marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 lis 2011, 19:46

Hej Dziewczyny:)

Wreszcie mam chwilkę żeby napisać coś. Ostatnie dni Mała jest jakaś strasznie nieswoja. Przez cały dzień ciężko ją odłożyć żeby poleżała cały czas na rękach chce być jak tylko ją położe na łózko to tak przeraźliwei zaczyna płakać ... I nie wiem co jej jest. Wieczory też masakra męczymy się z zaśnięciem od 21 do 23-24. Dzisiaj coś lepiej bo nawet drtzemie sobie teraz. Ale jestem tak umordowana tymi kilkoma dniami że masakra....

Co do ćwiczeń to ja chciałam robić tą wersję bez przerwy ale wczoraj zaczęły mi się znowy jakieś plamiena :ico_noniewiem: Nie wiem czy to może być okres bo to chyba trochę za szybko by było skoro ost dostałam 4 listopada :ico_noniewiem: I się wystraszyłam że to może od tych cwiczeń :ico_noniewiem: Zawsze jak mam dostać okrs to mnie pobolewa brzuch i koło tego 4 tak było a teraz nic mnie nie boli... Nie wiem jakiegoś zchiza mam że przez to że zaczęłam tak wcześnie ćwiczyć to coś mi się tam porobiło nie tak....

Ludzie nawet już nie wiem co której odpisać. Głowa mnie boli z tego wszystkiego.
Do tego 3 dzień z rzędu próbuje załatwić rodzinne. Masakra jakaś za każdym razem brakuje jakiś papierów. Kolejka jak za komuny stanie po 3 godz żeby się dowiedzieć że jeszcze czegoś nie ma :ico_zly: :ico_zly: A człowiek się po 5 razy pyta czy jeszcze coś potrzebne :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 lis 2011, 21:48

A jaka ma temp ?
nie dużą, ale jednak 37,7

szkieletorek, no to jak widać, bez smoka też można długo i smacznie spać, Piotruś to ma problemy ze snem, a najgorzej to jest wieczorem. Nie może zasnąć, a jak zaśnie, to się wybudza co chwilę...

marcz89, szybciutko dostałaś okres :ico_noniewiem: ja nie mam jeszcze i oby za wcześnie się nie pojawił. A co do marudzenia Oliwki, to mój Piotruś też jakiś taki inny niż zwykle. Tego załatwiania w urzędach nie zazdroszczę, my jeszcze nawet becikowego nie załatwilismy

[ Dodano: 29-11-2011, 20:52 ]
Ładnie, tak teraz czytam, ze muszę się pospieszyć ze złożeniem wniosku o becikowe :ico_wstydzioch: do 3 m-cy od narodzin można to zrobić :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lis 2011, 22:01

Piotruś to ma problemy ze snem, a najgorzej to jest wieczorem. Nie może zasnąć, a jak zaśnie, to się wybudza co chwilę...
No moja problemów raczej nie ma bo dużo mi chyba śpi ale wieczorami to tez bardzo płaczliwa jest i marudna.
Co do ćwiczeń to ja chciałam robić tą wersję bez przerwy ale wczoraj zaczęły mi się znowy jakieś plamiena
Uuu wiesz co byłam kiedyś na forum gdzie dziewczyna po CC zaczęła ćwiczyć i tez miała jakieś plamienia ale nie pamiętam po jakim to czasie było.
Ostatnie dni Mała jest jakaś strasznie nieswoja.
A może ma znów skok ?
Ładnie, tak teraz czytam, ze muszę się pospieszyć ze złożeniem wniosku o becikowe :ico_wstydzioch: do 3 m-cy od narodzin można to zrobić :ico_wstydzioch:
No to samo miałam ci pisać że jest jakiś termin ostateczny.
Do tego 3 dzień z rzędu próbuje załatwić rodzinne.
No u nas sprawami becikowe rodzinnego itp zajmował się P ale załatwiał to jakieś 4 dni, brzydkich słów dużo powiedział i nerwów sobie zjadł .

[ Dodano: 29-11-2011, 21:12 ]
Mała jest u dziadków więc mam chwilkę.
Byłam z małą popołudniu na usg bioderek ale ostatecznie poszłam prywatnie.
Mówię mu że w szpitalu mówili że jest ok , potem na kontrolnych wizytach pediatrzy też a pani dr ortopeda mówiła że coś jest nie tak ale że usg może nic nie wykazać.
Zbadał ja ręcznie, potem usg i mówi że prawa strona jest coś tam lekko nie idealnie ale mówi że jest to w normie więc nie ma powodu do niepokoju. Widział że używam tych pieluszek wielorazowych a one są dużo grubsze niż pampers więc mówi że to na pewno pomoże w tej małej nieprawidłowości . Tak że kamień mi spadł z serca .I dobrze że nie męczyłam małej tym szeroko pieluchowaniem .

Kupiłam sobie kozie mleko .Cholera ale drogie to jest .Na
razie nie piję , zapytam jeszcze jutro pediatry czy mogę .A to jest w kartonie więc ma długą ważność.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 22:23

szkieletorek, a po ile takie mleko w PL?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lis 2011, 22:30

szkieletorek, a po ile takie mleko w PL?
Za 0,5 l zapłaciłam 5 zł.
Śliczne zdjęcia i jaką ma fryzurkę mały.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 22:45

Śliczne zdjęcia i jaką ma fryzurkę mały.
dzieki:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lis 2011, 23:03

Ellibel a jak zdrowie męża?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 23:07

Ellibel a jak zdrowie męża?
nie rozmawiamy ze sobą, więc nie wiem, wygląda że ok.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 lis 2011, 23:36

Ellibel a jak zdrowie męża?
nie rozmawiamy ze sobą, więc nie wiem, wygląda że ok.
uuu co sie stalo?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 lis 2011, 23:39

szkieletorek, szkoda gadać, niedogadujemy sie i to mocno więc ja nie mam checi w ogóle gadać

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość