Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

26 cze 2007, 10:21

Witajcie śpiochy, dziś pogoda nie zaciekawa, od rana pada i niebo zachmurzone.Ale ja się tym nie martwię bo mi takie coś bardzo odpowiada:)
Zaraz sobie kawkę robię i zacznę robić porządki.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 cze 2007, 10:43

Posłuchałam Was i wybrałam sie wczoraj do lekarza.
Okazało sie że mam infekcję grzybiczną.Zrobiłam wszystkie badania i okazało sie że z małym jest ok.Doktorek przepisał mi torbę leków i kazał kilka dni leżeć w łożku.
Wczoraj naprawdę sie przestraszyłam ale udawałam dzielna przed mężem, bo ten to dopiro wpadł w chisterię.
Widziałam naszą niunię i jest śliczny.Taka pyza.Widać już troszkę włosków, czyli może sie urodzić tak jak jego tatuś.Paweł po porodzie podobno przypominał szympansa, miał dłuższe czarne włosy i baki siegające do brody.Po 3 dniach baki stracił.
Jak to dobrze że tylko na tym sie skończyło.
Dziewczyny jeszcze raz dzieki za pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

26 cze 2007, 10:46

uff...całe szczęście, ze z Dzidzia wszystko jest OK :ico_haha_02:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 cze 2007, 11:16

A zapomniałam dodać że jestem jak wieloryb-przytyłam 11kg!!!

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

26 cze 2007, 11:31

Wiecie co jednej mamie, lutówce umarł synek. Miał 4 miesiące, miał zespół Edwardsa. Bardzo to przykre. Nie wyobrażam sobie jak się czuje ta dziewczyna.Ja dziś jestem smutna:(

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 cze 2007, 12:20

ulamisiula, to teraz tylko wypoczywaj :ico_ciezarowka:

a ja dziś byłam na tym teście obciążenia glukozą, musiałam siedzieć w laboratorium 2 godziny :ico_szoking: bo najpierw pobrali mi krew na czczo później wypiłam glukoze (wcale nie taka straszna, nawet obeszłam sie bez cytryny chociaż miałam w torebce :ico_oczko: ) za godzine drugie pobranie krwi i za 2 godz. trzecie. teraz dopiero zjadłam śniadanko :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 cze 2007, 12:42

Ulamisiula cale szczescie ze wszystko sie dobrze skonczylo :ico_brawa_01: Ja nawet nie wiedzialam ze przy infekcji grzybiczej moga wystepowac takie plamienia, to ja teraz tez bede bardziej na siebie uwazac. Ciekawe jakie cechy odziedziczy nasz synek... Bo ja jestem wysoka (179) a maz wazy prawie 100 kilo, wiec mam szanse na bobaska giganta :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Gosiu tylko nie przesadzaj z tymi porzadkami, bo ja chcialam wszystko na raz zrobic w sobote i potem nie czulam sie za dobrze.

Eve81 ja dopiero bede jadla sniadanko, ale tak to jest jak sie wstaje o 12...

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

26 cze 2007, 13:12

Ulamisiula odpoczywaj,dobrze że z dzidzia wszytsko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak już nabieresz sił to zapraszma na odliczanko od 120 dni to cos towarzystwo sie rozdwaja i ciężarówek na brakuje :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 cze 2007, 13:21

Dominisia też zastanawiam sie jak będzie mały wyglądał.Ja mam 168 cm wzrostu i przed ciążą byłam szczupła.Misiek ma 182cm i obecnie waży ok 111 kg (nie chwaląc sie moja ci to zasługa hahahaha)żartuję zawsze był potężnie zbudowany.Znajomi sie tylko śmieją ze Benek urodzi sie z długimi włosami i od razu bedzie mu można w kucyka wiazać bo oboje rodziców mają długie pióra :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 cze 2007, 14:15

Hej dziewczynki,
Przede wszystkim Ulamisiula, super ze tak to sie skonczylo :ico_haha_01: LEcz teraz tego grzybka!! Ja tez nie wiedzialam ze przy tym krwawienia moga byc, ale widocznie w ciazy rozne rzeczy sie zdarzaja.
Agnieszka, no moja tez lata za chlopakami, ma takiego Viktora tutaj, tyle ze mulat i moj mezulec tak nie bardzo, hehehe Wolalby Szweda :ico_oczko: :-D
A nasze to bedzie siwe na pewno, bo my oboje jako dzieci siwulce bylismy, choc ja bylam kudlata bardzo. Mam tylko nadzieje ze dzidzia kimkolwiek by byla odziedziczy kedziorki po moim mezu -(wiadomo on ich nie nosi bo sie scina zaraz przy skorze) ale chcialabym aby dzidzia miala loczki jak cherubinek. A poza tym my to srednia krajowa: ja 171 i przed ciaza 63 kg a mezu 178 i 80 kg wiec bede miala chyba normalne dziecko nie to co wy :ico_oczko: :-D hehehe Tyle ze moj sie urodzil z waga wyjsciowa 4500 wiec prognozy nie sa uspakajace hihihi

Dzis bylam z Zuzia u okulisty w Klinice, bo cos lekarka nie byla pewna czy jej oko jedno nie ucieka. No ale jest ok. Za pol roku do kontroli. Nie wspominam ze te ulewe tluklam sie autobusem i tramwajem przez calutkie miasto bo moj sie nie mogl urwac z pracy.. no ale juz w domciu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość