Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 lip 2011, 14:31

dziś po pracy robię sobie wypadzik na zakupy :ico_brawa_01: , Zosia rządzi z tatulkiem :-D Poza tym, jak przychodzę z pracy, to i tak po przebudzeniu biegnie do taty, a nie do mnie. Jak ja miałam urlop i z nią siedziałam, to z kolei mnie nie odstępowała na krok :-D a teraz jest tatusiowa. Tatuś wreszcie zadowolony :ico_oczko: bo już robił się zazdrosny hi hi hi...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 lip 2011, 16:03

Magda33 jakieś szmatki? :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 lip 2011, 07:14

jakieś szmatki?
taki miałam plan, ale doszłam do wniosku, że nowe ubrania kupię sobie, jak zrzucę te 5 kg, które przytyłam po odstawieniu Zosi, bo mam straszne opony na brzuchu i we wszystkim wyglądam okropnie i w pasie żadne spodnie na mnie nie pasują :ico_placzek: Kupiłam sobie tylko sandałki, gatki i 3 biustonosze :-D bo przez to, że przytyłam, to muszę wymieniać bieliznę :ico_olaboga: Poza tym w galerii, w której wczoraj byłam nie ma mojego ulubionego sklepu greenpoint, a tam najczęściej kupuję bluzki, sweterki i sukienki :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lip 2011, 08:05

MAGDA to już Zosieńki w ogóle nie karmisz? i przyszło 5 kg. Dziwne;)

Nas coś bierze. Niusie to już w ogóle. Milenka zaczyna kaszleć. O północy flegmą mi wymiotowała. Zdążyłam do kibla dolecieć. Dziś jak kichnęło ogromnym, zielonym gilem to jak Shrek:) Mnie też coś w gardło szczypie.

Zostały nam 3 nocki do wyjazdu.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 lip 2011, 08:59

to już Zosieńki w ogóle nie karmisz?
6 sierpnia miną 4 miesiace odkąd nie karmię Zosi cycusiem :-D
i przyszło 5 kg. Dziwne;)
tak, bo nadal jadłam tyle co podczas cycusiowania, a jednak podczas karmienia piersią spala się dużo kalorii (tak przynajmniej było w moim przypadku), poza tym przedobrzyłam ze słodyczami, ale teraz już zero słodkości (ewentualnie batonik fittnes :-) ) pieczywko tylko to z diety dukana (z serka homogenizowanego i otrębów), choć czasem normalny chlebuś zjem, ale mało, dużo warzyw, trochę owoców, i duuużo wody mineralnej, mięsko duszone lub pieczone. Na początku było ciężko, ale już jest ok i nawet słodyczy mi się nie chce. Muszę tylko zacząć ćwiczyć, mam nawet zestaw ćwiczen na brzuch na dvd, więc trzeba się ruszyć :ico_oczko:
Nas coś bierze
oj, to niedobrze. Nie chorować mi tam :ico_nienie:

u nas dzis deszczowo i zimno, po pracy pędzę szybko do domu :-)

[ Dodano: 21-07-2011, 10:08 ]
tak mi się przypomniało, jak wczoraj Zosia, gdy wróciłam z zakupów, wzięła moją torebkę i mówi: idę na zakupy, a za chwilę: nie mam pieniązków, mamusia da pieniązki Zosi :-D pytam się jej, a co sobie kupisz?, a Zosia: zabawki ,duzo :-D mądralka z niej niesamowita :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lip 2011, 12:37

Magda33 Milenka odpowiada zawsze, że bułę kupi. I jak ja sama idę to zawsze chce bułę.
W ogóle ona do jedzenia kochana. Muci wszystko.
Widać każdy organizm jest inny. Zawsze się tak mówiło, że karmienie wyciąga. Jednak hormony jeszcze wtedy działają i mi ginekolog powiedział skończy Pani karmić, to spadnie i faktycznie zrobiłam zaraz po karmieniu dietkę i poszło 5 kg w 5 tygodni.
A co do pieczywa, to bardzo polecane są grahamki. W tej mojej diecie to chyba z 7 na tydzień było.

U nas dziś wreszcie poprawa pogody. Byliśmy w sklepie po parę rzeczy i na spacerku razem z placem zabaw. Przyszliśmy na samo spanie Niuśki.
Zupka pomidorowa sie gotuje naleśniczki z jagodami zrobione. Teraz relaksik przed kompem:)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 lip 2011, 13:04

Witam Mamuski Kochane !!!!
Napewno bedziecie na mnie krzyczec ze mnie dawno nie bylo ale jak kazda wolna chwile poswiecam jak zwykle na cwiczonka, spacerkowanie, gotowanie i tak dalej i tak dalej i nawet nie wiem kiedy a kolejny dzien leci :ico_olaboga:

Nie jestem w stanie doczytac Was od ostatniej wizyty ale moze uda mi sie teraz wpadac przynajmniej raz dziennie bo mam szwagra z polski w gosciach ktory duzo czasu poswieca Nikusi, a 1 sierpnia leci z moim synkiem do pl takze bede miala jedna dziecine mniej w domku wiec moze uda mi sie zagladnac do Was :)

Pozdrawiam i buziaczki :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 lip 2011, 13:24

W ogóle ona do jedzenia kochana
Zosia też i współczuję rodzicom, którzy mają niejadki. U nas co się zrobi, to Zośka zje.
Widać każdy organizm jest inny
dokładnie tak, ja przytyłam, moja koleżanka też. Inna z kolei bez problemu utrzymuje wagę. Tak więc róznie to bywa.
bardzo polecane są grahamki
ja czasem kupuję pieczywko fittnes. :-D
mnie dawno nie bylo
:ico_nienie:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lip 2011, 13:46

Sabcia no właśnie nu nu :ico_haha_01:
Proszę sobie nas na stałe wpisać w grafik dnia. Jak każda z nas ma obowiązki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 lip 2011, 18:07

Jak każda z nas ma obowiązki
no ja wiem ale my tu calkiem sami jestesmy :( bez rodzinki ......

Co do jedzonka to Nika tez je wszystko co zrobimy, musze powiedziec ze jest lakomczuszkiem i dziwie sie gdzie ona to wszystko miesci - od roku waga wzrosla jej tylko o 1 kg - takze na dzien dzisiejszy wazy 10 kg a jak wasze pociechy ????


No dwa razy bylam juz na forumku to sukces heheh

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości