Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 mar 2009, 10:06

cześć dziewczynki jestem i ja.... też jakoś ostatnio nie mogłam zasiaść przed kompem co sie włączyłam komputer mały płakał..... te dziąsełka są wstrętne... a jeszcze doszła chory fiutek, zrobiłam okład z riwanolu i już i niebo lepiej... jakoś te kremy nie działają na moje dzieci....muszę poprosić ciocię o krem z hameryki.... on śmierdzi zepsutymi rybami ale jest po prostu rewelacyjny... żaden sudokrem i inne.
Wczoraj był śliczny dzień, trochę wietrzny ale słonko super dziś pochmurno aż nic się nie chce.....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 mar 2009, 10:57

JustynaiGabi, widać kremy działają inaczej na każde dziecko, ja tam sobie chwale sudocrem, bo super działa na Jasia, właściwie innego nie używałam, znów koleżanka chwali sobie linomag, a kolejna bepanten, całe szczęście, że mamy wybór, a w razie czego można tak jak piszesz poprosić "ciocie z hameryki" gdzie by ona niemieszkała:-) (oczywiście nieubliżając w żaden sposób Twojej Cioci :-)

U nas idą zęby masakrycznie, dziąsełko jeszcze tydzień temu było mięciutkie, a dzisiaj to już masakrycznie twarde, ślini się cholernie, marudzi.. całe szczęście dziś już spokojniejszy jest.. Po za tym dzisiaj już o niebo lepiej..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

03 mar 2009, 11:15

chodzi tylko o to że tam ten krem jest bardzo popularny....a u nas go niestety nie ma...

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 mar 2009, 12:47

Ja tez sobie chwale sudocrem...Choc powiem wam, ze jas robi mi teraz tylko jedną gra dwie kupki na dzien. I odkad robi tak mało kupek to nie musze juz uzywac sudorkemu bo mu sie zadne zaczerwienienia nie pojawiaja:)Treaz tylko tak proflikatycznie smaruje mu linomagiem. Ale tak jak mówicie, na kazde dziecko działa co innego.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 mar 2009, 12:54

JustynaiGabi, jasne, rozumiem :-)) Ja w sumie nie mam jakiś specjalnych problemów z kosmetykami dla Jasia, używamy NIVEA do kąpieli i sudocremu do pupy, po za tym nic..

Asiu, u nas Jaś już od chyba 2 m-cy robi dwie kupki, jedną do południa, (ostatnio chwile po przebudzeniu) a drugą tak do kąpieli, gdzieś czytałam, że w pewnym okresie robienie kupek się jakoś normuje, tylko nie pamiętam od którego miesiąca..

U nas Jaś się dzisiaj tak rozpłakał, jak P go przebierał, że nie mogliśmy go uspokoić, dopiero 3 kołysanka poskutkowała, chyba musze zmienić repertuar, bo znam tylko 3-4..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 mar 2009, 13:41

#ania#, ja tez mam kosmetyki z Nivei, ale zadnego sudokermu nie stosuje, bo nie mam takiej potrzeby,pupka sie nie odparza. Zawsze jednak po przebraniu smaruje mu pupe takim kremem do pielegnacji z Nivei.

A u nas narazie oki Filip od niedzieli jest grzeczny, ale ten poprzedni tydzien to okropienstwo, plakał cały czas, a zabkow jakos nie widac :-)

Mały teraz robi kupke tak raz dziennie albo co dwa dni :-D

Pisałam juz ze sa listopadówki na forum :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 mar 2009, 14:46

wiola85, masz oko w tymi listopadówkami:)Juz napisałam tam zyocznka dla mamusiek:):)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 mar 2009, 15:26

hej dziewczyny, cos pustawo ostatnio, mało piszecie..
JustynaiGabi - u nas tez paskudnie ponuro i jeszcze cos siąpi na głowę. Troszkę bylismy rano na dworku, moze jeszcze się wybiorę z nimi bo chłopcy swira dostają w domu. Ja tez mam spadek formy, moj sredniak cos buszował w nocy i nad ranem, popłakiwał. Po wstaniu zrobił takiego kupala, ze mało nie padłam jak go myłam :-D :-D :-D Moze cos mu brzuszek dokuczał i dlatego się tak niepokoił w nocy. Powod mniej istotny niz skutek :-D i on niewyspany i ja.... A moj Duzy Miś wroci dzis dopiero ok 22 :ico_placzek:
Tak więc cały dzionek sama i kąpiel sama, oj oj oj
Dobrze przynajmniej ze mam juz opracowaną metodę na całą trójeczkę :-D
Lece konczyc obiadek

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 mar 2009, 15:28

W ogole chyba wam nie pisałam jak mój Jan przyjął to szyuczne mleczko...Wiec w piątek dałam mu buteleczkę, wypił 60 ml...ale wieczorem był koszmar...tak bolał go brzuszek ze hej..a do tego miał tam smierdzące pierdki ze fujjjj. Strasznie to dla mnie dziwne było, bo nigdy pierdki mu nie smierdziały, a tu po tym mleczku za kazdym razem taki smród, ze myslałam ze kupe zrobił....Czy wasze dzieciaczki, te które są na sztucznym mleku tez tak mają??

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 mar 2009, 15:32

asiula_o - na to pytanko ja ci nie odpowiem, bo my na cycusiu.
A brzuszek mógł maluszka bolec, bo jednak naturalne mleczko jest lepiej trawione niz modyfikowane... Biduleczek, daj mu buziaka od forumowej ciotki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość