Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

03 lip 2007, 19:23

A ja już u mamy, ptaszki śpiewają i jest fajnie:) Dominika ja też bym puściła męża na ślub, jeśli tam będą jego rodzice i kuzyni. Jeśli masz do niego zaufanie, a to najważniejsze. Ja dziś robiłam badania rano przed wyjazdem, robilam wassermana i na żółtaczkę, czy kiedykolwiek chorowałam, bo jak chorowałam to nie będę mogła karmić piersią. A tymczasem, niczym sie nie przejmuję i odpoczywam w sielskim klimacie.

[ Dodano: 2007-07-03, 19:24 ]
nie wiem skąd mi ta żaba się wzięła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to samo wyskoczyło i nie wiem jak to usunąć.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

03 lip 2007, 19:43

No i dobry humor szlak wziął :ico_placzek:
Dziewczyna którą uważałam za najlepszą przyjaciólke wypieła sie na mnie kiedy jej potrzebowałam.Już wyjaśniam.My wynajmujemy mieszkanko i nie możemy dogadać sie z właścicielką ponieważ ona jest hora psychicznie.i mniej wiecej co 3 miesiace podnosi nam opłaty.Moja koleżanka wie o całej sytuacji i tak samo jak my wynajmuje mieszakno.Jakiś czas temu zaproponowałaże jak skończy szkołę to nam to mieszkanko przekarze bo ona wyjeżdza na stałe do Anglii a właściciele są na stałe w Rosjii i nie mają nic przeciwko temu byśmy sie tam wprowadzili.Sama to zaproponowała.Teraz jak już kończy szkołe oznajmiła mi że przekazuje mieszkanie koleżance z grupy bo jej sie nie chce mieszkać z siostra.Jak ja spytałam czemu najpierw rob8i nadzieję a potem olewa to stwierdziła że o mnie zapomniała.A ja uważałam ja za najlepszą przyjaciólkę i zawsze jej pomagałam.I tak mi sie odpłaca.Czy ja jestem taką idiotką?Ile razy komuś zaufam zawsze sie przejadę :503:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 lip 2007, 20:52

Czesc dziewczynki!
A ja dzis bylaz z rodzinka w Oslo, fajnie bylo tylko pogoda beznadziejna bo ciagle leje. Kupilam kilka slicznych ciuszkow dla Bobaska i dla siebie spodniczke, spodnie i dwie bluzeczki. jak bede miec aparat na chodzie to sie pochwale :-) Ogolnie dzien milutko mi zlecial. Okazalo sie ze kolezanka ktora przejela moje prace wraca do Polski... bo jest w ciazy :-D Normalnie chyba ja zarazilam :-D Zreszta Norwegia sprzyja wiec sie nie dziwie...

Gosiu zazdroszcze tego wypoczynku wsrod bliskich...

Ulamisiula strasznie Ci wspolczuje tej beznadziejnej sytuacji. Ja zbyt latwo ufam ludziom i mam straszne wyrzuty sumienia gdy nie moge komus pomoc, a tez przejechalam sie na kilku znajomosciach, a mimo to wierze ze sa jacys dobrzy ludzie.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 lip 2007, 07:25

Witam dziewczynki, jak dawno mnie tu nie było :ico_olaboga: , znowu korzystam z nieobecnosci szefowej bo w domu ciągle brak netu, nawet nie macie pojęcia jak cięzko bez internetu. Widze że jestem bardzo do tyłu z czytaniem. Teraz na pewno tego nie nadrobie bo w pracy kupa roboty. Bez odwiedzania tik taka nawet nie wiem który to już tydzien i ile jeszcze zostało. Ostatnio znowu nadyma mi brzucha i robi sie twardy, musze chyba wrócic do nospy :ico_olaboga: Mam nadzieje ze wkrótce dołącze do Was na dobre. Nie sądziłam ze awaria netu tak mi sie przedłuży.
Buziaki dla wszystkich mam i maluszków.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 08:54

witajcie kobitki,
wczoraj byłam u lekarza i wyszlam od niego chyba blada jak sciana bo jak mi robila USG to dluuuuuuuuuugo nic sie nie odzywala (wiec juz sobie pomyslalam ze jest cos nie tak), a potem sie zapytala czy w rodzinie byly blizniaki (a i owczem siostra mojej mamy ma blizniaki) bo ona mi mowi ze widzi dwojke dzieci. :ico_olaboga: Normalnie cisnienie to mi sie zrobilo chyba ze 400. :ico_olaboga: Wiec pytam jak to mozliwe a ona mi mowi ze tez tego nie rozumie ale ze mozliwe ze mam pelny pecherz (choc tuz przed wejsciem do niej bylam w ubikacji) i czasem ten pelen pecherz dziala jak okno i odbija to co widac i mozliwe ze widzimy tylko jedno dziecko ale podwojnie. W kazdym badz razie kazala mi przyjsc za 3 tyg. zeby powtorzyc usg. No nie bardzo mi sie wydaje to prawdopodobne bo mam za maly brzuch na blizniaki ale kurcze daje to do myslenia. Slowo daje ze jak pojde na nastepna wizyte to nie bede jadla nic wydymujacego ani zadnego obiadku zeby miec pusciutki zoladek. Normalnie szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

04 lip 2007, 08:59

paulina1978, a kiedy planujesz isc do innego gin. żeby potwierdzic że są to blizniaki?

A co na to twój mąż? Cieszył się?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 09:04

Izunia za 3 tyg. ide znowu do mojej gin. USG 3 D robilam bedac w 18 tc i wtedy lekarz (inny) widzial tylko 1 dziecko choc moja gin mi mowi ze w sumie to 3D zrobilam sobie za wczesnie i jak cos to bedziemy je powtarzac ale malo mi sie wydaje prawdopodobne zeby to byla dwojka bo mam za maly brzuch (no tak mi sie wydaje).
A moj maz powiedzial wczoraj jak wrocilam do domu tylko jedno: o k....a he he :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

04 lip 2007, 09:08

paulina1978, hehe no na pewno zaskoczony!!!

A chciała byś blizniaki? Może wydaje ci się tylko że masz za mały brzusio jak na blizniaków..?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 lip 2007, 09:15

Izunia no nie sadze zebym miala blizniaki bo przytylam od poczatku ciazy 12 kg wiec jak na blizniaki to chyba za malo?? a brzuszek naprawde jest nieduzy wiec mysle ze to usg cos nawalilo :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

04 lip 2007, 09:17

paulina1978, ja nie mam pojęcia wiesz jak to wygląda z tym tyciem i w ogóle ale zyczę ci wszystkiego naj...żeby było wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość