Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

24 gru 2013, 16:06

Dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt! Pociechy z dzieci i spokoju :)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

26 gru 2013, 00:29

Dziewczyny życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

07 sty 2014, 11:41

A co to?Temacik zdechł?;P

Inia jak tam u Ciebie? Końcówka :ico_ciezarowka: już:) Wyprawka została Ci po Piotrusiu? Wszystko macie?:)

Szkieletorek, a jak córcie? Dalej Lilcia się buntuje?

Nina byłaś u gina?

Dziewczyny, a jak święta? sylwester? ;)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

07 sty 2014, 13:26

hej wszystkim w nowym roku ;-).
W ciąży nie jestem. Coś mi cykl zglupiał. I w sumie to ogromna ulga.
My już we Francji. Fajnie tak pourlopowac się ale chciało się już do siebie. Teściowa ciągle mi marudzila ze Alan mało je i wpychala mu na siłę. A ten biedny wchodząc do kuchni od razu buzię obiema raczkami zatykal.
Oczywiście nie obyło się też bez choroby. Alanek odchorowal podróż i zmianę klimatu. Pani doktor od razu antybiotyk chciała dac ale się nie zgodzilam bez badania krwi. I dobrze zrobiłam bo się okazało ze to wirusowe nie bakteryjne i na darmo bym faszetowala dziecko. No i po 4dniach inhalacji wróciło do normy wszystko.
na razie starczy wrażeń do marca. Bo w marcu znów do Pl lecimy na wesele

a co u was?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

07 sty 2014, 14:05

Witamy i my w Nowym Roku.
U nas nadal dużo się dzieje i nie mamy czasu na nudę czy odpoczynek .
Święta minęły fajnie i zaraz przed świętami ostatecznie został dom przepisany na męża.Więc w święta zaczęliśmy planować co by tu kupić jeszcze w tym roku by dostać zwrot podatku VAT.Więc zaraz po świętach zaczęła się jazda od rana do nocy po sklepach. Kupiliśmy piec do centralnego,wszystkie rury które trzeba wymienić, grzejniki do całego domu ,styropian oraz inne rzeczy które są potrzebne by ocieplić i wytynkować dom.Ubikacja,panele do 3 pokoi blacha na dach domu..Już sama nie wiem co jeszcze ale dużo tego jest a jeszcze więcej musimy jeszcze kupić.
Po świętach mieliśmy chrzciny więc to wszystko było bardzo zwariowane bo do kościoła przez zakupy się spóźniliśmy hehe
Okna zamówione już są. Teraz jeździmy szukać mebli na wymiar .Ciekawi jesteśmy jakie ceny mi powiedzą za to co ja sobie wymyśliłam ale na pewno nie mało to będzie.
Jak tylko śnieg się pojawi to mąż idzie na 2 tygodnie urlopu i będą z tata kuć cały dom od góry do dołu i zacznie się tam praca pełna parą.Wszyscy fachowcy już są zamówieni .
Lila nadal miewa takie swoje fochy ,dość częste ale co zrobić.Wędrówki nocne jedynie już minęły jej więc się wysypiamy . Martysia chodzi późno spać bo około 22-23 ale za to śpi już do rana , czasem się zdarzy jedna pobudka .
Jutro mam szczepienie właśnie Martysi ,zakupy spożywcze i chemiczne zrobię i zamówić mi pasuje leki różne z apteki internetowej bo się dużo mi już pokończyło.

Dziewczyny a może wy się znacie. Macie szafki w kuchni lub gdzieś indziej z zawiasami samo domykającymi się ? Jeśli tak to jakiej firmy są? FGV czy Bluum ? Bluum ma dobre ale dość drogie a te drugie ponoć są też z dożywotnia gwarancją a przez pół tańsze.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

19 sty 2014, 17:14

Hej Dziewczyny,
nie odzywam się, bo komputer mi się jakiś czas zepsuł. Ja ciągle czekam na maluszka, już wszystko przygotowane, mogę rodzić. Nawet Piotrek ma nowe łóżko, ale dopiero jedną noc na nim zaliczył. Nie było źle. Jestem dobrej myśli. Pozdrawiam Was, dam znać jak urodzę.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

19 sty 2014, 21:28

Inia oby poszło szybko .Czekamy na ciebie i relacje

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

18 mar 2014, 14:36

ojej forum chyba umarło. Ja jak miałam chwilę żeby wejść to ciągle jakieś prace techniczne i nie miałam dostępu. Czy ktoś ma informacje o inie? Pewnie już urodziła? Jak się ma? i co u Was dziewczyny?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

04 kwie 2014, 13:37


Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość