monika82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2016, 15:45

Re: Gdzie na wakacje?

15 lip 2016, 14:39

Ja bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce. Uważam, że nasz kraj jest piękny i mocno niedoceniany, a zwłaszcza polskie morze. W tym roku również wybieramy się na wakacje nad morze. Mamy już od kilku lat swój ulubiony hotel i to właśnie to miejsce wybieramy, kiedy planujemy wczasy nad morzem ale i z basenem: http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/ Świetna lokalizacja (w lasku, właściwie przy samej plaży), bardzo smaczna hotelowa kuchnia i mnóstwo przeróżnych zabiegów spa i wellness. Można się zrelaksować i naładować akumulatory na najbliższe miesiące. Polecam :)

sproket
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:26

Re: Gdzie na wakacje?

17 lip 2016, 22:10

O super, mam na myśli i wyjazd i cenę, a gdzie rezerwowaliście, bo ja też się zastanawiam nad zagranicą w tym roku. A fura po generalnym liftingu, to może by i dała radę.
Przez Interhoeme - zawsze przez nich rezerwuje miejsce, a i tak wychodzi o wiele taniej niż w hotelu. A w cenie hotelowej można często znaleźć mieszkania z atrakcjami typu sauna itd. - ale za to masz go tylko dla siebie. :) Mniej więcej, bo często jeździmy na takie wycieczki ze znajomymi żeby było taniej i raźniej. :)
Interhome to nie jest to samo biuro które zawsze stoi wysoko w rankingach wiarygodności Rzeczpospolitej? Oni robia co roku taka listę sprawdzonych biur. Jeśli tak, no to powinni być godni polecenia.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Gdzie na wakacje?

18 lip 2016, 09:43

A to ja z biur wybieram tylko Itakę. Może rozważyłabym jeszcze Rainbow, czy Neckermanna.

sproket
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:26

Re: Gdzie na wakacje?

21 lip 2016, 00:37

A to ja z biur wybieram tylko Itakę. Może rozważyłabym jeszcze Rainbow, czy Neckermanna.
Tylko że tutaj jest chyba tylko opcja zorganizowanego wyjazdu do hotelu, prawda? A jak ktos szuka intymności i wrażeń jakichś, atrakcji to ma mniej możliwości. No, poza wykupieniem wycieczki fakultatywnej :ico_oczko: Pewnie, czemu nie, zależy co kto lubi :-)
Ja sie podpisuje pod tym o czym pisał Makaroni, czyli wakacje zorganizowane, ale na własną rękę. Wynajem domku, apartamentu, a na miejscu mam pełen luz i moc atrakcji. A jak domek z basenem czlowiek wynajmie, to ma ten basen tylko dla siebie i rodziny :-) Nie trzeba walczyć z innymi goścmi hotelowymi o leżaki o świcie :ico_oczko:

kreolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2016, 10:10

Re: Gdzie na wakacje?

21 lip 2016, 10:18

Na razie nigdzie :( I to mnie smuci, bo za krótki mam urlop, a w planach jest remont.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Gdzie na wakacje?

21 lip 2016, 14:44

Fajnym wyjściem może być hotel http://www.sanremo.com.pl/ Wiem, że wiele osób go chwali za położenie i za wysoką jakość obsługi. Na pewno warto sprawdzić i wypróbować :)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie na wakacje?

27 lip 2016, 13:18

No ja w tym roku również niestety nie będę mogła sie wybrać nigdzie w lipcu czy w sierpniu. W fimie każdy chciał wziąć urlopy akurat na wakacje a że ja jestem najmłodsza stażem to jadę na wakacje dopiero we wrześniu. Moze i bedzie miało to dobre strony? Noclegi są tańsze , szczególnie nad morzem gdzie zabukowaliśmy sobie wypoczynek. Wybieramy się do Niechorza:
http://www.e-wczasy.pl/noclegi,niechorze

Na stronie możecie przejrzeć sobie jakie są tam kwatery do wynajęcia. Przyjemna miejscowosć. rok temu tam byliśmy. Można tam naprawdę fajnie wypocząć.

qlopek999
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2016, 15:49

Re: Gdzie na wakacje?

29 lip 2016, 15:55

Ja wakacje co roku spędzam w Hiszpanii. Polecam poludniowe wybrzeże. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja lubie nieznane kierunki, tam gdzie malo osob, malutkie miasteczka przy plazach, gdzie nie ma turystów , jest cisza i spokój :)

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Gdzie na wakacje?

30 lip 2016, 16:02

Ja wybieram się na swój urlop wakacyjny do grand lubicz w Ustce. Moja znajoma była i wróciła taka zadowolona i wypoczęta, że stwierdziłam, że ja też musze tam pojechać. Mają wszystko czego trzeba: aquapark, spa, restauracje, bary, siłownie... Poza tym jak będzie pogoda to po prostu będę spędzać czas nad morzem :)

wamkas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:05

Re: Gdzie na wakacje?

10 sie 2016, 10:36

A o Chorwacji ktoś myśli z Was? Jest taki okres, że warto?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość