Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 cze 2008, 20:26

czesc kochane
po tak długiej nieobecności :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
mam jeszcze komputer cioci ale jakoś nie miałam czasu bo jak miałam to brat szukał samochodu ale znalazł więc będę częściej tzn do poniedziałku bo w poniedziałek chyba oddamy bo już w sobotę minął tydzień ,jakoś tak głupio wiem że ciocia mi nie powie jak będzie jej potrzebny a powie żebyśmy dalej mieli
Madzisko gratuluję pracy ,śliczna panna z Anulki :ico_brawa_01:
kamizela czekamy na relację
kasiekk Pelus jak zwykle czarujący i minki pierwsza klasa :-D super że macie mężusia przy sobie
Natashka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla oskarka za nocnikoanie
u nas bez zmian tzn. kubusiowi tak jak większości nie przeszkadzają siczki w majteczkach i tak jak większość pocieszam sie że całe lato przed nami :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_oczko:
aniu super ,czekamy na relacje z kolacji i oczywiscie z urodzinek
Gabi Wszystkiego najlepszego , dużo zdrówka i radosnego dzieciństwa dniu 2 urodzin życzą ciociaPata z Kubusiem i tatusiem kubusia
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
madziu faktycznie ta nauczycielka Danielka jakaś nie mądrą :ico_puknij: wakcje :one: :one: :one: jak Gabi mam nadzieje że lepiej dziś :ico_oczko:
dobranoc kochane postaram się zaglądnąć jutro :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 cze 2008, 16:30

pata, dziękuję za życzenia :ico_sorki: w imieniu Gabi.
A więc tak...
nie miałam w co się ubrać więc ubrałam jeansy :ico_haha_01: no bo nic nie miałam :ico_wstydzioch: i buty na obcasie,nowe i fajne :ico_sorki: małż zabrał mnie do H&M :ico_szoking: kupił bluzkę i spudnicę :-D poszłam do domu towarowego do wc :ico_haha_01: i wyszłam jak przemieniony kopciuszek :ico_brawa_01:
później zabrał mnie do super restauracji,gdzie zjedliśmy sałatki i desery i wypiliśmy 2 butelki wina czerwonego :-D
było po prostu cudownie :ico_brawa_01: wróciliśmy do domu i udany wieczór zakończyliśmy...dalej miło :ico_wstydzioch:

Jak wspominałam,5 lat ponad nigdzie nie byliśmy razem...to bym najcudowniejszy wieczór od baaardzo dawna.

Wczoraj Gabi urodzinki się udały,zaraz wkleję fotki.Po urodzinkach brat został z Zuzią,Gabi już spała a my pojechaliśmy do znajomych.Również było fajnie,bo mogliśmy pojechać razem,jak nigdy...
ale czar pryska,wrócilośmy,na szczęście dzieci ok ale brat :ico_zly: wyskoczył sobie po piwko :ico_zly: Zostawił Zuzę przed tv i Gabi śpiącą i poszedł do sklepu :ico_puknij: i to po piwo :ico_zly: :ico_nienie: :ico_puknij: Więc już nigdy w życiu nie zostawię go z dziećmi,choćbym miała mieć okazję wyjść z mężem dopiero za kolejne 5 lat!
KRETYN!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

goście: FRANIO

Obrazek

ZUZIA

Obrazek

prezenty :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 cze 2008, 20:35

zubelek, ale fajnie spędziłaś te dni, życze żeby taki fajny nastrój miałas zawsze
ale brat postąpił nieodpowiedzialnie.
Wszystkiego najlepszego dla Gabuni.

to może ja również wkleje zdjęcia :ico_oczko:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 cze 2008, 23:37

lulu81, dziękuję :ico_sorki:
piękne foteczki,moje córy też lubią chodzić w kaloszach po domu :ico_haha_01:
piękny ten Twój syneczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 cze 2008, 08:18

Aniu super ze mieliscie takie mile dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby takich jak najwiecej, i sliczne foteczki z urodzin :ico_brawa_01:
DLA GABULKI STO LAT!!!

my wczorajszy dzionek spedzilismy nad woda, ale aparatu zapomnialam :ico_puknij: bylo dosc milo...wieczorem duza burza przeszla stad ta duchota w dzien

dzis dzionek nawet ladny sie zapowiada...zaniedlugo jedziemy z Oskim po wpis do indeksu bo nie mam kilku a musze je szybko zdobyc...bo za tydzien ostatni zjazd :ico_haha_01:

Kamizela szkoda ze nie doczytalam ze jedziesz do Swinoujscia to bysmy sie moze spotkaly...najblizej szczecina jest wlasnie swinoujscie i dosc czesto tam jezdze..a w zeszlym tygodniu nawet moj ojciec tam jechal wiec mo9glam sie z nim zabrac..no szkoda... :ico_oczko:

Lulu Fifi jest sliczny, te czarne oczka i wloski, cud, miod i orzeszki :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 cze 2008, 12:08

Natashka, dzięki :-)
u was duchota i burze a u nas kilka dni deszcz a dzis wieje i zimno nadal,że bez kurtek ani rusz :ico_placzek: a jak pomyślę,że początkiem maja już smażyłam się na słonku to aż :ico_zly: ,gdzie to lato?
100 lat wszystkim tatusiom :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 12:44

witam i ja :-D

Sto Lat dla Gabulki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: super zdjecia

Lulu :ico_brawa_01: za zdjątka,Filipek przystojniaczek :ico_brawa_01:

w sobotę przyjechała tesciowa,potem pojechaliśmy zawieźć ja do ciotki na wioskę,Kacper pooglądał zwierzaki u sąsiadów,a potem wieczorkiem byliśmy na rynku bo były dni naszego miasta,Peluś wywoził sie na karuzeli,w basenie z piłkami nie chciał być,bał się :ico_puknij: mój mały tchórz :ico_oczko: a wczoraj byliśmy nad woda,znoeu wszystko mnie piecze,Kacpra troszkę też przypiekło mimo smarowania ale nie narzeka :ico_sorki:
dzis zaczełiśmy chodzic po domu w majtach,narazie nic,ani sie nie zlał ani nie zrobił w nocnik,byliśmy w miescie to założyłam mu pieluche no a teraz śpi też z pampersem

kupiłam mu dzis basenik w biedronce za 14.99 ale nie rozkładałam jeszcze ,wymiary chyba 104x28,w sam raz na działkę,na allegro te same kosztuja jeszcze raz tyle

tesciowa przywiozła Kacprowi autko i sypnęła kaską :-D nam wszystkim :ico_haha_01:

szukam pościeli bo chcemy Kacpra przetransportować na duże łózko,mialam kupić w autka ale chyba bardziej ucieszy sie z takiej z Noddym bo go bardzo lubi

[ Dodano: 2008-06-23, 12:51 ]
dzisiaj rano padało ale przestało i teraz słońce swieci,ale duchota okropna :ico_olaboga:

u nas tragedia z jedzeniem,nie je już 2 tyg zupy,nie je ziemniaków,mięsa,nawet klusek nie chce
moze lepiej napisze co ewentualnie je,a więc sam ugotowany makaron,sam chleb lub bułkę,czasem zje chleb z serem żółtym lub dżemem,parówkę i czasem kabanosa,frytki i owoce,pije jogurt i inne wodę,soki itp
może by zjadł naleśnika lub placka ziemniaczanego,ale na 100% nie jestem pewna,w tamtym tyg to jadł a teraz :ico_olaboga:
na zupę ma odruch wymiotny :ico_puknij: na inne rzeczy czasem też :ico_olaboga:

nie wiem co jest grane,dostał w środe juz 2 gdawkę leku na tą gliste i nadal apetytu nie ma :ico_puknij: po tamtym leku co kiedyś miał to po kilku dniach zaczął jeść :ico_puknij: poczekam jeszcze kilka dni i pójdziemy do lekarza,bo nie może tak nie jesć ,powiem zeby dała mi skierowanie na badanie krwi,czy jakiejś anemii nie ma

[ Dodano: 2008-06-23, 13:10 ]
byliśmy przedtem w mieście,Kacper szedł i gryzł sobie bułkę
przed jednym ze sklepów siedziała starsza pani jadła jogurt i sprzedawała truskawki,zobaczyła Kacpra i mówi :
"daj mi ugryźć kawałek bułki"
Kacper popatrzył i od razu poleciał do niej i chciał jej dać tą bułkę,a ona do mnie mówi że nie chciała ugryźć tylko zobaczyć czy jej da tą bułkę,a za to że jej dał to dała mu jogurcik,ale nie ten który jadła tylko nowy :ico_brawa_01: oczywiście podziekował ładnie :ico_brawa_01:
Kacper nie jest chytry,zawsze sie podzieli,nawet z buzi wyciągnie i da,choćby to było cos co baaardzo lubi :-D
nigdy nie był chytry i mam nadzieje że nie będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 cze 2008, 13:42

kasia ale monolog :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Gabi też nie jest chytra a Zuza zastanowi sie dobrze zanim da :ico_haha_01:
a z tymi glizdami to sie macie faktycznie :ico_noniewiem:
u nas nadal zimno,o opalaniu narazie pomażyć można :ico_zly:
super ze macie basenik,tez planuje kupic,tu nie sa drogie ale na razie i tak nie potrzebny bo zimno :ico_noniewiem:
Zuza też lubi Nodiego :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla teściowej :ico_haha_01:
no i :ico_brawa_01: na zachętę z chodzeniem bez majtek,jak wstanie to od razu zdejmij pieluszke i niech siadzie na nocnik czy wc. :-)
alle mi głooowa pęka :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-23, 13:50 ]
:ico_smiechbig: na zachętę z chodzeniem bez majtek :ico_smiechbig: ale napisałam :ico_smiechbig: :ico_wstydzioch: oczywiście bez pampersa miałam na myśli :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 cze 2008, 13:56

hihi witaj Aniu,wiem co mialaś na myśli :ico_oczko:
a basenik nieduży ale mu wystarczy
jeden mamy,ale juzk lejony jest i zabieramy go zawsze nad wode jak jedziemy,troche spuszcza powietrze,a ten zostawimy na działce
skzoda że nie mieszkamy w domku z ogródkiem bo kupilibyśmy taaaki duuuży,ale cóż marzenie :ico_oczko:

dzis robie frytki i mam nadzieje że będzie jadł,zupa pomidorowa ale wątpię żeby ruszył :ico_olaboga: co sie dzieje ,kiedys wsuwał wszystko aż mu sie uszy trzęsły a teraz :ico_puknij: :ico_noniewiem: szkoda gadać

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 cze 2008, 15:09

Garść fotek z naszych wakacji :ico_haha_01:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość