Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 sty 2009, 21:39

O teraz widzę, że chłopcy coraz bardziej podobni są do siebie. Super, że już zdrowi.
Ja po konsultacjach i umówiłam się na przyszły tydzień. Dzisiaj o sprawach technicznych. Ale dobre i to :-D
Janiołku może dowiesz się czegoś ciekawego. Choć szczerze mówiąc, wszystko co ma nazwę filozofia w tytule, powoduje u mnie odruch bryyy. Ale już teoria kultury była bardzo ciekawa :-D
Grunt Wisieńko to dobra atmosfera.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 sty 2009, 21:56

Yvone pisze:Janiołku może dowiesz się czegoś ciekawego. Choć szczerze mówiąc, wszystko co ma nazwę filozofia w tytule, powoduje u mnie odruch bryyy

u mnie też odruch jest podobny. W ramach ujawnionej w tym tygodniu mojej nihilistycznej natury wczoraj wygłosilam Markowi elaborat na temat tego dlaczego filozofia nie jest nam do niczego potrzebna :-D teoria kultury tez mnie srednio interesuje, bo to sa niestety te przedmioty, ktore trzeba odbebnic bo nasz kierunek jest podciagniety pod kulturoznawstwo. No ale nic, zdać chyba zdałam, wyniki za tydzien.
Sciagam wlasnie Doktora Zywago bo do wtorku nie dam rady przeczytac. Zabieram sie za Psie Serce - w ramach nieuczenia sie odrabiam zalegle lektury :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 sty 2009, 11:14

Cześć Dziewczyny!]
U nas dalej biegunka i mega osłabienie!!!Prawie nic nie je i płacze całymi dniami i nocami!Bida moja....Mam nadzieje że już niebawem jej przejdzie!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 sty 2009, 11:19

Cześć Kochane :ico_buziaczki_big:

mam straszne zaległości :ico_placzek: stęskniłam się za Wami
przede wszystkim chciałam wszystkim życzyć samych słonecznych i radosnych dni w Nowym Roku, troszkę późno na zyczenia ale dopiero mam możliwość je złożyć

u nas w skrócie:
remont całą para, w mieszkaniu jak na budowie :ico_placzek: wszędzie brud i bałagan chociaż prace postępują zgodnie z planem, mieszkamy u rodziców- nie mam tam neta :ico_placzek: i czuję się odcięta od świata

własnie skończyłam moje projekty na podyplomówkę i zostal mi jeszcze egzamin 30 stycznia

dzieciaki dają radę choć lekkie przeziębienia się czepiają
Julia coraz ładniej mówi :ico_brawa_01: i do tego jest strasznie śmieszna
u rodziców nauczyła się sama wchodzić i schodzić po schodach- takich bez poręczy, tak bardzo jej się to podoba, że śmiga z góry na dół i spowrotem dla zabawy

myślę, że za 2 tygodnie wprowadzimy się spowrotem i nasze życie wreszcie się ustabilizuje, bo teraz cały czas coś i wszystko w biegu

Pozdrawiam Was i kochane dzieciaczki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-01-16, 10:21 ]
oj to dużo zdrówka dla Nelinki

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 sty 2009, 11:59

Aga, miło Cię widzieć. :ico_brawa_01: n dla Juleczki za postepy w mówieniu i zabawy na schodach :-D
Martwiłam się o Ciebie, ale skoro macie remont to juz wcale sie nie dziwie ze tak rzadko nas odwiedzasz. :ico_placzek: Buziaki dla calej Twojej rodzinki!!!

Martunia, mam nadzieje ze Nelince szybko przejdzie. Biedna sie nameczy :ico_zly: Wkurza mnie to jak dzieciaki choruja :ico_zly:

Janiolku, wielkie uznanie za takie trudne studia. :ico_sorki: Ja jestem glabem ostatnim i rosyjskiego niecierpie chociaz jezyki obce to moje hobby, ten jest wyjatkiem :ico_wstydzioch:

Kasiu, ciesze sie, ze Maluchy w koncu sa zdrowe. :ico_brawa_01: Kamien na pewno spadl Ci z serca. :ico_haha_01:

A u mnie jakis taki spokoj.. jak na moje zycie to bardzo dziwny stan :-D w pracy poki co spokoj, w domku tez. Szymcio zdrowy. Oby tak dalej. :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 sty 2009, 14:34

skoro sobie tak siedzę i pilnuję majstrów, wreszcie mam chwilę wolną to poczytam co tam u Was :-D

Ula- ja tęsknię za spokojem ...ufff

[ Dodano: 2009-01-16, 14:02 ]
troszkę przelecialam...ale jestem jakaś taka rozkojarzona, że nie bardzo moge się skupić na czytaniu :ico_noniewiem:

Aniu cieszę się ogromnie, że Tosia chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: muszę powiedzieć, że nawet na chwilę nie pomyslałam że może być coś nie tak, tak pogodnego dziecka często się nie widuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
piękne zdjęcia z gór, my sylwestra spędziliśmy u kuzyna niedaleko od nas ale zabawa była, że hoho :-D

Kasia, oby dzieciaczki wyzdrowiały, a to w sumie dziwne z tymi butami Łukaszka, nie powinny mu marznąc nóżki, a może to wina rajtuzek- mój Adrian ma komplet takich dziwnych skarpet- super w dotyku i jakość w użytkowaniu rewelacja (nie mechacą sie, po praniu super wyglądaja) ale zawsze ma w nich stopy albo spocone albo zimne- nie wiem ale muszą byc chyba bardzo sztuczne :ico_noniewiem:
a Twoje chłopaki śliczne i podobne do siebie jednak :ico_brawa_01:

Anitka zawsze jak patrzę na Kacperka to wydaje mi się taki duży - jest większy od rówieśników, jaki rozmiar mu kupujesz??

Marta, no przez Ciebie wlaśnie się kompleksów nabawilam- taka laska i chce się odchudzać :ico_szoking: a ja ostatnio tak sobie przytyłam :ico_placzek: - bo u mamusi cały czas...no jedz no jedz ...bleee

Janiolek- jak Ty to robisz, że masz tyle energii :ico_noniewiem: takie ciężkie studia, dziecko i tyle obowiązków????.... podziwiam Cie :ico_sorki:

Ela- Amelka jest moją inspiracją :-D , z tym nocnikiem to wam zazdroszczę w sumie to podziwiam Ciebie za idealne podejście i wychowywanie :ico_brawa_01: Julka cwaniakuje i coś tam wola, nocnik przynosi, do kibelka leci i krzyczy eeee ale przyjdzie co do czego i klops w pampersie - brak mi zaparcia :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-16, 14:07 ]
Sylwia odważna jesteś, że w taką slizgawicę jeździsz autem, ja jak za slisko to w myśl zasady "co mam zrobić dziś zrobię jutro" :ico_wstydzioch: :-D
jutro nawet nie jadę do Częstochowy tych moich projektów oddawać, bo dygam, na szczęście mam tam fajnych znajomych i odwalą troszkę roboty za mnie :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 sty 2009, 15:13

Aga78 pisze:Janiolek- jak Ty to robisz, że masz tyle energii takie ciężkie studia, dziecko i tyle obowiązków????.... podziwiam Cie

bez przesady, nie sa az tak ciezkie :-D
Bylysmy u kardio. Pani doktor do ktorej bylysmy umowione poszla do domu (w piatki nie przyjmuje, ale miala byc). Mialysmy zrobic jeszcze RTG klatki piersiowej ale nie mialam skierowania wiec w szpitalu spedzilysmy przeszlo 3 godziny. W koncu przyjela nas inna pani doktor, powiedziala, ze zima to nie najlepsza pora na operacje i nastepna wizyte mam 6.04. No i ja tu sesje przesuwam i takie jaja, mozna sie bylo tego spodziewac. No nic, ferie beda dluzsze, bo na sesje zostana mi 2 egzaminy :-D
Tyle ze kwiecien mnie przeraza - 06-kardiolog, 10-urolog, 15-nefrolog

[ Dodano: 2009-01-16, 14:16 ]
Aga78, udanego remontu, tak chcialabym urzadzic mieszkanko, a tu nonono blada
martuunia1, oby Nel przeszło szybciutko, może daj jej ORS2000?
wisienka24, ja tez chcialabym troszke spokoju, wiec zazdroszcze

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 sty 2009, 21:02

Aga super Cię czytać :-D Fajnie, że się urządzacie i pewnie już widać koniec. My dopiero wybieramy rzeczy, w lutym pierwsze zakupy i chyba od marca ruszamy i trochę mnie to przeraża.
Ja siadłam do edycji mojej pracy i jestem przerażona. Wyszło 340 stron nie licząc aneksu, ale to dodam na płycie, bo przecież zbankrutowałabym. Idzie mi powoli, bo jednak trzeba ujednolicić formę przypisów, cytatów i odnośników, porównać to wszystko z bibliografią i sprawdzić.
Ale jakoś dam radę. Najważniejsze, że już widzę koniec. Teraz kwestia recenzentów, zwłaszcza jednej pani prof, która jest wybitnym specjalistą i to światowym, ale bada język angielski nie polski. Ale mniejsza z tym.
Janiołku dasz radę. A dodatkowe wolne na pewno Ci się przyda.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 sty 2009, 22:08

no w niedziele dostane to zaswiadczenie do zlobka, moze sie uda... w tym miesiacu jest taka katastrofa finansowa, ze nie mamy z czego zaplacic za KM....masakra

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

17 sty 2009, 09:56

Hej :ico_haha_01:

Aga super że jesteś :ico_brawa_01: !!!Powodzenia w remoncie i koniecznie po zakonczeniu prosze udokumentować :-D !Super że Dzieciaczki dobrze :ico_brawa_01: !Noi :ico_brawa_01: dla Juleczki za postepy!!!A co do diety to hmmm juz sie wyluzowałam i po prostu jem mniej.A Kochana jakbys zobaczyla mój brzuszek cały w dziureczkach to zmieniłabys zdanie co do konieczności zastosowania diety :ico_oczko:

Janiołku tez pamietam takie miesiace kiedy było bardzo krucho z kasą.Mam nadzieje ze coś uda Wam się wykombinować!!!!A jak nie to jak tylko będę w domu to moge czasem sie Lenka zając :ico_oczko:

Wisienko bardzo bardzo bardzo sie cieszę że wszytsko Ci sie uklada :ico_brawa_01: Nie ma to jak satysfakcja z zycia :-D A Szymcio cud miód i orzeszki :ico_brawa_01:

YvoneAmi jest boska z tym gadaniem,ale madra dziewczynka...jestem pełna podziwu!!!!Wiesz moze ten doktorat to Ona z Toba zrobi :-D tak w ogóle powodzenia z edycją!!!!

Sylwia duzo zdrówka dla Patryczka!!!!

Aniamiłego pobytu w Katowicach,a jak się z Tosieczkiem stesknicie za soba to tez dobrze zrobi-probuję Cię pocieszyć :-D

Kasia 1983chlopcy sliczni i najważniejsze że zdrowi!!! :ico_brawa_01: Mi wydaje sie że nasze sierpniowe to jeszcze takie dzieciaczki a jak spojrzałam na zdjecie chłopaków to Łukaszek taki już dorosły :-D

A ja właśnie urządziłam o 7 rano sasiadom poranek z rock your baby(na vh1 taki 2 godzinny cykl piosenek dla dzieci,jakby któras nie miała tego :-) )tTo za te imprezy od poniedziałku do dnia wczorajszego :evilbat: :ble: :580: :619: Nie musze wspominac że kino domowe na całą parę :539:
Nelinka juz prawie zdrowa,tzn tylko rzadsza kupka,ale dziś idziemy na sapcerek już.
Dobra uciekam tanczyć :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość