Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 sie 2007, 17:11

akerl, brawa :ico_brawa_01: dla Filipka! Ma 8 miesięcy i już zaczyna chodzić :ico_szoking: Ja już się nie mogę doczekać kiedy Asia będzie stabilnie siedzieć, bo ciągle jeszcze się chwieje w wózku na spacerach i jak będę musiała czekać aż do 8 miesiąca to chyba się powieszę hihi

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 sie 2007, 21:01

Magdzinka, Filip jeszcze stabilnie nie siedzi,a stawac zaczal kiedy mial 6.5 mca,wiec byc moze juz niedlugo Asia tez Ci zrobi takiego psikusa,hihi :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 sie 2007, 21:07

akerl, zobaczymy jak to będzie :-D na pewno jak zacznie się przemieszczać to zacznę wspominać czasy kiedy grzecznie bawiła się na macie

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

22 sie 2007, 22:49

ojoj,bedziesz wspominac :-D i cieszyc sie kazda chwila,,wolnosci" :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 sie 2007, 10:51

Hej dziewczyny :-) I witam nowo przybyłe :-) :-) Ale widze ,że nasz watek istnieje tylko dzieki Magdzince i Akerl :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Akerl ,mnie sie podobasz i nie wygladasz na babcię :ico_haha_02: :ico_haha_02: Oczywiscie pamietam o Tobie :-) :-) Filip jest sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie wszystko po staremu , a teraz nadrabiam zaległości na TT ,bo trochę mnie nie było :-) :-)
Pokaże Wam parę zdjęć z wesela :-) :-)
Tu ja z Bartoszem-jemy :-)
Obrazek

Ja ,Patrycja i moja siostra Aga
Obrazek

Ja ,Andrzej i Kasia
Obrazek

Ja z dziecmi
Obrazek
Obrazek

samotny tancerz
Obrazek

Andrzej i Bartosz :-)
Obrazek
Mam nadzieje ,że widać zdjecia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

24 sie 2007, 12:35

witam...ja również mam spore zaległości... a to z tego powodu że miałam przemeblowanko w domku :ico_olaboga: ......a teraz znów mam chorą Basię _znów ma zawalone gardło -chyba czas usunąć migdałki.Zobaczymy co powie laryngolog...
Dora1, fajne foteczki :-) :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 sie 2007, 15:10

cześć dziewczyny :ico_haha_01:

Byliśmy dziś z Joasią na pikniku bobovity - w domku z wielkimi mablami, żeby zobaczyć swiat oczami dziecka. Było bardzo fajnie tylko Joasia marudziła, bo chyba wystraszyła się pana mówiącego przez mikrofon, krzyku dzieci i w ogóle dużej ilości osób. Najśmieszniejsze było jak ja na ochotnika wdrapałam się na wielkie krzesełko do karmienia, pani założyła mi ogromny śliniak hihih i nakarmiła deserkiem bobovity hihihi. Niestety nie mamy żadnego zdjęcia :ico_placzek: bo nie zdążyliśmy wyjąć aparatu no i Joasia ciągle marudziła. Ale i tak było ciekawie więc polecam jak będzie ten domek w waszych miastach :ico_haha_01:

Dora1, fajne zdjątka z wesela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: natańczyłaś się????

aska, zdrówka dla Basi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

24 sie 2007, 21:52

Dora1, swietne foty,popatrz,niby,,w jednym wieku"ten sam rok,a jednak taaaaka roznica,caly rok,nie moge sie doczekac kiedy sam zacznie chodzic,moze sie troche odczepi odemnie :-D
Magdzinka, oj szkoda,ze nie masz z tej imprezy fotek :-)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 sie 2007, 22:11

Dora1, piękne zdjęcia!
Magdzinka, czy ten piknik jest objazdowy?? Chętnie bym się na niego wybrała widziałam w telewizji migawkę z niego.
Mam pytanko, czy ktoraś z was miałą może uczulenie na oksytocynę?? Jak karmię Natalkę to po jakimś czasie zaczyna mnie sędzieć pierś i pojawia mi się coś w rodzaju pokrzywki... w książce "Język niemowląt" pisze że może to być właśnie uczulenie na oksytocynę która wydziela się w trakcie karmienia..... A przez wakacje i strajki nie mam jak na razie iść do lekarza... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 sie 2007, 13:12

abegano, tak ten piknik jest objazdowy. Zaczęli w Warszawie a potem będzie też w innych miastach zobacz tu: http://www.pampers.pl/azr/

niestety nic nie wiem o uczuleniu na oksytocynę - ja z piersiami na szczęście nigdy żadnego problemu nie miałam :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość