Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

06 maja 2010, 14:21

Ja również nie używałam rożka.

Ale mam kumpelę, która swoich obu synów zawijała w rożek ( dodatkowo związując tasiemką ) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 maja 2010, 11:49

ja mam 2 córki,jedna spała z nami więcej niż w łóżeczku i był meksyk żeby ją z łóżka "wywalić" niby wygoda bo pod ręką do karmienia ale całą noc patrzyć czy się nie przygniecie lub nie zepcha to mało komfortowe.
Dróga córeczka spała od urodzenia w swoim łóżeczku i w osobnym pokoiku tuż za ścianą przy której ja spałam i to było super bo do dziś nie ma problemu żeby sama zasypiała w swoim pokoju.
Mam nadzieję,że teraz trzecie tez mi się uda nauczyć żeby samo spało w swoim pokoiku .

Co do różków to też mi sie nie przydały ale mama mnie namawiała żeby kupić i kupowałam :ico_puknij:
Łóżeczko miałam z komisu i obie w nim przespały w idealnym stanie oddałam je wujkowi dla jego syna :-D
wózek z 1 córką miałam używany ze względów finansowych ale się psuł :ico_zly: więc jak podrosła to zaraz kupiłam nową spacerówkę mało miałam doświadczenia z wózkami więc źle trafiłam,duża i cięzka...
Z 2 córką już kupiłam nowy wózek na pompowanych kołach i byłam zadowolona choć trochę ważył.Spacerówkę znów kupiłam złą bo miała krótki podnóżek i małej wisiały nogi jak spała i plątały się w koła.
Jak wyjechałam do uk to kupiłam JANE NOMAD PRO FIX ,podnóżek nawet dla 3 latka na proste nogi starczy.Lekki i zwrotny,dla mnie niezastąpiony więc zostawiłam go i będzie dla kolejnej dzidzi :-D W pl drogi zresztą tu też ale ja kupiłam używany.
nie sprawdziły mi sie kaftaniki i koszulki,nie cierpię ich wolę body z długim i krótkim rękawem.śpiochy ok choć wolę pajacyki.Nie przydała mi sie zasypka.Co jeszcze...
przewijak na łóżeczko to zbawienie dla kręgosłupa.Wanienka jak najzwyklejsza...
karuzela tak sobie,baldachim super ale miałam taki z "firanki" nie cięzki i zaciemniony tylko przezroczysty,sama szyłam :-D
Teraz też będe z głowa kupować bo choć chciało by się wiele bo ładne i fajne to właśnie nie zawsze potrzebne :ico_noniewiem:
Jeszcze wiem,że super są pojemniki na brudne pieluszki,takie co zatrzymują zapach.Nie miałam ale zamierzam spróbować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 sie 2010, 13:35

Jeszcze wiem,że super są pojemniki na brudne pieluszki,takie co zatrzymują zapach.Nie miałam ale zamierzam spróbować
ja taki mam od niedawna i powiem szczerze że w sumie spełniają swoją role - nie śmierdzi tak kupką w domu jak nie chcesz od razu biegać do kosza na zewnątrz by wyrzucić śmiecie :ico_oczko: minus tylko taki że te wkłady do kosza sa dość drogie i szybko się zużywają jesli używasz tez na pieluchy tylko z siusiu (te az tak nie są uciążliwe dla otoczenia więc polecam normalny kosz :ico_oczko: ) no i nie radze opróżniac tego kosza potem z pieluszkami w domu - lepiej otworzyć już go na dworzu przy dużym koszu :ico_oczko: Ja raz otworzyłam w domu i uuuuu wietrzyłam godzine chyba :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 sie 2010, 15:16

ja rożek biorę od szwagierki bo sądzę że to zbędny wydatek, a Ona użyła go tylko raz..(mały rodził się w maju) mi się zapewne przyda ponieważ urodzę w zimę.

a ciuszków już trochę kupiłam i także po fakcie jak się dowiedziałam że jestem w ciąży:D to ogromna przyjemność.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 15:34

Ja kompletuę już od miesiąca, wiele mam ciuszkow i przedmiotów po córci, także teraz mniej wydatków. Co do przesądó, to głupoty starych bab i ja osobiście nie wierzę, bo zaraz po urodzeniu nawet mając dużo kasy nie w sposób wszystko pokupować. A po malutku kupując uzbiera się do narodzin, bo to się na promocje trafi, to na wyprzedaż, także warto korzystać, a plus do wszystkiego daje to mnóstwo pozytywnych emocji i zbliża jakoś emocjonalnie do maluszka ;)

P.S. Zborra gratuluję synka :ico_brawa_01: długo mnie nie było, a tu taaakie zmiany! Brawo , a Hanusia jaka duża. Jeszcze raz gratuluję :ico_brawa_01:

rosie123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:27

Re: wyprawkę czas zacząć zbierać

02 wrz 2021, 15:25

The last couple of years I had a great relationship with motherhood recently I bought SIDE PANEL DENIM CUFFED MATERNITY SHORTS for my friends she likes this on these shorts I got free shipping with the help of the Motherhood Maternity Promo Code Here you can get The 25% Off Motherhood Maternity offer can expire anytime use it before it's gone!

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

13 wrz 2021, 10:30

a czy mozna zmienic czas przyjmowania tabletek w trakcie?? tzn np z 7 na 6?? bo dopiero zaczelam brac tabletki 1 dnia wzielam o 7, 2 tez a 3 o 18.15 bo poniej nie moglam a 4 o 18.30 w semie to najbardziej odpowiadaloby mi ta 18.30 cz moze to miec jakies skutki??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość