tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 22:37

Dobra mile panie ja mykam bo padam ...wogole we mie zycia ostatnio nie ma...taki flaczek zdechlaczek jestem...

Dobranoc

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 sie 2011, 22:44

tabogucka, też myślałam,że to nic takiego te kupki ale wcześniej robiła jedną dziennie,a odkąd pojawił się stan podgorączkowy to zwiększyła się ilość kupek i te wyniki moczu złe, więc lekarka twierdzi,że to wspólny objaw czegoś.
Od razu wiem kiedy ma stan podgorączkowy,bo wtedy robi kupkę co chwilę,a jak jest normalna temp to góra 3 kupki :ico_olaboga:

W skarpetkach ma ciepłe stópki,a jak śpi to nawet gorące się robią :ico_haha_01: chyba,że jej zimno to ma zimne stópki i rączki.

[ Dodano: 23-08-2011, 22:48 ]
tabogucka, a co do kleików to nie wiem jakie u Was są ale jak ja ostatnio zrobiłam Martynce i później chciałam zjeść po niej to myślałam,że zwrócę wszystko. Taki słodki był,że masakra :ico_olaboga:
Karolinka w ogóle nie jadła kleików ani kaszek, zobaczymy jak będzie z Martynką :-)

Ja tez już się zbieram. Lecę wziąć szybki prysznic,jeszcze pewnie zahaczę o lodówkę :ico_oczko: :ico_wstydzioch: i do spanka.

Dobranoc :ico_papa:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

23 sie 2011, 23:04

Aniu zdrowka dla dziewczynek nie dziwie ci sie ze masz dosyc tego latania po lekarzach :ico_sorki:
ja karmie cycem i tez juz pisalam mam zawroty głowy
moja tez gada i krzyczy a jaka sie zlosnica zrobiła jak nie moze czegos do buzi wlozyc to sie denerwuje i krzyczy albo tak udaje placz jak ja chce polozyc to juz unosi glowe i sie czerwona robi i mocuje a nozki ma czesto spocone takie zimnawe i mokre sie robia raczki tez spocone
teraz w sobote to wesele i dzis była proba babcia kapala byl luz ale jak chciala dac butle z mlekiem to ryk odemnie pila bo juz pare dni jej dawalam ale tylko na noc a od babci ni i jak sie rozryczala to odemnie tez nie dopiero jak ja uspokoilam to wypila 60ml wczoraj jak jej dalam to nawet 120 wybombała ;p jutro sprobujemy znowy bo inaczej bede sie na tym weselu stresowac i tak sie denerwowalam ze jakas baba myje i karmi moje dziecko a ja sie temu z boku przygladam ;/ :ico_zly:
ale tesciowa sie cieszyla jak glupia ze moze wiec nie chce jej odbierac tej satysfakcji

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 sie 2011, 07:46

hej mamuski :-D
postaram sie Was pozniej doczytac jak mala bedzie spala...
Rozmawialam wczoraj z rehabilitantka i ona mowi, ze "jedzenie stopek" to dopiero w 7 miesiacu, wiec jesli niektore dzieciaczki jeszcze nie interesuja sie stopkami to maja jeszcze czas :ico_oczko:

Marcyska ostatnio zasypia tylko na brzuchu i za dnia i w nocy, na pleckach woggole nie chce spac... :ico_olaboga:
I zauwazylam, ze jak na brzuszku lezy to podnosi tylek do gory.. Wasze maluchy tez tak robia??
Lubi jak ja trzymam na siedzaco, ale do siadania sama to sie wogole nie garnie...

[ Dodano: 24-08-2011, 07:51 ]
aga216, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5 miesiecy Paulinki :ico_tort:
Aniaaa, Marcelina zaczyna gadac coraz wiecej, a najwiecej wieczorami,, nie wiem czemu :ico_olaboga: czasem caly dzien nic nie mowi, dopiero wieczorem
no, ale za dnia to i czasem sie posmieje i zapiszczy :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 10:29 przez NowaSejana, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 sie 2011, 09:57

Dzien dobry

Zawroty patrycjaaa Aniaaa czyli tak jak myslalm to tylko te karmiace cycem...myslicie ze to do tego???


Aniaaano to niech sie zajma tymi kupkami ...oby szybko sie to wyjasnilo :ico_sorki:
a te kleiki to takie gotowe mam w sloiczku...smaczne :-D ale raczej slodkie tak jak mowiesz...
zreszta okazalo sie ze nie dziala metoda na kleik...moje dziecko wtrynilo wczoraj przed snem 3/4sloiczka i 3 razy w nocy sie cycusialo i pierwszy raz juz 3 godziny po kleiku...

chyba sobie odpuszcze :ico_sorki: poczekam moze do jutra zco mi na mierzeniu powiedza...

[ Dodano: 24-08-2011, 09:59 ]
Patrycjaaanapewno sie babcia dobzrez zajmie Blanka ...nie martw sie tylko zrelaksuj na weselu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-08-2011, 10:02 ]
Marcyska ostatnio zasypia tylko na brzuchu i za dnia i w nocy,
Szymek tez ...no chyba ze w wozku na spacerze..ale tez spi na siedzaco bo jezdze z fotelikiem samochodowym...na pleckach moze z godzinke dwie w ciagu 24h

[ Dodano: 24-08-2011, 10:04 ]
Marcyskama fajna pilke ...tyez musimy taka kupic :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 sie 2011, 10:28

Marcyskama fajna pilke ...tyez musimy taka kupic :ico_sorki:
ona najchetniej sie ta pilka bawi.. iine grzechotki az tak bardzo jej nie interesuja... Placilam za nia jakos 3-4€, wiec nie majatek, a bylo warto :ico_oczko:
Szymek tez ...no chyba ze w wozku na spacerze..ale tez spi na siedzaco bo jezdze z fotelikiem samochodowym...na pleckach moze z godzinke dwie w ciagu 24h
Marcela w wozku probuje mi sie na brzuch przekrecac, a jak probuje zeby jednak na plecach lezala to sie drze i w efekcie koncowym wioze dziecko polozone na brzuchu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i klapke z tylu ma otwarta i patrzy sobie przez siateczke na moje nogi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: chyba, ze sie zmeczy placzem to tylko wtedy i max 1 godzine na pleckach spi..

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 sie 2011, 11:47

moja na brzuszku spala jak byla mniejsza i tez jej bylo wygodnie jak tylek miala podniesiony do gory smiesznie wtedy wygladała ;p ale teraz juz ie chce spac tak teraz mi tylko na boczku zasnie jak dam smoka i wtuli sie do pieluchy ;))) ehh chcialam troszke posciagac mleczka do tego wesela ale w cycusiach nic nie chce leciec nie wiem czemu ;/ i czasem mam wrazenie ze mala sie nie najada juz moim mleczkiem ;/ chcialabym ja jeszcze pokarmic piersią ale jak tego mleczka bede miala tak malo to chyba bede musiala przejsc na sztuczne chociaz w nocy jak karmilam prawą to z lewej mialam taka plame na pidzamie ;/ ale jak chce laktatorem to nie leci ;/

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

24 sie 2011, 14:59

Dzień dobry mamy :ico_oczko:
bo teraz te łyse miejsca pokrywają się takim puszkiem i śmiesznie to wygląda :ico_haha_01:
to ja mam tak samo, jak robię sobie kitkę wysoką to mam takie małe odrosty na skórze gdzie się włosy zaczynają. Ale już odrastają więc jest dobrze :-)
I zauwazylam, ze jak na brzuszku lezy to podnosi tylek do gory.. Wasze maluchy tez tak robia??
mój podnosi i się czołgać próbuje za wszelką cenę, śmiesznie to wygląda :ico_haha_01:
Lubi jak ja trzymam na siedzaco, ale do siadania sama to sie wogole nie garnie...
WItek się aż rwie żeby sam usiąść, jak tylko złapie np. moją bluzkę to zaraz się zadziera żeby się podnieść:)

[ Dodano: 24-08-2011, 15:00 ]
patrycjaaa, udanego wesela:) i nie martw się tak, teściowa na pewno się będzie zajmować najlepiej jak potrafi :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 sie 2011, 18:25

hcialam troszke posciagac mleczka do tego wesela
najlepiej rano wtedy jest najwieksza laktacja...a tabletkin LActinatal probowalas?mnie po nich od razu mleko zalewalo nastepnego dnia...i napewno nie masz malo pokarmu skoro karmiac z jedenj piersi druga kapie :-D a laktator...fakt ze ja tez nie zawsze moglam sciagnac bo dziecko jednak mocniej ciagnie np.jak mi sie zastoj robil to lakatatorem nic a nic nie moglam rozgonic a maly od razu ciagnal jak odkurzacz :ico_haha_01:

[ Dodano: 24-08-2011, 18:27 ]
ale sproboj koniecznie o 4-5 rano wstac i odciagnac ...napewno sie uda :ico_sorki:

[ Dodano: 24-08-2011, 18:31 ]
a lekarz mnie nie zlekacewazyl :ico_sorki: ale tez powiedzial ze to nic strasznego napewno te zawroty i lysienie...pytal czy jem mieso ...powiedzialm ze tak...ale tak naprawde to bardzo malo jem czerwonego miesa ...glownie ryby i drob....nawet za wedlinami jakos nie przepadam wiec bede musiala to zmienic...i skierwowal mnie na badanie krwi -tarczyca i zelazo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale chyba dopiero w piatek pojde...bo jutro o 13:30 mam to mierzeznie malego...a tow dwoch roznych miejscach...chociaz moze po tej wizycie sie wybiore :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 sie 2011, 22:13

witam
Chciałam się pochwalic że moj synek poznał w koncu swoje nózki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i i juz z lezenia unosi główke do siadu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, to miłej zabawy na weselu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga za 5 m Pauli :ico_brawa_01: nki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcelina zaczyna gadac coraz wiecej, a najwiecej wieczorami
mój Filipcio te duzo gada ale rano jak się obudzi i za kazdym razem jak juz się naje,

Aniaaa, myślę że kazde dziecko ma swój czas do zaczęci ana rozmowy jak ci zacznie gadać to juz cały czas bedzie to tak jak mój ten starszy synek,jak nie mówił to 4 lata a jak zaczął to do dziś bez przerwy mu się buzia nie zamyka :-D

NowaSejana, a ty wogóle to widze ze wczesnie wstajesz ja dopiero okolo 9.00
Aniaaano to niech sie zajma tymi kupkami ...oby szybko sie to wyjasnilo :ico_sorki:
ale czy ona jakies brzydkie robi te kupki? ze jest z tego taki problem? Ale pewnie jej sie unormuje zobaczysz

A u nas po staremu synek na lekach nic w jedzeniu na razie sie nie poprawił ale juz się tak nie wygina w trakcie jedzonka zjada podobne porcje co przed lekami ale zobaczymy dopiero bierze leki 2 dni, w poniedziałek na wazenie idziemy ciekawe ile przytył?

No a tak to wkurza mnie moja przyszła sasiadka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale to za duzo pisania :ico_sorki:
Jade jutro w koncu po odkurzacz i wage i nareszcie bede wiedziała ile waze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Miłej nocki kobietki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości