Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

16 paź 2007, 13:19

ja kupiłam laktator w szpitalu, firmy Medela,ręczny bo miałam taki nawał pokarmy że zamiast wkładek ręcznik stosowałam tak mi leciało ...kosztował 60zł i jest super,polecam go,tak samo jak maść tej firmy PureLan,cena troszkę wygórowana ale nie trzeba go zmywać przy karmieniu i sutki szybko wracają do normy ale i tak sie nie obuło bez nakładek silikonowych (Avent) bez nich wyłam z bólu przez 4 dni.teraz już jest ok.polecam tez koło porodowe ...u mnie ta funkcje spełnia koło dmuchane za 9,90 kupione w sklepie sportowym ,ma dwie "oponki" do pompowania więc można regulować grubość.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 paź 2007, 17:21

wisienka24 pisze: -indigo-, moze załozymy razem firme zajmujaca sie dekoracja wnetrz? to moje marzenie...


nie świruj... moje też hehe :-D

Evik.kp pisze: Nad laktatorem się zastanawiam ale teraz w każdej chwili można go kupić więc poczekam


Też tak samo mówiłam i do dziś nie kupiłam hihi...

Lalka ale słodziutka masz córcię. Gdzie mozna zobaczyc więcej foteczek??

Safaryn, ja również gratuluje bliźniaków, choć sama bym nie chciała. Mam rodzeństwo bliźniaków i wiem, że to nie łatwo tak dwoje wychowywać. Ale oczywiście życze powodzenia i dużo siły.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 paź 2007, 19:32

wiecie co z ta wyprawka ciezka sprawa jest wczoraj spotkałam kuzynke ktora rodziła w lutym i powiedziała mi zebym kupiła sobie na wszelki wypadek mleko w proszku 1 i czopki na goraczke dla małej bo przy pierwszym dziecku takie rzeczy moga sie przydac a ja bede mniej nerwowa ,bo bieganie nocne po aptekach jest stresujace tym bardziej ze moj małzonek co drugi tydzien ma nocna zmiane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 paź 2007, 09:46

-indigo-, czyli warto poczekać i w razie czego zaoszczędzić kilka groszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 paź 2007, 10:16

myszka105, ja nastawiłam sie na karmienie piersią i nie kupowałam mleczka, a czopki na gorączkę kupiłam dopiero teraz jak Alicja zaczęła ząbkować

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 paź 2007, 11:12

Evik.kp, kup sobie jakis tani za dwie-trzy dychy i będzie na czarną godzine czekał.

myszka105, Ewcik ma rację... jak się nastawisz na pierś to nie potrzeba żadnych zapasów mleka. No ale z kolei przezorny ubezpieczony więc jesli chcesz być zupełnie pewna, że nic cię nie zaskoczy to kup co uważasz, najwyżej później odsprzedasz komuś to mleczko.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2007, 11:37

A ja sobie nie kupie mleczka, kupiłam sobie kozy i jak co skocze, wydoje i mam :-D
Co do wózka i łóżeczka kupuje na allegro i już mam wybrane, kupie za jakies dwa-trzy miesiące :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

17 paź 2007, 14:36

-indigo- pisze:
wisienka24 pisze: -indigo-,

Lalka ale słodziutka masz córcię. Gdzie mozna zobaczyc więcej foteczek??

dzięki :-D na wątku chwalcie sie sowimi maluchami sa fotki

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 paź 2007, 12:25

hej kobietki

ja w wózek i łóżeczko też mam upatrzone na allegro

narazie zapisuję, co jest nam potrzebe

3 listopada idę do gina, i jak już się dowiem kogo mam w brzuszku, pewnie rozpocznę zakupy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 paź 2007, 11:17

Witam :ico_haha_02:
U mnie niestety mleko w proszku sie przydało.Urodziłam Zuzę w środę i miałam bardzo mało pokarmu,Zuzanka była dokarmiana w szpitalu.Wyszłam w sobotę i nadal miałam bardzo mało mleczka,ale nikt przy wypisie mi nie powiedział,zebym kupiła mleko początkowe.I skończyło się tym,że mój mąż jeździł po nocnych aptekach za mlekiem,bo dzidzia darła się z głodu.I dostała butlę.A w niedzielę rano dostałam takiego nawału pokarmu,że nie wiedziałam co mam zrobić.U mnie pokarm pojawił się w 4 dobie po porodzie.Więc mleczko też może się przydać,chociaż mało jest raczej takich przypadków jak ja.A laktator też mi sie przydał,chociaż wolałam odciągać ręcznie :ico_oczko:
A czopki na temp. przydały się dopiero jak Zuza miała gorączke po szczepieniu.
Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość