Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 sie 2011, 23:53

Witajcie :-)

Ja dziś się roztapiałam w domu z dziewczynami :ico_noniewiem: Na polu około 10 już było ponad 30 stopni w cieniu,a później nawet już nie sprawdzałam, za to u nas na piętrze temperatura urosła do 30,3... Biedna Martynka nie mogła sobie spokojnie pojeść,bo zaraz była cała mokra i ja też,a Karola bawiąc się na podłodze i nic specjalnego nie robiąc też miała całą koszulkę mokrą i włosy... Masakra :ico_olaboga: Marzyłam,żeby do wody wejść i żałowałam,że nie mamy klimy w domu :ico_olaboga:
A jutro ma być jeszcze cieplej :ico_szoking:

patrycjaaa, babcia na pewno sobie poradzi :-D Ja wczoraj małej z ciekawości spróbowałam dać sztuczne mleczko. Smoka wzięła chętnie do buźki ale jak mleko poleciało to był płacz i rękami odpychała butelkę :ico_noniewiem: Dałam cyca to złapała i spokojnie sobie ciągnęła.
A jak chce laktatorem ściągnąć to też nic nie leci,a mleczko jest :ico_noniewiem:

NowaSejana, Martynka też nonono do góry podnosi, jak ma nonono w górę to chce rączki wyprostować ale jej się nie udaje i leci buzią w ziemię, szoruje buźką po podłożu i tak się przemieszcza do jakiejś zabawki :-D zawsze się śmieję jak to widzę :ico_haha_01:
Spróbuję kiedyś nagrać :ico_oczko:
A moja też teraz przekręca się na brzuszek jak ją tylko odłożę do wózka i muszę jej budkę odpinać,żeby wszystko widziała co się dzieje i tak sobie spacerujemy :-D Wszyscy przechodnie zaglądają do niej i się śmieją :ico_haha_01:

tabogucka, fajnie,że lekarz Cię nie zlekceważył i zlecił badania :ico_sorki: kurcze ja też jem mało czerwonego mięsa :ico_noniewiem:
Daj jutro znać po mierzeniu Szymusia!!

magda1614, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy Filipka!! :-D
Aniaaa, myślę że kazde dziecko ma swój czas do zaczęci ana rozmowy jak ci zacznie gadać to juz cały czas bedzie to tak jak mój ten starszy synek,jak nie mówił to 4 lata a jak zaczął to do dziś bez przerwy mu się buzia nie zamyka :-D
mam nadzieję,że tak będzie :ico_oczko:
NowaSejana, a ty wogóle to widze ze wczesnie wstajesz ja dopiero okolo 9.00
a mi dziewczyny robią pobudki po 6 codziennie :ico_olaboga: a jak tak lubię sobie pospać :ico_noniewiem:
A u nas po staremu synek na lekach nic w jedzeniu na razie sie nie poprawił ale juz się tak nie wygina w trakcie jedzonka zjada podobne porcje co przed lekami ale zobaczymy dopiero bierze leki 2 dni, w poniedziałek na wazenie idziemy ciekawe ile przytył?
Pewnie trzeba trochę czasu,żeby Filipkowi żołądeczek się troszkę rozciągnął,bo jak jadł tak mało to teraz pewnie mu mała porcja wystarcza ale mam nadzieję,że szybko zacznie nadrabiać i będzie zajadał ze smakiem po 150ml za jednym razem :-D :-D
No a tak to wkurza mnie moja przyszła sasiadka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a co takiego zrobiła ???

Co do kupek Martynki to robi tak dużo jak ma stan podgorączkowy,a jak jest normalna temp. to góra 2 zrobi. Zawsze robiła jedną dziennie,a wszystko się zmieniło jak miała temp. 38, 3 jakieś 3 tygodnie temu. Jedna kupka zawsze jest żółtawo-brązowa, normalny zapach ma i ładna,a reszta takie ciapy zielone i okropny zapach mają :ico_noniewiem:
No nic, musimy czekać do wtorku,żeby zrobić posiew i zobaczymy co z tym białkiem.
Oby już gonie było :ico_sorki:


Dziewczyny 10 września idziemy na wesele i nie mamy pojęcia co kupić. Chcemy jakiś fajny oryginalny prezent. Może coś doradzicie ?? :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 sie 2011, 08:09

magda1614, Marcelina przed 21 chodzi spac i na karmienie wstaje o 4.30, wtedy tez biore ja do nas do lozka... I na dobre budzi sie o 6.30, wiec mam juz po spaniu :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i dziewczynki tez musze do przedszkola wyszykowac, wiec nie da rady, zebym do 9 spala...

Male mam teraz w domu, maja goraczke :ico_placzek:
Dziewczyny 10 września idziemy na wesele i nie mamy pojęcia co kupić. Chcemy jakiś fajny oryginalny prezent. Może coś doradzicie ?? :-)
niestety nie mam pojecia, ostatni raz bylam na weselu 6 lat temu i dalam wtedy kase :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 sie 2011, 09:42

przed 21 chodzi spac i na karmienie wstaje o 4.30,
rany ale fajnie Szymek ciagle je 3-4 razy w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
od 21 tygodni nie spalam.... :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 sie 2011, 10:04

rany ale fajnie Szymek ciagle je 3-4 razy w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
unormuje się, mój też się budził 2-3 razy, dopiero od niedawna tylko raz. Ale też karmiące piersią dzieci podobno częściej potrzebują jeść
I na dobre budzi sie o 6.30
to u mnie podobnie, choć dziś obudził się o 8 :ico_szoking: byłam w szoku!
Dziewczyny 10 września idziemy na wesele i nie mamy pojęcia co kupić. Chcemy jakiś fajny oryginalny prezent. Może coś doradzicie ?? :-)
hm... fajne są takie ręczniki z wygrawerowanym imieniem, ja takie dostałam bardzo ładne, czarny i ostry róż :) ale nie wiem ile takie coś kosztuje...

magda1614 to brawa za nowe umiejętności Filipka :ico_brawa_01:
trzymam kciuki żeby leki dały rezultat

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 sie 2011, 10:07

ojej tyle napislam i wcielo posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Magad1614
to dobry znak ze sie Filipek nie prezy...znaczy jedzenie go juz nie boli i moze bedzie chcial wiecej skoro to takie przyjemne :-D


Sejana a co dziewczynkom dolega???tylko blizniaczki czy cala trojka??? i zdrowka zycze.... :ico_sorki:



aniaaaaale macie pogode ...u nas natomiast zaczal sie sezon deszczowy ...maly pod kocem i pareasolem spaceruje ja w kapturze i kaloszach :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale nie ma to tamto zawsze muis byc spacerek :ico_sorki: bo mimo ze pada to jest raczej cieplo :ico_sorki:

[ Dodano: 25-08-2011, 10:13 ]
a co do prezentu weselenego...to nie maja zadnej listy???
mozesz zaryzykowac jakis obraz z galerii(ale ciezko trafic w gust ludzi -chyba ze sie dobrze znacie)albo ogromne lustro rzezbione....albo poprostu malenki upominek(kubki z ich imionami i data slubu albo poduszki itp) i pieniazki napewno nie beda zli...
powodzenia

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 sie 2011, 11:25

dziewczyny ale upał co???? mała zasneła to wiatrak sobie chociaż mogę włączyć :ico_sorki:
Co do umiejetności naszych dzieciaczków to Paulinka kręci się z brzuszka na plecki i odwrotnie,też dupke podnosi i pełza po macie,czasami nie obędzie się bez płaczu bo tak się przemieszcza że szoruje nosem po dywanie,chlapie w kąpieli jak szalona ,wszystko mokre,no i strasznie chce siedziec,dac jej tylko ręce to aż się trzesie żeby siedziec
aaaaaaaaa jeszcze co to czasami jak ją połóże do łóżeczka to jak się wyspi,zachodzę do niej a ona tam gdzie głowa,ma nogi :ico_sorki:

co do spanie to moja zasypia tak ok 20-21 i śpi do ok 4 rano a potem wstaje ok 7-8 :ico_oczko:

dziewczyny mam pytanie jak wygląda u waszych dzieciaczków blizna po szczepieniu na gr€żlice???? bo u nas dalej jest ropka ???jeszcze się to nie wygoiło :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 sie 2011, 11:54

Witam w kolejny upalny dzień :-)

Odstawiłam starszą córcię do teściówki, bo o 12:20 jedziemy do neurologa,a to kawałek drogi i szkoda mi ją męczyć w taką pogodę,bo pewnie by się cała upociła. Martynce muszę zabrać coś na przebranie,bo na bank będzie miała całe plecy mokre :ico_olaboga:
Boję się trochę jeździć na klimie z dzieciaczkami,bo już raz ja, M. i Karola załatwiliśmy sobie gardła :ico_noniewiem: ale włącze chociaz na chwilę,bo przecież usmażymy się :ico_noniewiem:

NowaSejana, uuu współczuje. A skąd ta gorączka ??

tabogucka, dzieciaczki na piersi podobno budzą się częściej tak jak pisze Dobrusia. Martynka dziś 4 razy jadła i od 6:45 na nogach jesteśmy.

Dobrusia, to troszkę pospałaś :-D

aga216, wielkie :ico_brawa_01: za umiejętności Paulinki :-D
U nas też ranka się nie wygoiła, czasem się powiększa i papra się,bo ropka jest nadal :ico_noniewiem: Żaden lekarz tego nie oglądał, więc nie wiem czy tak ma być :ico_noniewiem:

Kurcze myślę i myślę o tym prezencie.
Fajny pomysł z tymi ręcznikami. Oglądam właśnie i w okolicach 100zł są fajne :-)

No nic, idę spakować najpotrzebniejsze rzeczy na wyjazd. Będę pewnie wieczorkiem. Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 sie 2011, 12:11

Aniaaa, ja w aucie też włączam klime,bo inaczej chyba bym zdechła,daje tak na 23-22 stopnie i jest dobrze,a mała i tam ma mokre plecki całe :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 sie 2011, 12:14

Sejana a co dziewczynkom dolega???tylko blizniaczki czy cala trojka??? i zdrowka zycze.... :ico_sorki:
Dominika ma goraczke od wczoraj.. i nic poza tym... nie wiem co jej jest :ico_noniewiem:
dziewczyny mam pytanie jak wygląda u waszych dzieciaczków blizna po szczepieniu na gr€żlice???? bo u nas dalej jest ropka ???jeszcze się to nie wygoiło :ico_szoking:
u nas na gruzlice nie szczepia...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 sie 2011, 13:10

u nas na gruzlice nie szczepia...
wUK tez nie....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość