Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 17:11

po prostu wchodzi do chatyy i juz sie robi balagan
:ico_haha_01: no dokladnie moze nawet nie wejsc starczy ze zaparkuje samochod :ico_oczko:
Wiecie co czasem mysle ze to troche moja wina ze go tak nauczulam...bo nie wiem kiedy on sobie sam herbate zrobil :ico_noniewiem: pewnie 3 miesieace temu jak w Polsce bylam...albo i nie :ico_noniewiem: o gotowaniu to nie wspomne-ok nie ma go w domu to nie musi gotowacale wiecie co mnie najbardziej :ico_zly: jak sie rozbiera wieczorem i zamiast do kosza na brudy wszystko walnie na podloge chociaz do kosza ma 3 metry :ico_zly: no nic ja rano podniose :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lip 2008, 17:17

wiecie co mnie najbardziej jak sie rozbiera wieczorem i zamiast do kosza na brudy wszystko walnie na podloge chociaz do kosza ma 3 metry no nic ja rano podniose

moj kaldzie na koszu, bo nie wiem chyba nie chce mu sie podnies wieka i wlozyc, czujecie to?????? :ico_puknij:

uciekam na torcik

[ Dodano: 2008-07-19, 17:19 ]
Wlasnie sie zpytalam go dlaczego nie wklada rzeczy do srodka, powiedzial , ze to po to by za dlugo w koszu nie lezaly i bym nie zapomniala ich uprac :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-19, 17:20 ]
dozobaczenia wieczorkiem

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 17:21

Wlasnie sie zpytalam go dlaczego nie wklada rzeczy do srodka, powiedzial , ze to po to by za dlugo w koszu nie lezaly i bym nie zapomniala ich uprac
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czuje ze dostalabym dokladnie taka sama odpowiedz od mojego :ico_haha_01:
uciekam na torcik
smacznego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 lip 2008, 17:29

hej dziewczyny,aspirator do noska to cos podobne do gruszki,z jednej strony jest wejscie do noska dzidzi i taki wężyk i ustnik ze zbirniczkiem który sie wkłada do ust swoich i ciągnie zeby opróżnic nosek maleństwu,jak rodziłam córcie (prawie 7 lat temu)to tego nie było ale teraz miał mój brat dla swojej dzidzi i jest super praktyczny,raz dwa bez meczenia dziecka wyciągnie sie wszystko co tam zalega,pozdrawiam

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 lip 2008, 18:20

aspirator do noska to cos podobne do gruszki,z jednej strony jest wejscie do noska dzidzi i taki wężyk i ustnik ze zbirniczkiem który sie wkłada do ust swoich i ciągnie zeby opróżnic nosek maleństwu,jak rodziłam córcie (prawie 7 lat temu)to tego nie było ale teraz miał mój brat dla swojej dzidzi i jest super praktyczny,raz dwa bez meczenia dziecka wyciągnie sie wszystko co tam zalega,pozdrawiam
:ico_brawa_01: to ja juz wiem co to jest widzialam takie cos w TESCO u nas :ico_brawa_01: kupie kupie jak tylko tam wlece :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 lip 2008, 19:19

mmarta u mnie jest to samo z tymi ciuchami, walnie na podlodze i leza, a najgorzej wkurzaja mnie jego frakuty od skarpetek, ktore sa wszedzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 lip 2008, 21:42

hej dziewczyny,aspirator do noska to cos podobne do gruszki,z jednej strony jest wejscie do noska dzidzi i taki wężyk i ustnik ze zbirniczkiem który sie wkłada do ust swoich i ciągnie zeby opróżnic nosek maleństwu
no ok.,a jak wciagniesz gilki swojej dzidzi za mocno to mozna polknac?? bleee :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-19, 21:48 ]
ja po urodzinkach, przejadlam sie :ico_placzek: i brzuch mnie boli,oj nie poplaca to moje lakomstwo, zeby zabic smak slaodyczy popilam wszystko żurkiem, i zjadlam kanapki z jajkiem chyba zaraz :587: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 lip 2008, 22:08

no ok.,a jak wciagniesz gilki swojej dzidzi za mocno to mozna polknac?? bleee
Tez mi sie tak pomyslalo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja po urodzinkach, przejadlam sie i brzuch mnie boli,oj nie poplaca to moje lakomstwo, zeby zabic smak slaodyczy popilam wszystko żurkiem, i zjadlam kanapki z jajkiem chyba zaraz
A my wlasnie jedziemy po jakiegos kebaba do hindusa,swietny pomysl na noc,ale co zrobic jak sie chce-a potem placze,ze jestem gruba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 lip 2008, 22:27

heheee,oj dziewczyny dziewczyny :-D ,ale w sumie też bym tak zrozumiała,może niedokładnie to opisałam,jest też tam zbiorniczek w którym to sie zatrzymuje,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lip 2008, 08:24

jest też tam zbiorniczek w którym to sie zatrzymuje,
eee po co ten zbiorniczek-dziecko Wam od 7 miesiecy siusiu robi do brzuszka a jego glikow nie wciagniecie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ja chyba jestem jeszcze pijanazaraz ide spac dalej wstalam tylko Marcinowi sniadanie zrobic bo jesdzie na ryby :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość