sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

10 wrz 2008, 12:17

Dziewczyny wstawiam link do zdjęć z ZOO. Jak chcecie to zapraszam do obejrzenia

http://picasaweb.google.pl/pawel.jamroz ... DVAbA2IP84#

Dziś mój Patryk idzie na szczepinie i niestety jest w takich głupich godzinach, że musi iść mój mąż z mamą moją bo ja się nie mogę wyrwać z pracy. A to taka ważna wizyta z bilansem :ico_placzek:

Lekarka jest chora i inna ją zastępuje w związku z czym szczepienia są tylko od 12 do 14. Co za godziny....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 wrz 2008, 12:36

ja tez mam szczepienie i ide na nogac wiec sie modle o pogode, akurat moja siostra wroci z pracy i pojdziemy sobie z dziecmi a potem na plac zabaw moze..

sylwia foteczki przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny Twoj synus a z Ciebie laska jak sie patrzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz sie nabawilam kompleksow :ico_placzek:ja taka spodnice jak ty nosilam z 10 lat temu i chyba juz nigdy nie zaloze :ico_oczko: ale co tam, naprawde przzepiekne zdjecia :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-10, 13:36 ]
dziewczyny Amelka jakos dala sobie zajrzec i wiecie co nie dosc ze jednak nam wyszla ta gorna dwojka to tak jakby dwie czworki gorne przebily, dlatego moze tak goraczkowala i dzisla popuchniete ze szok :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie nie moge w to uwierzyc :) wiec bedzie miala juz 9 zebow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 wrz 2008, 14:43

Justyna- to jak coś to będe pamietać ale tak awaryjnie :-D

Aga- już do przedszkola :ico_szoking: ty mnie nie strasz, ja sie z tego co orientuje to w krakowie sa zapisy do publicznych w marcu rok przed pójsciem i wypełnia sie formularz na stronie miasta i oni albo przyznają albo nie. Koło mnie są dwa przedszkola bardzo blisko ale ja mam jedno uaptrzone, myslisz że warto się tam przejść mimo wszysko i zapytać czy mozna juz zapisać... :ico_olaboga: bo jak młoda nie dostanie przedszkola to będzie masakra.

A tak na marginesie apropos tego ojca co pisałać, moja szwagierka jest przedszkolanka i wtym roku zmianiła prace na takie prywatne przedszkole odjechane i wiecie co, to co ona opoiwda jak te dzieci się zachowują to jakaś kaplica jest :ico_olaboga: , rodzice nic a nic nie wychowują, myślą że jak zapłaca to przedszkolankio wszystko zrobią. Ona ma grupe 4-latków i wiecie że tam niektóre dzieci nie umieja kozystać z toalety????a wczoraj ponoć jeden chłopak zrobił kupe na stołek a drugi zsikał się przy obiedzie, aj ak im zwrócisz uwage to się drą, a rodzice maja w nonono bo płacą, straszne :ico_olaboga: tak że myslę sobie ze publiczne przedszkola mają swoje plusy wątpie żeby tama takie jazdy przeszły.....

Sylwia- fotki cudne, Patryk ma boskie włoski i oczka, a jakie wyczesane to zoo, szkoda że ja mam tak daleko bo to tutaj w krakowie to się nie umywa :ico_placzek:
A ty niezla laska jesteś :ico_brawa_01:

My wróciłyśmy z Tosia z aquqparku, fajnie było choć sporo dzieciarni bo teraz dzieci mają obowiązkowy basen w drugiej klasie i cześć szkół przyjeżdża do aquaparku. Na szczęście w braodziku mało ludzi było gorzej w szatni. Tosia uchachana ale ona to się wody nigdy nie bała, zaczeła mi chodzić za rączkiw wodzie bo prościej :-D to może niedługo zacznie tak na sucho.

Dzwonił do mnie gościu,że chce kupić czaszke, jak mi sie uda jutro ja opylić to zapisze nas na takie zajęcia na basenie jesli będą jeszcze mniejsca bo koleżanka która chodzi mówiła, że już cienko z miejscami bo to teraz popularne.

Niemniej miałam nadzieje, ze Tosia się zmęczy i pójdzie spać ale się przliczyłam, drzymnela się w samochodzie 10min w drodze do domu i chyba jej wystarczyło bo szaleje jak zwykle :ico_placzek:

Jeszcze sie dzis wybieram odebrac sobie swoją pieczątke bo sobie zamówiłam :-D i na plac zabaw żeby ja na maksa wymęczyc.

[ Dodano: 2008-09-10, 14:44 ]
A i zapomniałam Karolinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super że Amelka ma już tyle zębów!!!

[ Dodano: 2008-09-10, 14:44 ]
No a Tosia i Julka koncza dziś 13 miesięcy to tak na osłode torcik i kawka :ico_tort: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 wrz 2008, 14:48

my na przyszly miesiac na bank pojedziemy na basen z naszymi maluchami, poki co to z kaska cienko, wiadomo wiecej osob w domu i liczylismy sie ze na poczatku bedzie ciezej, ale po wyplacie pierwszej mojej siostry bedzie juz ok :ico_oczko: wiec tez sobie pojdziemy, moja mama w polsce jak bylam sprezentowala mi kostium kapielowy jednoczesciowy w ktorym nawet sie sobie podobam :ico_szoking: wiec napewno pojedziemy :)
aha jeszcze dzieci sie chyba umowily bo normalnie wala kupska na potege :-) amelka na nocnik raz zrobi a piec razy nie, wiec jakos jej sie odwidzialo ostatnio, i jak tylko poczuja czysta pieluche to kupsko :-D
pruedence to ile za taka czache szarpniesz???jesli mozna spytac :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-10, 14:50 ]
ja wlasnie wsuwam torcik, mezus mi przyniosl z pracy ostatnio i jest pycha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 wrz 2008, 14:50

A tu pare zdjęć:

Stoje sobie, a co:

Obrazek

Wcinam ciacho:

Obrazek

Plum plum:

Obrazek

husiu huś:

Obrazek

Ja kierowca:

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 wrz 2008, 14:51

dzownie do mamy a nie moge sie dodzwonic, do mojej sisortry dzwonilam i akurat sie pochwalilam jej i mojemu mezusiowi, wszysscy w szoku, wiec jeszcze chce sie tymi zebami pochwalic w domku a mamy nie ma, przezywam to jak nie wiem co, ale ostatnio naprawde szalala a my czekalismy na dwojki a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 14:53 ]
tosia jest przecudniasta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzialam kilka fotek na naszej klasie ale oczywscie w biegu, te nasze dzieci sie tak zmieniaja i sa po prostu cudne :ico_brawa_01: a jakie ma loczki, extra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 wrz 2008, 14:54

Karolinko- ja wlasnie wciągnełam m&msy bo mam do nich słabość, jakoś jak siedze w domu z Tosią to cięzko mi sie dietować :-D
A za czache krzyknełam 300zł i gosciu powiedział, że ok bo on to chce dla córki co studia zaczyna ( a tak na marginesie laska ma 19lat i nie umie sama zadzwonić tylko tatuś za nią dzwoni, ech) , ja dałam za nią 250zł więc troche zarobie, strach pomyślec bo to jakiegos pana jest co oberwał kijem w głowe....

[ Dodano: 2008-09-10, 14:55 ]
szkoda, że nie wzięłam aparatu na basen ale nie ma tam co z nim zrobić, po wyjściu to miała istnego barana na głowie :-D
Ja tez nie moge uwierzyć czasem że juz rok minał i dzieciaczki tak się zmieniły, choć w naszym wypadku nie chciałabym tego raoku przezyć już nigdy więcej i nikomu takich wrażeń nie życze.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 wrz 2008, 14:56

ze ta czacha jakiegos pana???ja myslalam ze to taka plastikowa, ze model co sie wyjmuje i wklada rozne czesci do niej z niej :ico_szoking: :ico_szoking: ale ja to sie nie znam....

[ Dodano: 2008-09-10, 14:58 ]
moje oba maluchy spia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: razem chodza na drzemke, a nawet jak amelka nie chce to i tak zasypia bo ona ma swoj pokoik wiec polezy, polzey az zasypia przy muzyczce, wiec tez mam chwilke, wcinam ciacho mimo iz jestem pelna kompleksow pociazowych ale co tam, spodnie sprzed ciazy leza na chudsze czasy az wnie zwnou wleze ale jak za rok pomyslimy o dzidziusiu to moze wtedy sie wezem za siebie, cozywscie juz po :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 15:01 ]
wy akurat rzeczywscie mieliscie ciezki ten pierwszy rok ale kazdy mysle mial jakies obawy i stresy, my tez kazda wizyta w polsce zakonczona szpitalem i wogole my tutaj sami tez nie bylo czasem latwo, ale mysle ze duzo za nami, teraz kazdy juz sie czuje pewniej a po roczku to juz nam zleci..... :-D bedzie lecial jeden za drugim :ico_brawa_01: az do osiemnastek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 wrz 2008, 15:04

Dobrze,że Ci oba maluchy śpia razem bo moja jedna a mimo to nie chce spać, jak ją wsadze do łóżeczka to od razu wstaje i nie ma spania, no chyba że jest rzcezywiscie śpiąca.

a czach taka z żywego człowieka, bo palstikowa nigdy nie odda prawdy, tych wszystkich rowków co wyciskają naczynia, przyczepy mięśni czy nerwy.

Mnie spodnie sprzed ciaży cisna mimo,że waże praktycznie tyle samo :ico_zly: brzuchol mi został. Ale jest szansa na siłownie bo dziś mnie koleżanka pytała czy się z nią od października nie zapisze, bo samemu to cieżko się zmoblizywoać.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 wrz 2008, 15:37

no to tyle, ja lece zmiksowac tym malym zarlokom zupke i zaraz sie syzkuje do lekarza, bylo milo pogawedzic pruedence :-D
ja tam jeszcze jakies 10 tacham kilosow sprzed ciazy ale co tam :ico_oczko:
milego dzionka, pogadalam z mama i byla w szoku ze amelka taka zzebata :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość