Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

31 maja 2008, 00:00

A propos siusiania i pieluch, miałam się wam właśnie pochwalić, że Karol pierwszy raz zawołał siusiu, oczywiście siusiu było już w pieluszce, ale on mówił sisi i prowadził mnie do łazienki, otworzył klapę na sedesie, a jak go rozebrałam to zobaczyłam, że pielucha ciepła. Nie wiem, może to przypadek, ale chyba nie bo wieczorem jak go do kąpieli rozbieram i stoi sobie goły przy wannie, a ja nalewam wodę to on wtedy sika na podłogę i mówi sisi, no i często chodzi ze mną do łazienki i jak ja siadam na sedes to zawsze ja mu mówiłam, że mama robi siusiu i on jak mnie teraz widzi to też woła więc chyba facet załapał o co biega, ale wiem że tak konkretnie bez pieluch to mogę liczyć dopiero jak skończy przynajmniej półtora roku.

I tym susiającym akcentem zakończe ten dzień :-D Dobranoc, miłego weekendu!!! Ja jutro do szkoły :ico_placzek: a taka piękna pogoda....

[ Dodano: 2008-05-31, 17:35 ]
O matko!!!! A co tu nikogo nie było cały dzień?????

No nic to i ja lecę, wróciłam ze szkoły i obiecałam kacprowi, że idziemy na pizze.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

31 maja 2008, 18:40

hihi ja byłam ale cały czas czytałam zeległe 2 strony :ico_puknij:
tak to jest jak się czyta i dzieckiem zajmuje i w miedzyczasie na spacer :D
a w ogóle to same w domu i smutno buuuuu

Karol świetny!!! :ico_brawa_01:

co do siusiania na nocnik to ja sobie spokojnie czekam aż moje dziecko cokolwiek mówić zacznie i chodzić dobrze bo na razie nie widzę sensu...

[ Dodano: 2008-05-31, 20:04 ]
a mam jeszcze pytanie - czy możecie polecić jakąś bardzo lekką i fajną spacerówkę, która nie będzie kosztowała fortuny ?? :-D szukam takiej najlepiej ok 4-5kg

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 maja 2008, 20:44

Hej!

Ja zakatarzona jak cholercia!!! umieram...
Po pracy biegiem jeszcze robiłam sałatkę, a potem na urodziny. Niedawno wróciliśmy. Hania śpi, tam była w miarę, ale w domu masakra. J ledwo wytrzymał, ale zły i zmęczony. hihihi, ciekawe jakby tak co dzien musiał!!!

Powodzenia w nocnikowaniu i brawa dla Karolka. Hania pokazuje palcem na pupę ale zwykle za późno. Właśnie ją uczymy, żeby wołała baba a-am ale na razie z marnym skutkiem.

Lecę się ogarnąć i chyba wcześniej spać. Jutro pojedziemy do cioci, a po drodze zaliczymy takie mini zoo, ciekawe jak się Hance spodoba!
Glizdunia ależ Maycia ma śliczny ten kapelusik!!!

Anza, ja już się na ten temat nie wypowiadam..bo dla mnie nie ma idealnej spacerówki. Mam chicco ct.05 i ok, ale na chodniki raczej. To znaczy początki jeżdżenia w terenie też były dobre, ale babcia zapominała blokować kółka i średnio już się jeździ. Dlatego na domowe spacery chcę kupić coś używanego na pompowanych kółkach.

buziaki!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

31 maja 2008, 20:50

anza, ja z czystym sumieniem mogę polecić ten http://www.allegro.pl/item371952391_tit ... 00szt.html, bo taki mam i jestem zadowolona, jest lekki, super się składa, a po złożeniu naprawdę jest mały, stoi w kącie w moim małym przedpokoju i nikomu nie przeszkadza, a na spacer iore w jedną rękę wózek w drugą Karola i zchodzę, a potem wchodzę na 4 piętro, cena też nie odstraszająca. Taki sam ma również GLIZDUNIA, ale nie wiem czy zadowolona. Co prawda nie wszyscy lubią taki nowoczesny wygląd wolą klasykę, a nie wiem jak Ty Aniu. Ale innych nie będę polecać, bo nie wypróbowałam. Kacper miał peg perego, no ale to już cena nie ta, bo jakość to super.

Idę uspokoić i wyciszyć moje dziecię, bo szaleje z Kacprem.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 maja 2008, 21:19

A u nas odbywają się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota więc cały dzionek byliśmy na imprezce nad naszym zalewem :ico_haha_01:

Padam.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 maja 2008, 21:25

hej
a ja dzis znow po ciezkim dniu..rano szkoła, potem urodzinki mojego chrzesniaka..teraz juz odpoczywam...uff..udało mi sie zmienic suwaczek choc podpis i tak mi nie wyszedł tak jak miał :ico_zly:

z tym siusianiem to bedzie przeprawa, ale licze na to ze w lato bedzie w samych majtach latac to predzej czy pozniej kapnie sie ze ma mokro, a gaduła z niej ostatnio straszna, wiec moze i perwsze słowa jakies beda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 maja 2008, 23:09

HEJKA,MY JUZ PO URODZINKACH DOSC DAWNO....Maya dostala hustawke,lalke do wody,sukienke i takie wiaderko na kolkach z grabkami i innym sprzetem ogrodnika....fajne wiec jutro jedziemy dokupic piaskownice ,rowerek i prysznic do wanny :-D
tort wyszedl mi rewelacyjny,az sama sporo zjadlam i jeszcze mam ochote :ico_wstydzioch:

a Anza,spacerowka ta o ktorej pisze Sikorka jest spoko naprawde z tym ze Maya nie lubi jezdzic w wozku wiec narazie na nowy woz kilka razy dala sie namowic tylko :ico_noniewiem: ...wiadomo ze to lekki wozeczek i nie to samo co na pompowanych kolach jaki mamy tez ale spokojnie wystarcza!polecam

[ Dodano: 2008-06-01, 08:46 ]
hejka,ja z ranca chyba pierwasza tu dotarlam a to z racji tego ze sama wstalam wyspana a domownic jeszcze spią :ico_szoking: ...nawet Maya jeszcze spi...chyba cos jej sie pomylilo.....

wiec moze pokaze jakies fotki z wczoraj....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 cze 2008, 09:50

Witam! ja też jestem...moja pani też spała prawie do 9!!! :ico_szoking: chyba musiała odespać ostatnie ciężkie dni i noce. Dobrze, że dziś w humorze jest!!!
za to umieram...myślałam, że mam alergię, bo wczoraj lało mi się z nosa jak z kranu...wzięłam na noc tabletkę, ale niestety nic ni epomogło. Więc znaczy się- jestem chora!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: i teraz kurka żeby Hani nie zarazić :ico_zly: Wzięłam sobie antybiotyk na własną rękę, jeszcze jakiś tam miałam...przeczytałam, że na anginę, zapalenie gardła, krtani itp...więc wzięłam, a jutro do lekarza. Maskara normalnie!!!

Glizdunia :ico_brawa_01: fajne prezenty dostała Maycia!!! a tort??? dawaj przepis, może i ja wreszcie się czegoś nauczę!!!

Zaraz śniadanko, potem na spacer...a jak młoda wstanie i zje coś (mam nadzieję) to jedziemy. Piękna dziś pogoda...a ja nie wiem jak ją ubrać!!! po tym przeziębieniu totalnie nie umiem podjąć decyzji co ma mieć. Nie chcę za lekko, żeby jej znów nie rozłożyło. ALe za ciepło też niedobrze...ojojoj...zwariuję...wezmę jej krótki rękaw i bolerko w razie czego, bo wiatr wieje...a nogi???

Hania odstawia densy przy płycie bebe lily :ico_haha_01: ale czad!!!

ok, lecę. na razie i miłego dnia...
a wszystkim dzieciakom naszym ukochanym...szczęśliwego dnia dziecka!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

01 cze 2008, 10:55

zborra a nogi - gołe :ico_haha_01: U nas żar leje się z nieba więc na razie siedzimy na ociemnionym balkonie a po południu wybieramy się na ciąg dalszy mistrzostw w płukaniu złota :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 cze 2008, 12:16

Tak, u nas też żar z nieba, więc już skarpetki przygotowane...i sandałki muszę jej kupić, bo szału dostanę. Pełna szuflada butów, ale wszystkie beznadziejne...
Kamizela to wypłucz i coś dla siebie :ico_haha_01:

boli mnie gardło..idę na allegro szperać :-D Miłego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość