Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

09 kwie 2008, 20:06

Małgorzatka- musisz teraz bardzo uważac na siebie. Dziweczyny mają rację, niech w domu odciążą Cię maksymalnie, a Ty wyleguj się w łóżeczku.

karolas- mam nadzieję, że z tym wychowawczym jakoś wyjdzie. U nas w karaju są takie durne przepisy własnie - ja nie wiem kto to wszystko wymyśla.

Wyjzad- kobietki, chętnie bym Was wszystkie poznala osobiście. Ale u nas to nie wiadomo czy mój mąż będzie mógł pojechac i nas zawieź - jego praca jest niestety bardzo wymagająca. I tak nigdy sami nie możemy nic na 100% zaplanowac, bo wiecie nie jeden raz juz tak było, że jednego dnia bylo ustalone że gdzieś jedziemy, czy się z kimś spotykamy, a tu nagle telefon i klops. Ja to juz nawet jestem do tego przyzwyczajona - takie życie, i niestety jak coś nie wyjdzie to już tego tak nie przeżywam :ico_noniewiem:

Co u nas
Tobiś zdrowy (uff), ja chodzę do pracy. A mój mężuś jest własnie na lotnisku w Bejrucie i wraca dziś do kraju. NO jeszcze nie do domu, w domu będzie dopiero w piątek - ale już będzie przynajmniej w Polsce :-D
A ja cóż - wielkie przygotowania - bieganina itp :-D .
A najgorsze, że @ dostałam, i mam nadzieję, że mi się skończy do piątku :ico_wstydzioch: - hi hi a tak na marginesie to już się szykuję na powitanie - kupiłam sobie ekstra koszulkę, hmm w sumie więcej odkrywa niż zakrywa. Dziś porządki w włocharach - hi hi - mega depilacja :ico_haha_02:
Ech- co ja Wam tu opowiadam - wybaczcie, ale jakoś tak......

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 kwie 2008, 20:21

ML jak czytalam co piszesz na koncu to sie usmialam. zanim odpalil mi sie tik-tak (u was tez tak muli?) weszlam na strone z bielizna erotyczna i szukam czegos fajnego. 21 kwietnia mamy pierwsza rocznice slubu. ale i tak musimy przelozyc o tydzien bo ja bede miala okres:) i tak sobie marzylam zeby spedzic noc w fajnym hotelu i koniecznie z duza wanna. to juz mi maz obiecal teraz ja musze wykombinowac stroj:):):)

karolas tak to jest w tym posranym kraju, biednemu zawsze wuatr w oczy. wymyslili super ulge, a ile ludzi sie wkopalo. mam nadzieje ze was to ominie.

mamaJulci wozek jest super wazy ok.6kg i bardzo lekko sie prowadzi. kolka jak na spacerowke ma duze i to jest dobre. no nie ma kosza na zakupy tylko ten plecak ale zakupy mozna zawsze powiesic na raczce od wozka.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 20:41 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 kwie 2008, 20:34

kelly, fajnie że będziesz w R-ku i sie spotkamy :ico_brawa_01:
bo jak nie wyjdzie z dojazdem
(chiciaż myślę że muszę dojechać bo sobie tego chyba nie wybaczę do końca życia, :ico_haha_01: bo taka okazja nie wiadomo kiedy nadejdzie jeszcze)
jak coś, pozwoliłam sobie zapisać Twój numer kom. :ico_oczko:

Dziewczyny, kupiłam sobie dziś sukienke na wesele, ale mi się za bardzo nie podoba, ale cały Ptak przełaziłam, to ogromne centum handl. te o ktorym kiedyś Iwonka pisała.
No mój sklep dziś oficjalnie został zamknięty :ico_placzek: ale nie dawałam rady tyle km dojezdzać, a tego trzeba pilnować, no i towar hurtowo poszedł za bezcen :ico_placzek:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

09 kwie 2008, 20:54

kelly, Umie tik-tak chodzi b.dobrze, może spróbuj na innej przeglądarce. ja ma Mozilla Firefox i internet działa mi idealnie.

lulu81, może przy okazji znajdziesz jakąś fajną sukienkę.

Dzisiaj zaszalałam na allegro kupiłam sobie bluzkę, Dominice 2 pary bucików bo z starych wyrosła, Sławek jakąś folie do auta, buty mojej mamie i pelargonie na balkon z nawozem. JAK JA KOCHAM ALLEGRO.

Mam propozycje może każda napisze jak ma na imię bo jak sie spotkamy głupio będzie mówić nicami. Ja mam na imię Agnieszka.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 kwie 2008, 20:55

lulu bardzo dobrze ze zapisalas sobie moj numer i mam nadzieje ze sie spotkamy przed zjazdem:) pokaz nam zdjecie sukienki ocenimy

katelajdka czekamy tez na Twoja sukienke

[ Dodano: 2008-04-09, 21:31 ]
Madzia jestem:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 kwie 2008, 21:41

czesc dziewczyny- KAROLINA JESTEM ;)
Fajnie ze domki juz mamy zarezerwowane jupiiiiii :)
KINGAS super fotki i Miłoszek przeuroczy ;)
Sorki ochane jestm jakas zdepnięta i ide spac ppapasiu

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 kwie 2008, 22:00

Hej!

Idę zaraz spać, ale musiałm przeczytac co u Was w szczególności, że teraz jem kolacje i mam chwilkę czasu przed zjedzeniem tabletek ...

Odpoczywam dużo, staram się nie forsować, robię obiad tylko, ie nosze zbyt dużo małego a jak musze to już wyjątkowo ... Mama tez mnie odciąża i Tomek, ale plackiem nie będę leżeć bo nie potrafie...po porstu zwolniłam tempo do zółwego i tyle ... dam tazde te 4 tygodnie przebączyć na nic nie robieniu, będe leżała ile się tylko da ale przez 24 h nie dam rady ...
Wiem, że w szpitalu było by mi o tyle "łatwiej i lepiej" bo na serio bym nie miała co robić, więc pozostało by mi spanie, leżenie i obijanie się, ale myslę, że jak odpuszczę sobie mycie okien, podług, rozieszanie prania, trzepania dywanów itp, to dam rade a od gotowania obiadu nikt jeszcze nie umarł i od wsadzenia prania do pralki też ... a mam przynajmniej Wojtusia przy sobie. Dziś tuliłam go na leząco i większośc czasu bawił się w łózeczku jak nie było T. w domu, tylko karminai go praktycznie wyjmowałam, kiedy spał to ja też spałam, kiedy się bawił ja leżałam na tapczanie brzuszkiem do góry, potem przyszedł T. z pracy, zjedliśmy obiad i poszłam znów na chwilkę się połozyći tak mi upłynął dziś dzień ...! Będzie dobrze prawda??? Mysi być!!!!

Aga T. przy Wojtusiowi jak lezałm to sprawił mi taki dłuugiii ogromnie kabel, że mogę w półsiedzącej pozycji pisać z kompie... heh ..patent niezły!

JAK TAK WAS CZYTAM O TYM, ŻE JEDZIECIE NA TO SPOTKANIE TO JEDNA RZECZY ZAPRZĄTA MI GŁOWĘ: Jak Was nie będzie to kto umieści na "radosnych ogłoszeniach" wiadomośc, że urodziłam szczęsliwie, zdrowgo, kochanego bobasa??????????? Ale z Was cwaniary kochane... oj, tak wyjechac w tak waznym momencie na schadzki... :-D Musiecie mi jednak obiecać, że będzieci się dobzre bawić za mnie, za Wojtusia, za mojego męza i za bobasa... No i gdyby jednak urodziłam w maju jak Was nie będzie :ico_brawa_01: - to musiecie wypić :ico_zdrowko: nasz zdrówko ...no i dojechać musiecie bezpiecznie tam i z powrotem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karolas No nie... Jak nie urok to sraczka jak to się mówi ... Ale rozklapiocha z tej skoarbówki normalnie ... Nie smutaj się... dacie sobie jakoś radę, zobaczysz... będzie dobrze!!!!!!!!!

Luluś :ico_brawa_01: Chwile mnie nie ma a tu takie wieśći ..Zaręczasz sie ???? :ico_brawa_01: No to ładnie ... czyli będzie imprezka jakaś i z tej okzaji :ico_tort: i pyszna :ico_kawa: ??? Ale fajnie!!!!

Kingas Dziękuje za radym jesteś wielka, zresztą jeszcze raz wszystkim Wam dziewczynki moje kochane dziękuje ... Dobzre, że jesteście! Śliczne zdjęcia Miłoszka, cała mama, cała mama!!!

ML Ja jak ci zazdroszze tych pikantych nocek z meżusiem... no co prawda, Wy wyczekujecie za sobą ładny szmat czasu i potem pewnie jak się do siebie doczłapiecie to aż wióry lecą... :ico_brawa_01: ...Rewlacja...! No i ta koszulka... Ja też se taką kupie jak dojdę do siebie po porodzie :one: bo terwz to spię w wyciągnietych blizach męża, chodze w majciochach rozmiar XXL ... no i leci mi mleko ... no ale na to już nic nie pradze ... będzie tylko "gorzej' ..hhihi... Powodzenia!

kelly I Tobie upojnej nocki życzę... och ..czyżby przyrost naturalny się szykował???

A ja jestem Małgosia :-D gdyny ktoś pytał ... no i nie zauważył jeszcze :-D

No a ja ide ...Ale pała odemnie energia ...no po porstu po całych dniach nerwów, dziś pokłóciłam się z moim T. pokrzyczałam sobie i mi przeszło ... Dobre nastawienie to połowa sukcesu... DOBRANOCC !!!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 kwie 2008, 23:19

Malgorzatko oby tak dalej z tym odpoczywaniem i naprawde sie nie przeciazaj. poki co my na razie nie zwiekszymy przyrostu. jeszcze nie, no chyba ze przypadkiem

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

10 kwie 2008, 01:36

Małgorzatka, pisalam wczesniej ale nie wyswietlil sie moj post, tez mysle,ze nikt nie bedzie cie ocenial za twoja decyzje,sa sytuacje,kiedy kierujemy sie sercem,jestes juz matka i wybierzesz to co fdla was najlepsze,wierz w ciebie, dobrze,ze juz odpoczywasz,tak trzymaj dalej a na pewno bedzie dobrze,oczywiscie wypijemy zdrowko za was i byc moze juz za nowego bobaska. :ico_brawa_01: :ico_zdrowko:

karolasposta do ciebie tez mi skasowalo,przykro mi z ta skarbowka ale tak to u nas niestety bywa,jedni dadza,drudzy zaabiorą,nam na szczescie nic nie wezma, bo ja nie mam ani rodzinnego a tym bardziej wychowaw. Ale ty badz dobrej mysli moze wam jednak nie zabiorą. Albo moze dostaniesz jaka zapomoge.

kataledajkato fajnie,ze juz mamyd domki, , dzieki wielkie !!!

lulu81 równiez jestem w szoku,gratuluje zareczyn i szkoda ze sklep musialas zamknac.
Pokaz nam ta sukieneczke,moze nie az tak zle jak myslisz.

allegroja tez uwielbiam allegro hhee, a dzis zaszalam bo kupilam kurtke przez allegro,nigdy takich rzeczy nie kupowalam,juz bardziej bielizne,no zobaczymy co to bedzie,mam nadzieje,ze bedzie ok.
lidl jutro maja byc bodziaki tanie ale tylko chyba do 80 lub 86 rozm. moze bedzie rozmiarowka duża,warto spojrzec jak macie blisko.

dzionek my dzis mielismy piekna pogode,bylismy w gosciach u kuzynki meza,ktora w czerwcu ma rodzic i potem wrocilismy sobie pieszo.
Dziewczyny,ktorych dzieciaczki niechetnie probuja nowe smaki,zwl. owoce,ta kuzynka cos takiego znalazla na allegro
http://www.allegro.pl/search.php?string ... &country=1

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

10 kwie 2008, 07:36

Ja jestem Agnieszka jakby co
Tak właśnie z Evą na spotkanku naszym się śmiałyśmy ze dziwnie byłoby właśnie wołać się po nickach:ico_smiechbig: O rany ale by było więc pomysł z imionkami super!! Mamy czas żeby się oswoić :ico_oczko:

Małgorzatko no to masz szczęście z tym kabelkiem hihi I proszę odpoczywaj dużo żeby te parę tygodni Dzidzia jeszcze była bezpieczna.
A za Twoje zdrówko i Twoich Facetów oraz bobaska na pewno wypijemy!!! A ogłoszonko też damy, spokojna głowa, będziemy trzymać rękę na pulsie :-D

lulu pokaż sukieneczkę jaką kupiłaś. Ja idę na wesele w październiku a kompletnie nie mam pojęcia co założyć. Zresztą ja jestem taki bardziej sportowy twór więc mi zawsze ciężko coś eleganckiego wybrać hihi

ML no to się u Was zapowiadają szaleństwa nocne ho ho :ico_brawa_01: I super że mężuś wraca we dwoje zawsze raźniej :ico_brawa_01:

Iwonka u nas też wczoraj była super pogoda także do 18.30 byliśmy na placu zabaw i Wojtuś poszalał z kolegami i koleżankami a na huśtawce ile się huśtał :ico_olaboga: na okrągło

Wychodzą Wojtusiowi dwie dolne dwójki i biedak męczy się niesamowicie. Nie dosyć że ma katar to jeszcze wczoraj obudził mi się koło 22.00 i z godzinę usnąć nie umiał :ico_olaboga: tak biedulek płakał i łkał na przemian :ico_placzek: Przewracał się z boczku na boczek, chyba każdy kąt łóżka odwiedził.
Dobrze ze człowiek nie pamięta jak mu zęby wychodzą bo trauma na całe życie :ico_olaboga:
A wy piszecie ze z trójkami jest jeszcze gorzej :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości