopu :ico_nienie: Lecę nadrabiać zaległości. :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 paź 2007, 10:00

Hej ja tez sie witam o poranku bo dopiero wstalysmy i pije kawke.Nocka przeszla dobrze ale widze ze na dworze zimno bylo a teraz sloneczko :ico_brawa_01: Z racji ze dzis poniedzialek obiadek od wczoraj i zaraz bedziemy sie powwoli zbierac na dworek :ico_brawa_01:
Ula samochod juz wybrany Toyota Avensis.Jutro kupno.No i oczywiscie kombi bo z wozkiem i walichami trzeba sie zmiescic w podrozy
Basiu super ze sie tak swietnie pobawiliscie.Cos innego od pieluch i sprzatanka :-D
Violu zakupy pierwsza klasa

[ Dodano: 2007-10-15, 10:05 ]
A zapomnialam Wam napisac ze moja to tak mnie wczoraj ugryzla w sutka przy karmieniu ze widzialam wszystkie gwiazdy :ico_noniewiem: Matko cos mi sie wydaje ze to teraz bedzie czesciej co?Dziecko pewno powoli dziaselka swedza i gryzie co popadnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 paź 2007, 10:18

Basiu super że weselicho się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asiu myślę, że to jest to :ico_noniewiem: Bo moja też czasem tak mocno ssie :ico_szoking: i częściej chce cycka nawet żeby tak go pociumkać a nie koniecznie jeść :ico_noniewiem: dlatego właśnie kupiłam ten żel na dziąsęłka :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 paź 2007, 10:20

witajcie
u nas koszmarnie zimno, zastanawiam się czy mam kożuch wyjąć, żeby wyjść na zewnątrz, niby słońce i ani jednej chmurki, ale ze 3 stopnie może, brrr.....
a u nas nocka troszkę lepsza, bo po kąpieli Tadzio spał prawie do wpół do pierwszej, ale nad ranem puscił takie prukanie, że sam się obudził i potem jakoś nie mógł się utulić od 5

joasiu mój Tadziu to już od jakiegoś czasu ćwiczy "szczękościski", tylko ja mam gorzej, bo panicz ma 1 ząbka
a co do Toyoty Avensis, to swego czasu też ją rozważaliśmy, ale wygrała Honda CR-V ze względu właśnie na rozmiar bagażnika, a teraz przy dwójce jest jak znalazł, bo jak się włoży wózek to przynajmniej jest trochę miejsca na bagaże

basiu ale ci fajnie, ja też uwielbiam tańczyć, ale u nas coś się pokończyły imprezki taneczne, teraz będzie więcej "nasiadówek"
w każdym razie, to super że masz takiego tancerza, przynajmniej się nie nudzisz, a mąż wspaniale cię poprowadzi i możecie zrobić małe show :ico_brawa_01:

violu mata mi się podoba, ale tak się zastanawiam czy nie jest troszkę za mała, tzn. teraz pewnie OK, ale czy na długo posłuży Milence?
a kombinezonik śliczniutki

sosim nie załamuj się, będzie dobrze już niedługo, ja też sobie to powtarzam codziennie jak mantrę jakąś

kinga bardzo dobry jest Dentinox na ząbkowanie, polecam

ula to prawda że w Tesco są super rzeczy, zastanawiam się tylko nad jakością, bo strasznie tanie niektóre, a czytalam taki artykuł, żeby uważać na rzeczy kupowane w hipermarketach, bo często bawełna z której są uszyte jest szkodliwa dla dzieci
nie wiem co o tym myśleć... ale przyznaję, że czasem sama też coś kupuję
a co do termometra, to ja taki sam wypróbowałam już na całej rodzince (kupiłam go jeszcze dla Wiki) i jest super

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 paź 2007, 10:24

Fakt, za oknem pięknie, ale aż strach myśleć jak zimno. Basiu, w sobotę Jaś debiutował w zimowym kombinezonie, wczoraj też mu włozyliśmy i wcale się nie spocił :ico_nienie: Wkleję potem zdjęcia :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 paź 2007, 10:28

ja do tej pory ubierałam Tadzia w kurteczkę i okrywałam ciepłym kocykiem, ale dzisiaj się zastanowię nad kombinezonem

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 paź 2007, 10:51

Witajcie
u nas nocka super! jak zwykle...
Basik to super, że było fajnie na weselu...

oj u nas dziś zimnica... :ico_olaboga: słońce swieci, żadnej chmurki na niebie....ale bardzo zimno...
ja już od kilku dni zakładam Milence kombinezonik, nie zimowy, ale taki cieplejszy , jesienny.

Basiu ta mata wcale nie jest taka malutka... w porównaniu do takich standardowych mat jest i tak trochę większa...
a z drugiej strony w porównaniu do Tiny love - to rzeczywiście jest mniejsza...
ale cóż podoba mi się bo jest inna niż wszystkie....

Basiu a Tadzio lubi leżeć w bujaczku Fisher price?o ile pamiętam to chyba dostał na chrzciny....
Moja Milenka lubi ....ale wibracje nie robią na niej najmniejszego wrazenia... :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 paź 2007, 10:53

heloł babeczki

dzieki za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki:

wiesci z frontu dzis calkiem dobre :w nocy tylko 4 karmienia i malo ulewania ufffffffff

Basiu super ze zabawa sie udala no i gratuluje partnera do tanca

Viola kombinezonik naprawde fajny a co do maty to my sie zastanawiamy nad taka z Tiny Love http://allegro.pl/item252846458_mata_ed ... mocja.html
no tylko ta cena :ico_szoking: :ico_szoking:

Asia tego sie wlasnie boje , chwytania zabkami za sutka !!
pytalam sie mojej kuzynki ktora dwoch synkow na cycu wychowala czy mam sie czego obawiac , no i...........potwierdzila, ze to potwornie boli jak taki maluch zabkami scisnie

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 paź 2007, 10:55

violu moje dziecko uwielbia i huśtawkę i leżaczek, ale wibracji mu nie włączałam (po pierwsze jakoś na Wiki to nie działało za bardzo, a po drugie jakoś zapominamy dokupić baterię, bo akurat do wibracji musi być R20)
ale sprawdzę Tadzia najpierw w łóżeczku turystycznym, bo zamierzam go znieść na dół, a tam jest opcja wibracji, więc zobaczymy czy coś nam da
ale generalnie huśtanie dobrze na Tadzia wpływa, obojętne jakie, może to być nawet w foteliku jak się go weźmie do ręki (ale ta opcja niestety jest bardzo ciężka i kręgosłup wysiada)

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 paź 2007, 10:57

co do zakupow to musze mojego meza hamowac. bo wariat tylko siedzi na alegro i wyszukuje zabawki dla Zosi, a ze z zawodu jest nauczycielem dziecka mlodszego, czyli.............przedszkolanka, to podchodzi do tego profesjonalnie :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość