Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 lip 2007, 21:58

Kocura Bura pisze:Wreszcie mi ta nieszczęsna glukoza wyszła ok.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

11 lip 2007, 22:57

nie no wczoraj napisałam posta i go nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dziś napisałam i też nie wszedł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co tu u licha się dzieje????

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

12 lip 2007, 06:41

Plastelinka witamy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Opowiadaj co sie z tobą działo :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 lip 2007, 10:30

Dominisia, też się cieszę, bo trzymać dietkę zwłaszcza w ciąży to musi być koszmar!
Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 lip 2007, 12:23

Eve to Ty mialas problem z opuchniea powieka?? Kurcze bo wiem ze ktoras miala z tym problem, a nie pamietam czy to Ty czy nie Ty :) Dzisiaj rano sie budze i powieka wielgachna ze ledwo co na oko widze i na dodatek mnie boli... Kurcze co moze na to pomoc?? Bo strasznie wkurzajace to jest...

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 lip 2007, 13:11

Kocura Bura, gratuluje MGR i dobrych cukrowych wyników :ico_brawa_01: :-)

Plastelinka dobrze że możesz już z nami udzielać się na TT, oczywiście czekamy na wieści i fotki z zakupów :ico_ciezarowka:

Dominisia, tak, to ja miałam tą spuchniętą powiekę, ale obyło się bez przykładania niczego,po prostu w ciągu dnia powieka wróciła do normy i teraz już jest ok. Gdyby Tobie opuchlizna nie schodziła możesz zaparzyć herbatę i przykładać lub ziele świetlika, mam nadzieję że u Ciebie to też będzie chwilowe jak u mnie :-)

ja dzisiaj rano byłam na badankach: mocz, krew i poziom cukru na czczo.
wpadłam też do tesco i kupiłam sobie wkładki laktacyjne z belli 30szt. za 8,19zł taniutko nawet na allegro drożej je sprzedają.
byłam też u lekarza rodzinnego po skierowanko do diabetologa bo ja już sama nie wiem czy wszystko jest ok czy nie. Moja lekarka rodzinna twierdzi że przesadzam, bo żadnej cukrzycy ciążowej nie mam i żebym nie robiła z siebie chorej bo chora nie jestem :ico_olaboga: no to jej powiedziałam że po prostu się martwie i dała mi to skierowanie chyba dla świętego spokoju. Może i przesadzam z tym cukrem ale wynik wyszedł podwyższony a ja nie chce tego zaniedbać, prozmawiam z diabetologiem to może się troche uspokoję :ico_ciezarowka: też bym chciała żeby z tym moim cukrem było wszystko oki, no ale zobaczymy co powie w środe diabetolog....uffff ale się rozpisałam teraz wam już nie przynudzam tylko uciekam na obiadek do mamusi :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 lip 2007, 13:33

eve81, dziękuję!
Mam nadzieję,że diabetolog Cię uspokoi jak do niego pójdziesz. Z moim cukrem to dziwna sprawa, bo na czczo i po 2 h wychodzi piękny wyniczek, tylko ten po 1 h jest za wysoki. Więc w sumie dobrze,że zrobiłam tą glukozę 75 g. Na podstawie tych wyników diabetolog stwierdził,że jest w porządku i nie muszę jakoś ściśle pilnować dietki. Tylko wiadomo nie mogę się objadać na maksa "cukrami prostymi" jak stwierdził, no ale umiar jest wskazany we wszystkim, więc tylko mi to na dobre wyjdzie. No i czasem mam sobie kontrolować poziom.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

12 lip 2007, 16:07

Wiecie co dziewczynki :ico_ciezarowka: coś mam takie przeczucie że moja kruszynka urodzi się dużo wcześniej... nie wiem dlaczego ale mam taką obawę że to będzie w sierpniu... a na dodatek stresuję się bo jeszcze praktycznie nic nie mam dla dzidziusia :ico_olaboga: Na dodatek mam mały brzuszek jak na 30 tydzień ciąży. No nie wiem może to tylko moja wyobraźnia.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 lip 2007, 16:34

Justynka pokasz nam ten brzuszek, a my juz ocenimy czy jest duzy, maly czy w sam raz :) Po Twoim suwaczku widze ze masz termin wtedy co i ja :ico_brawa_01: Ja czasami tez mam wrazenie ze rozdwoje sie wczesniej, np. w pierszym tygodniu sierpnia jak bede przez tydzien sama, a czasami mnie nachodzi ze pobije wszelkie rokordy przeterminowania i bede w ciazy 10 miesiecy :-D

Wogole czy ktoras z Was ma tak ze kluje ja w boku?? Bo ja jak gdzies ide, nawet nie daleko, chociazby wyrzucic smieci to zaczyna mnie kluc w prawym boku... Bardzo dokuczliwe to jest. A jak juz ide gdzies dalej to klucie zamienia sie w bol... Ostatnio mowilam o tym lekarzowi ale to zignorowal. Coz to moze byc?? Normalne to jest??

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

12 lip 2007, 16:41

Dominisia ja mam to samo.Tylko u mnie to jest ból praktycznie od rana do nocy niezależnie czy chodzę czy siedze.W poniedziałek ide do lekarza to sie Go spytam o ten nasz boczek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość