Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 sie 2007, 07:58

Witaj Abegano-Natusia jest sliczna zwłaszcza z ta raczka pod policzkiem-cudo :ico_brawa_01:
Magdzinka ,na pocieszenie i nie tylko ,mogę Ci napisać ,że Bartosz budzi się codziennie od 1,5 roku o 6 rano i nie ma przeproś ,a kombinowac kombinowałam już nieźle.On po prostu ma budzik w głowie nastawiony na 6 i nie ma przeproś musi wstać :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Akerl ,a dlaczego możesz sobie tylko pomarzyć o nastepnym dziecku :-D :-D Nigdy nie mów nigdy :-D :-D

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 sie 2007, 15:53

witam ! dołączam do Was dziewczyny ! już niedługo stuknie mi 30 a mamą już jestem od ponad 6 lat. :-) :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

10 sie 2007, 17:22

akrel niestety narazie nie planuję drugiego dzidziusia :ico_placzek: mamy strasznie ciasne 1 pokojowe mieszkanko i niedawno zdecydowaliśmy się je sprzedać i wybudować domek i jak dobrz pójdzie to za 2 lata będziemy się przeprowadzać. No i dopiero potem może pomyślimy o drugiej dzidzi, to ja będę mieć 32 lub 33 lata :ico_szoking:

aska a jak tam praca nad blogiem twojej Basi? :ico_oczko:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

10 sie 2007, 20:08

Witam nowe dziewczyny! I te stare też :-D
Abegano jak patrzę na twoją malutką to mi się łezka w oku kręci, ja już zapomniałam jak moja niunia była taka malutka. Ciesz się, że ci nie daje do wiwatu a tylko je i śpi. Oliwka do trzech miesięcy przesypiała głównie noce (dzięki Bogu) a dzień był po to żeby płakać. Czasami nie wyrabiałam psychicznie. Najgorsze były spacery. Potrafiła cała godzinę drzeć się w wózku, no i byłyśmy oczywiście głównym obiektem zainteresowań przechodniów. Ja cała mokra, bo to zima, więc konkretnie ubrana a żeby rozbujać wózek bez resorów a przy okazji go pchać to trzeba trochę siły przyłożyć. Ale za to teraz wesolutkie dziecko - cudo po prostu.
Magdzinka ale wielka ta twoja Joasia na tym nowym zdjęciu :ico_brawa_01: Wygląda mi już na starszą siostrę :-D
Dora moja Oliwka też codziennie się tak budzi, ale nawet jestem z tego zadowolona, bo o ile dzień mam dłuższy. Kiedyś jak byliśmy jeszcze we dwoje to w wolne dni mogliśmy spać nawet do 11 a dziś chętnie wstajemy i o 6 żeby troszkę się z niunią powygłupiać, bo w tygodniu nie ma na to zbyt wiele czasu.
Dziewczyny dostałam @ pierwszy raz po ciąży i w ogóle mnie brzuch nie bolał a do tej pory jeden dzień w miesiącu był z życia wyjęty. Czy tak już będzie zawsze? :ico_sorki: Któraś z was też tak miała?

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

10 sie 2007, 20:28

Żaba pisze:Dziewczyny dostałam @ pierwszy raz po ciąży i w ogóle mnie brzuch nie bolał a do tej pory jeden dzień w miesiącu był z życia wyjęty. Czy tak już będzie zawsze? :ico_sorki: Któraś z was też tak miała?

Heh,ja coprawda nie mam bolesnych,ale za cto dlugie i obfite :ico_placzek:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 sie 2007, 21:29

dzieki za miłe powitanie. Dziś myślałam że wysiąde bo z powodu burzy musialyśmy darować sobie popołudniowy spacer i Natala dala czadu........ :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam nadzieje że za to będzie cichutka w nocy :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 sie 2007, 22:33

Witam nowe piekne 30-tki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Żaba pisze:Dziewczyny dostałam @ pierwszy raz po ciąży i w ogóle mnie brzuch nie bolał a do tej pory jeden dzień w miesiącu był z życia wyjęty. Czy tak już będzie zawsze? :ico_sorki: Któraś z was też tak miała?
No powiem ,że u mnie jest lepiej niz wtedy kiedy byłam panienką :ico_oczko: :ico_oczko: .Ojej wtedy to nawet z łóżka nie wychodziłam ,a w dzień mogłam zjeść tonę tabletek przeciwbólowych :-) :-) Teraz po dwójce dzieci jestem tylko przez 2 dni troche osłabiona i ciągnie mnie dołem brzucha ,ale jest oki.Żaba ja tez diostałam @ u Kasi jak i u Bartosza po 7 miesiacach od ich narodzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 01:07

to może i ja dostanę po 7 m-cach bo od narodzin J. jeszcze nie miałam :ico_noniewiem:

A ja nie mogę spać bo strasznie boli mnie ząb :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no chyba nigdy mnie jeszcze aż tak nie bolał :ico_zly: Joasia poszła dziś spać wyjątkowo już o 20.30 i ja zamiast też korzystać i odpoczywać to snuję się po domu, bo w pozycji pionowej jest mi ciut lepiej

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

11 sie 2007, 07:05

Dzień dobry pięknym Paniom :-) Stawiam kawusię na lepsze wybudzenie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: U mnie dzien jak co dzień pobudka 6 rano :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Dobrze ,że Kasia lubi pospać :-) :-)
Magdzinka jak ząbek? :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 sie 2007, 12:15

Dora1, dzięki, ciut lepiej - a kawusię chętnie bym wypiła. Nie spałam aż do 5 i cały czas ryczałam z bólu :ico_placzek: a o 7 Joasia się obudziła więc wstałam, potem szukałam dentysty ale nikt nie pracuje w sobotę :ico_szoking: :ico_zly: a teraz jestem w pracy i zastanawiam się jak przeżyję do poniedziałku :ico_noniewiem: a żadnej dziury nie widać

Jutro nareszcie niedziela i będę miała duuuuuuuuuuuuuużo czasu dla Joasi :ico_brawa_01: wybierzemy się znowu na plac zabaw :ico_brawa_01: ale będzie miała ubaw :-D szkoda tylko, że jeszcze sama nie siedzi

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość