gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 lut 2012, 22:24

to już po strachu :)
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mówił lekarz coś o płci?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 lut 2012, 22:32

Tośka to super wiadomości :ico_brawa_01: dla dzidzi :-)

ja właśnie pochłonęłam 6 kiwi i co dziwne bardziej głodna się zrobiłam niż byłam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: więc znowu musze lodówkę zaatakować... byłam dzisiaj na zakupach i kupiłąm sobie klapeczki na promocji z myślą o szpitalu... :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 lut 2012, 22:48

Cześć Kobietki :-)

gosia888, u mnie w pracy narazie nic się nie wyjaśniło,ale teraz już kategorycznie mówię, że jeszcze w tym miesiącu idę na L4 :ico_oczko:
więc znowu musze lodówkę zaatakować...
Ja już nic nie atakuję... muszę wręcz odstawić np słodycze bo przed chwilą weszłam na wagę i z przerażeniem zobaczyłam +3kg :ico_olaboga: A tak było pięknie :ico_placzek:

Tośka_30, super że wszystko OK u okruszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Już się nie mogę doczekać swojej wizyty (16.02).

gosia888, fatalne masz te dojazdy :ico_noniewiem: A jak będzie małe dzieciątko? Masz zamiar tam wracać po macierzyńskim?

A...i o bólu podbrzusza pisałyście...
mnie boli jak za dużo polatam w ciągu dnia.

Lecę dokończyć robienie obiadu na jutro i później do łóżeczka .

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

07 lut 2012, 23:02

a właśnie co do bulu to ja tak jak Qanchita jak tylko polatam za duzo albo poprostu się umęczę przy jakiejś domowej pracy ;/

Dziewczyny czy któaś z Was ma może taki ból trochę ponizeh lędźwi? tak m ito strasznie dokucza ze sama nie wiemczy to normalne generalnie nie jestem panikara ale dzisiaj mnie okropnie boli i jak np chce posiedziec na łóżku z wyprostowanymi nogami (tak ze całym tyłkiem siedze) to nie da rady bo mnie boli mogę tylko przechylona kiedy nie naciskam na to coś co mnie tak boli... dzisiaj myślałam że to rozchodze i łaziłam po sklepie 2 godziny ale dało tylko uboczny efekt i boli jeszcze bardziej :(

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 lut 2012, 23:10

Tośka :ico_brawa_01: dla Maleństwa. No właśnie, czy lekarz wspominał coś o płci? Mój twierdzi że w 12 tyg już można ujrzeć kto w brzusiu siedzi jeśli dziecie zechce pokazać co ma między nóżkami. O Synku powidział mi właśnie na USG w 12 tyg :-) A niektórzy lekarze twierdzą że w 12 tyg wszystkie dzieci wyglądają jak synki :ico_haha_01: - myślę że to zależy od dobrzego sprzętu i oka gina :ico_oczko:

Mnie brzuch boli jak za dużo ponoszę na rączkach Dawidka, ale ja po prostu czasem nie mam serca mu odmówić - taka to mamusiowa przylepka :ico_oczko:

[ Dodano: 07-02-2012, 22:15 ]
A propos głodu - ja na początku miałam okropne mdłości i mało co mogłam jeść, ale za to teraz prawie non stop czuje głód :ico_szoking: az się boję :ico_olaboga: Staram się jeść warzywa, owoce, jakieś tam zupki, w miarę chudy nabiał, ale już te powtarzające się rzeczy się znudziły i chce się czegoś bardziej kalorycznego - aż się boję pomyśleć co by było gdybym jadła to tak samo non stop :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 lut 2012, 23:32

Masz zamiar tam wracać po macierzyńskim?
chciałabym z rok posiedzieć w domu z dzieckiem. Przerażają mnie te dojazdy, może potem się dogadam na jakąś część etatu? albo trochę z domu? nie wiem ale 12h po za domem z małym dzieckiem i z drugim starszym to jednak przesada. No ale życie pokaże jak to wszystko się potoczy. Ale mam jedną dobrą nowinę dogadałam się że będę jeździć godzinę później :ico_brawa_01: zamiast o 7:08 będę szła na pociąg na 8:21 to ponad godzina więcej snu :ico_brawa_01:
ja właśnie pochłonęłam 6 kiwi
o Ty ale mi smaka na kiwi zrobiłaś :ico_haha_01: muszę jutro kupić.
Dziewczyny czy któaś z Was ma może taki ból trochę ponizeh lędźwi?
mnie na szczęście nie boli kręgosłup :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 lut 2012, 09:37

Kasiala Masz to samo co ja - boli okropnie codziennie. Jedynie po nocy jak wstane nie czuje bolu a takto nie moge sobie miejsca znalesc. Tylko za ja duzo leze wiec myslalam ze to od lezenia ale moze faktycznie dziecko gdzies na nerwy uciska. W niedziele duzo chodzilam ruszalam sie to nie bolalo, dzisiaj tez wybieram sie na zakupy wiec zobacze jaki bedzie efekt. Mnie pomagal termofor na poczatku ale boje sie zeby nie przegrzewac ciala.


Ktoś pisal o kiwi - to ja z 10 mandarynek przerzucilam sie na 3 kiwi dziennie i dalej mi malo. Widze ze mamy podobne smaki:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2012, 10:56

hej dziewczyny
zapomniałam o kiwi :ico_placzek: w pracy mam pomelo, gruszkę, mandarynki i pomarańczę nie wiem czy chce mi się iść do sklepu po kiwi.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 lut 2012, 12:01

Tośka :ico_brawa_01: za wizytę
ale wcinacie owocków :ico_brawa_01: a ja to jak jabłko zjem i jakiegoś bananka to sukces. bo mnie trzymają smaki na jakieś ciężkie, tłuste potrawy :ico_szoking: frytki bym mogła jeść tonami- oczywiście się ograniczam. teraz powiedziałąm M.że jak mnie na pizze nie zaprosi to się obrażę :ico_haha_01:
co do kiwi to ja nawet 1 nie zjem w całosci bo mnie zaraz język piecze :ico_szoking: i to nieważne czy kiwi słodkie czy kwaśne :ico_oczko:
w ogóle to się boję że moje odżywianie za mało wartościowe ale nie umiem na siłe wciskać :ico_olaboga: dziś np. zjadłam bułkę z szynką i drożdżówkę i na nic nie mam ochoty. na obiad zmajstrowałam zupę kalafiorową z mrożonki i nic więcej nie mam w głowie, tzn. pomysłów zero
podajcie jakieś fajne pomysły na obiad :ico_sorki:

[ Dodano: 08-02-2012, 11:04 ]
gosia888, super że śpisz ponad godzinę dłużej, to baaardzo dużo :ico_brawa_01:

a ja w 6tym okienku nareszcie :ico_tort:

Qanchita ale 3 kg od początku ciąży to chyba OK, nie?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2012, 12:13

a ja w 6tym okienku nareszcie
o to gratuluję :ico_brawa_01:
a co do smaków to mnie właśnie strasznie odrzuciło na fastfoody. Po basenie z Tomkiem zawsze do macdonalda jedziemy i sam ten zapach mnie odrzuca. Chociaż pizzę bym zjadła :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CharlesPaurl, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ToutAn i 1 gość