Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sie 2008, 20:47

AniaZaba, super wieści. Już wchodzę na nk i oglądam Emilkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-12, 21:03 ]
Aha...
ja już spakowana, niunia też, mąż już wrócił razem z wózkiem więc możemy jechać sie rozdwajać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-12, 21:10 ]
No dobra moje kochane :ico_ciezarowka:
zmykam pod prysznic i nyny - dziś pewnie też nie będę mogła spać.
Jak narazie jestem spokojna, a z P. w ogóle nie rozmawiamy - nie wiem czy oboje jesteśmy zestresowani???
Boimy sie podjąć rozmowy??? Hmmm ...
ja na pewno - chyba jestem tak poirytowana, nie chcę na niego warczeć więc wole sie nie odzywać. Każde siedzi przy swoim kompie, ale mnie znowu ciśnie rozwolnienie :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ran jeszcze włoski umyję i heja na porodówkę - qrwa boję się jak jasna cholera :ico_puknij:

Dobranoc moje kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

12 sie 2008, 23:28

margarita83, i ja będę trzymać kciuki za Ciebie, będzie dobrze - trzymaj się i zasypiaj i wypocznij :-) :-)

Jagna serdeczne gratulacje, wkońcu tulisz Emilkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 sie 2008, 23:34

Jak super, Jagna sie rozdwoila !!! Gratulacje !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Emilka jest sliczna, taka czarnulka :-D

margarita83, bedzie ok, pomysl, ze jutro o tej porze juz bedziesz ze swoja coreczka - w ogole, czytalam, ze momencie, w ktorym klada Ci dzieciatko na brzuchu - zapominasz o calym bolu i ze jest tak pieknie.. pomysl sobie, ze juz za chwile poznasz to uczucie.. Ale Ci zazdroszcze :-)

A ja sie denerwuje razem z Wami i biegam po domu jak oparzona, juz 2 razy przepakowalam torbe do szpitala i mam juz jakies urojenia, ze za chwile zaczne rodzic :ico_noniewiem: Chyba mi na glowe padlo przez te emocje :ico_olaboga:

No nic.. to ja sie ide wyluzowac, a Wam zycze spokojnej nocki.. i do jutra!!

PS. margarita83 - jeszcze raz, bardzo mocno trzymam kciuki, DASZ RADE!! :527:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 sie 2008, 07:25

Witam :ico_ciezarowka:

JAGNA :ico_prezent: Ogromne Gratulacje

Margarita bedzie dobrze musi byc.Wracaj do nas juz z malenstwem.

Ja tez juz chce :ico_sorki: :ico_sorki: Ciekawe kiedy nasze dzieciaczki zdecyduja sie na wyjscie.Ja jak do poniedzialku nie urodze to ide do szpitala zrobia mi wszystkie badania i zobaczymy co dalej :ico_olaboga:

Noc u mnie spacerowa ale to pewno bardziej przez zmiane pogody bo bedzie deszczowo :ico_placzek: No ale przynajmniej nie goraco :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 sie 2008, 08:22

szkrab, ja tez juz sie zaczynam niecierpliwic, mimo ze termin mojego porodu jeszcze nie minal... ale juz mi sie przykro robi, kiedy pomysle, ze dziewczyny juz tula swoje male, a ja jeszcze nie :ico_placzek:

u mnie nocka spokojnie minela, jedno wstawanie tylko...
coraz czesciej mam bole w dole brzucha (szyjka sie skraca, tak?) i skurcze macicy, poki co bezbolesne.

wkleje pozniej kilka fotek, ocenicie czy mi sie brzuch opuscil, czy nie (ja nie widze, zeby sie opuscil) :ico_noniewiem:
w ogole, coraz mniej nas tutaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 sie 2008, 08:25

shoo ano coraz mniej ale to tylko powod do radosci i my niedlugo opuscimy ten watek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 sie 2008, 08:30

szkrab, w sumie racja :-) juz bym wolala byc na watku o niemowletach, czy jak on sie tam nazywa :-D

a najbardziej, to chcialabym juz miec to niemowle przy sobie :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

13 sie 2008, 10:14

faktycznie cichutko tu u Was sierpnióweczki, ciekawa jestem co u margarity, oby poszło jej szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-13, 10:22 ]
wczoraj urodziła też moja druga "prywatna" sierpniówka, ale szczegółów nie znam zbyt wielu, wiem tylko że miała się zgłosić do szpitala 2 tygodnie przed terminem, co wypadało w poniedziałek, a wczoraj już urodziła Zosię :ico_brawa_01: Została mi jeszcze jedna, sąsiadka zza ściany ma termin na 30.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 sie 2008, 12:09

AniaZaba, widze, ze sierpniowki maja wysyp... i dobrze :-)
a margarita pewnie juz jest przygotowywana do porodu... :ico_brawa_01:

jak obiecalam, oto kilka moich zdjec z wczoraj, 39 tydzien 2 dzien
powiedzcie, czy moj brzuch jest wysoko, nisko czy bez zmian? :ico_noniewiem:
bo szczerze, to troche lepiej mi sie oddycha, parcie na pecherz czuje non stop i jak chodze, to rzadko sie zdarza, zeby mnie szyjka nie bolala (stad wnioskuje, ze maly jest juz nisko).. co o tym sadzicie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 sie 2008, 12:27

shoo brzuszek juz ci zjechal :ico_brawa_01: Ale ja w porownaniu z twoim to mam brzuszysko :ico_haha_01: Taki brzuszek to mialam gdzies w 6 miesiacu :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość