Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2008, 13:35

widzę że nie tylkko mojemu dziecku odbija,a to jest pocieszające,widać to normalne :ico_noniewiem: chyba :ico_puknij:

a tu moja pierdoła ostatnio z tatusiem na rowerku,zdjecie robiłam z okna

Obrazek

Obrazek

u nas tez słoneczko wyszło

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

11 wrz 2008, 13:37

hej i ja się witam

i od razu mówię że z tym krzyczeniem i histerią to u nas tak samo :ico_puknij:
wiecie czasami tak jak np dziś nie mam siły , kurcze i zastanawiam się co sobie sąsiedzi myślą , sam nie wiem co bym myślała jak bym słyszała takie histerie :ico_noniewiem: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
już czasem zastanawiam się czy nie dać mojemu dziecku klapsa ,skoro ta metoda lekceważenie słabo działa :ico_noniewiem: a znowu za chwilę dziecko jest aniołkiem wtedy chyba gryzły by mnie wyrzuty sumienia :ico_puknij:
ehhh musimy to przeczekać ,kiedyś będziemy się z tego śmiały

a i stawiam :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: z okazji 4 rocznicy ślubu

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2008, 13:38

a to mój piękny storczyk

Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

11 wrz 2008, 13:39

kasiekk, super zdjęcia i rowerek ,
nie słyszałam o tej metodzie co pisałaś , oby pomogła a na pewno nie zaszkodzi :ico_oczko:
Nat za ćwiczenia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-11, 13:40 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piękny
tfu tfu żeby nie zauroczyć storczyka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 wrz 2008, 13:41

Wszystkiego Dobrego Patuś
żeby Wam sie układało tylko coraz lepiej,duuuuuuużo miłości :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

11 wrz 2008, 13:42

dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 wrz 2008, 13:53

pata, wszystkiego najlepszego



Fillipek chory. Wczoraj dostał wysypki dziwnej na szyjce i pleckach, dzisiaj rano jak sie obudził to sie przeraziłam :ico_szoking: cały w takiej pokrzywce niby był, nawet buzie miał wspuchniętą :ico_szoking:
no to szybko do lekarza pojechalismy, jakas alergia pokarmowa,
odrazu do przychodni pozniej pojechałam bo dostał zastrzyk, Corhydron, dobrze ze tylko jeden, bo tak przerazliwie płakał i ja razem z nim,
pielegniarka mówi ze to bardzo bolesny zastrzyk , ale tak biedulek przrazliwie płakał, rzeczywiście musiało bolec bo jak dostawał szczepionke to nigdy nie płakał
no i ma tabletki i syropik jeszcze no i wapno mam dawac i pudrodermem smarowac.
zastanawiam sie tylki po czym to sie stało. do głowy mi przychodzi tylko winogron , nektarynki i broskwinie, narazie to mu odstawie

kasiekk, piękny storczyk, ja tez mam taki kolor, tyle ze mi juz przekwitł

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 wrz 2008, 18:33

Kasiu dzielny Pelus bna takim duzym rowerku juz jezdzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a storczyk piekny i ma tyle kwiatow wow.. ja to reki nie mam do kwiatow, ale moze jak juz zostaniemy sami i wszystko po swojemu zaczniemyy urzadzac to wtedy moze sprobuje ukwiecic doemk, moze mi wszystkie kwaty nie padna hehe

Ludmilko dobrze kochana ze szybko zareagowalas. moze Filipek tak zareagowal bo owoce moze strasznie mocno spryskane :ico_olaboga: oby mu szybciutko zeszla ta wysypka

ja zaczynam praasowanie przy pomocy mojego czorta melgo, oby ta chec do pomagania zostala do pozniej jak juz bedzie starszy hehe, moze zona bedzie miala z niego pomoc...
potem zostana mi jeszcze jablka do przerobienia... znowu dzis tato nawiezie od wujka z dzialki pelno... :ico_olaboga: beda mi sie snic po nocach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

11 wrz 2008, 18:47

cześć dziewczyny :-D

pata, wszystkiego naj naj życzę Ci żeby Ci się ułożyło wszystko tak jak sobie zamarzysz :-D kasiekk, fajnie mały na tym rowerku wyglada duży chłopak i storczyk bardzo ładny :ico_haha_01:
lulu81, duzo zdrówka dla Filipka

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 wrz 2008, 18:55

[size=150]Patuś z okazji rocznicy dużo szczęścia i milości Wam życze! [/size]
spedzcie dzis mily , przyjem,ny romantyczny wieczorek ;)

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość