Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2009, 13:45

Magdalena_82, witaj milo Cie poznac
Witam, witam :ico_oczko:
kasiekk, oj biedny Kacperek...dziecko by cos zjadlo ale nie moze, ucaluj Go. Niech szybko wraca do zdrowka :ico_sorki:
a jak patrza w cv ze mam dziecko t juz w ogole nawet dalej nie patrz\a
nie poddaje sie szukam dalej
No wlasnie to najgorsze...to co mamuski juz pracowac niie moga.... :ico_olaboga:
No nic zycze Ci powodzenia kochana.
Mi sie udalo znalezc prace z podobnymi wymaganiami, w zasadzie szef moj dostosowal sie do mnie calkowicie....mialam prace od 8 do 14...w zasadzie przychodzilam jak zaprowadzilam Antka do zlobka...
ale moja cala pensja szla na oplacenie zlobka...
Teraz czekam do wrzesnia, Antos pojdzie do przedszkola i mam nadzieje ze cos znajde.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 sty 2009, 15:08

moja pierdoła zjadła zupke :ico_brawa_01: chociaż tyle,teraz bawi sie kolejką :-D

wstawiłam drugie danie i mam chwilkę

cieżko z pracą jak ma sie dzicko małe,nawet w przedszkolu robią problem że sie nie pracuje to po co dziecko do przedszkola :ico_puknij: no a jak znaleźć tą prace jak nie ma sie z kim dziecka zostawić :ico_noniewiem: błędne koło :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2009, 16:22

nawet w przedszkolu robią problem że sie nie pracuje to po co dziecko do przedszkola no a jak znaleźć tą prace jak nie ma sie z kim dziecka zostawić błędne koło
no tego jeszcze nie grali...nie slyszlam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 sty 2009, 20:13

Witam

Ja dzis caly dzien z chlopakami u tesciow sciedzialam.
Wrocilam i jakas padnieta jestem

Magdalena_82, witaj
A w polce jak dla mnie tak sobie, jak ja juz ulozone zycie w Norge mam, to tu juz troche nudno siedziec, na 2 tyg fajnie spotkac rodzine i znajomych ale na 1,5 miesiaca przyjechac to juz dla mnie za dlugo
Na szczescie w piatek wracamy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

kasiekk, duzo zdrowka dla Kacperka, wlasnie teraz ta grypa panuje i dzieciaczki zalapuja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Natka
, powodzenia na targach :ico_oczko:
A twoj T juz w polsce pracuje?? bo ja wiesz nie za bardzo w temacie :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2009, 20:48

hihi siunia, ja też tak miałam, jak byłam w Polsce w czerwcu...miesiąc, to juz mi się nudziło...
terraz znowu chętnie bym pojechała, ale tylko z meżem, bo ostatnio byłam tylko z Tolkiem.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 sty 2009, 10:43

dziendoberek
ja wczoraj po targach leniwy juz dzionek mialam
na targach fajnie, znowu glowa pelan amrzen i pomyslow na swoj slub, szkoda tylko ze nie wiadomo kiedy on bedzie :ico_haha_01: poki co finansie zdecydowanie na to nie pozwalaja

z rana dzis sobie wszystko porobilam, nawet prasowanie mam z glowy, teraz tylko sie zebrac i jechac do biblioteki oddac ksiazki, a potem przejde sie do przedszkola zapytac czy jakis etat moze wolny... trzeba sprobowac a co mi zostalo..

Siunia T juz w Pl od maja 2008 a w sierpniu zalozylismy wlasna dzialnosc budowlana i tak sie kreci, poki co nie za dobrze bo nas wykonczyly osttanie 2 miesiace ale nie poddajemy sie..jak juz bedzie tragicznie to zawiesimy dzialalnosci iwyjedziemy stad... ja sie wlasnie tez ukierunkowuje na Norge :ico_haha_01: w razie w..... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sty 2009, 13:29

witam

Kacper śpi,dzis przespał cąłą nocke,narazie nie ma goraczki :ico_brawa_01:

ja też prasowałam od rana,wszystko juz porobiłam,obiad mam z wczoraj to moge posiedzieć
małż pojechał do Wrocławia znowu z tym chłopcem chorym

Nat i co byłaś w tym przedszkolu?

Magda tak jest jak więcej dzieci niż miejsc to patrzą czy rodzice pracują i wiadomo ze pierwszeństwo ma dziecko którego oboje rodzice pracują bo kto ma sie nim zajmować? :ico_olaboga: :ico_puknij: ale dlaczego nie biorą że ktoś nie ma jak iść do tej pracy :ico_puknij: bo musi sie zająć dzieckiem
chore to jest
ale co u nas nie jest chore :ico_puknij:

ale mi plecy nawalaja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-12, 12:32 ]
moim zdaniem każde dziecko powinno móc chodzić do przedszkola i o przyjęciu powinna decydować kolejność zapisu,nie zdążyłes to idziesz gdzie indziej a jak za dużo dzieci a za mało miejsc,to może trzeba zatrudnić jeszcze kilka pań i porobić dodatkowe grupy i wszyscy beda zadowoleni,skoro takie dobre przedszkole i wszyscy sie tam pchają ale wiadomo to nie takie proste :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 sty 2009, 16:04

Cześć dziewczyny

kasiekk, zdrówka dla Pelusia

Mąż znowu w delegacji tym razem we Wrocławiu :ico_placzek:

Siedziałam dzisiaj z Kacprem w kuchni i usłyszeliśmy huk patrze a w salonie na stole szklanka sama rozprysła się na drobny mak nie wiem jakim cudem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sty 2009, 16:13

Paulina446, coś ty :ico_szoking:
czasmi jak ktoś umrze w rodzinie to taka dziwna rzecz sie zdarza,oby nic złego sie nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak to możliwe :ico_olaboga: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-01-12, 15:14 ]
kurcze ale jestem do niczego,czekam na małża ,juz wraca,koło 17 powinien byc w domu,od razu wyśle go do apteki,niech mi cos kupi ,jakis gripex czy cos,wszystko mnie boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 sty 2009, 16:25

Właśnie mama do mnie dzwoniła,że na wsi gdzie mieszkaja rodzice zmarł pewien pan którego bardzo dobrze znałam i mnie nastraszyła, że pewnie on był sie ze mna pożegnać a ja sama w domu :ico_placzek: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-12, 15:27 ]
kasiekk, zdrówka dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość