aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

10 kwie 2008, 12:02

Iwona zęby to faktycznie nic dobrego nie wróżą :ico_noniewiem: mojemu Radkowi ostatnio się śniło ze umarłam biedak obudził się i tak rozpaczliwie wołał brrr normalnie koszmar.
masz rację ten świat po prostu stanął na głowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 kwie 2008, 12:39

hej kobietki! widze ze przygotowania do spotkania ida cala para!

Malgosiu jak to kto oglosi urodzinki Twej kruszynki, jeszcze pare nas tu zostaje na wateczku, nie wysztkie kobietki nas opuszczaja hihihi, ale bedzie plotkowanie na spotkanku, az zazdroszcze kurcze ze mnie nie bedzie! za to potem bedzie wklejanie fotek i mzoe i nam sie udzieli atmosferka! hihihihi I malgosiu oszczedzaj sie jak mozesz, ja ci pogroze palcem chetnie jesli nie ebdziesz o siebie i o mala kruszynke dbala! Porzadki domowe nie uciekna, i twoja mama tez moze pomoc skoro masz juz rozwarcie, to barzdo zle dla takiego maluszka urodzic sie w tak wczesnym tygodniu, wiec dbaj o siebie a najlepiej jedz do szpitala, mimo ze nudy na pudy to jednak najlepsze, a jak juz absolutnie nie chcesz to naprawde oszczedzaj sie jak mozesz, obiadki i pranie zostaw twojej mamie bo od stania przy garnuszkach tez sie rozwarcie moze powiekszyc :ico_nienie:


co u nas a my na etapie szukania mieszkanka jestesmy, przeprowadzka juz za niedlugo, dwa miesiace zostaly, dla Julki tez szukamy nowej opiekunki, oj niewiem ile opiekunek odwiedze zanim sie calkiem zdecyduje.....hmmmm....i napewno zjawie sie z cala lista pytan! Narazie na sobote umowilismy sie z dwoma ludzmi na ogladanie mieszkanka pod wynajecie na roczek czasu, jedno to mieszkanko w takiej spoldzielni i ma 120 m2 wiec praiwe 3 razy wieksze od tego co mamy narazie :ico_sorki: a drugie to domek wolnostojacy takze kolo 120m2 + 45m2 garaz. Ten najbardziej mi sie podoba ze zdjec, jest taki slodki stary domek, taki babciny jakby z zewnatrz, czerwono malowane okna, sliczny ogordek, w srodku trzeba by pewnie tapete polozyc i pomalowac wedlug swojego uznania choc nadaje sie do mieszkania, domek jest zadbany, zadnej plesni, czy cos z tych rzeczy, ale ja mysle ze po kazdej wprowadzce trzeba malowac mieszkanko zeby odwierzyc wnetrze. No i w koncu Julenka by miala swoj pokoik hurrrrraaa i ogrodek hurrrraaaa No ale zobaczymy co z tego bedzie, narazie tyle co sie dowiedzielismy to facet chce 2000 zl za sam domek a potem jeszcze oplaty, ten domek jest w malym miescie, ale i tak do pracy mielibysmy tylko 10 km. A to pierwsze mieszkanko jest w miescie i oplaty tez wieksze 2500 zl za mieszkanko + oplaty, i wlasnie nie wiadomo jak wychodza oplaty bo za ogrzewanie i swiatlo oszczedzajac i uzywajac jednego poziomu mieszkania siostra A. wydaje 1200 zl na miesiac :ico_olaboga: :ico_szoking: troche mnie to przeraza....a my teraz tak przyzwyczajeni do tego ze nasze oplaty w czynsz sa wliczane wiec uzywamy do woli, cieplo u nas zawsze, swiatla sie pala wszedzie, no niestety trzeba bedzie sie przyzwyczaic do nowych nawykow..... :ico_olaboga: ale za to pociesza mnie mysl ze juz za rok bedziemy mieli nasze wlasne upragnione mieszkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: calkiem na wlasnym. Trzeba bedzie jakos przezyc ten rok charowy.
Co do Julki to ma juz 10 zabkow ostatnio jej 4 gorne wyskoczyly, no i ladnie przytywa, wcina jak moze, uwielbia zagryzac marcheweczke jak kroliczek hihihihi a ja zrobilam jej gaciorki na drutach a teraz za blzueczke sie zabieram, jak bedzie gotowe to wkleje zdjatko! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 kwie 2008, 12:45

KELLY ja koniara jestem...Nie tylko z wykształcenia - instruktor jeździectwa; ale i z zamiłowania - no i moja firma www.amigo-konie.pl zobacz czym się zajmuje... A jak gdzieś musiałam wpisać nick to mi się samo nasunęło koń - qń konik-qunik - qunick
ot geneza...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 kwie 2008, 13:06

ale duzo dzisiaj pisałyscie.

Ja chyba przedstawiac sie nie musze, wystarczy spojrzec na mój nick.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 kwie 2008, 14:27

Qunick tak wlasnie myslalam:)

[ Dodano: 2008-04-10, 14:28 ]
Iwona podobno zeby jak sie snia to nic zlego, a juz w ogole nie smierc. tylko po prostu pora wybrac sie do dentysty. to p[odswiadomosc sie odzywa

[ Dodano: 2008-04-10, 14:29 ]
aga ja slyszalam o tej dziewczynce. tragedia. w zyciu bym nie trzymala takiego psa przy dziecku. przeciez one sa bardzo agresywne

[ Dodano: 2008-04-10, 14:30 ]
a gdzie sie podziala asiam_26??

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

10 kwie 2008, 14:34

kelly ja wogóle psom nie ufam, choćby nie wiadomo co

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 kwie 2008, 14:38

ja tez nie ufam psom a zwłaszcza 'rasom agresywnym' które powinny byc zakazane. Jak widze na ulicy ze idzie taki pies bez kaganca to jak jest mozliwosc przechodze na druga strone ulicy. poza tym jak takie cos moze sie komuś podobac?

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 kwie 2008, 14:58

my mamy psa niby nie agresywny ale i tak uwazam na nia

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 kwie 2008, 15:49

a pochwale sie ze wczoraj dostałam paczuszke a w środku było mleko firmy candia. Też dostałyście?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 kwie 2008, 18:42

Ja mam dwa psy ale mimo że nie uważam żeby były agresywne nie zostawiam ich nigdy z dziećmi smych. Tyle że mnie absolutnie słuchają...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości