Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

18 sty 2011, 00:08

Ja też bardzo prosze zakonczmy temat zacznijmy sie dogadywac bo nie chce od razu konta usuwac bo sie dogadac nie możemy..

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 sty 2011, 09:44

LEW ze mnie to walczę - do tego cieżarna LWICA -
ja Baran jestem co tez widać :-D ale dzięki temu walczę o swoje i daje sobie rade sama

tu na forum bywają zaciekłe dyskusje, ale to dobrze :ico_oczko: byłoby nudno
a moze jednak taka dyskusja zmusi kogoś do przemyślenia paru spraw :ico_sorki:
jeśli chociaż jedna osoba przemyśli coś to dyskusje nie uwazam za zmarnowaną

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 sty 2011, 21:11

no to i ja zadowolona, ale powiem wam cały dzień nad tym myślałam dziś i gadałam z kilkoma kobietkami w pracy i zdania sa podzielone, wiec wniosek mam taki, że ile ludzi tyle opinii):):)pozdrawiam

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sty 2011, 23:40

wowwww... śledziłam wasze wypowiedzi i przyznam szczerze że już dawno nie było tak gorąco :ico_szoking:

Ja w sumie za wiele nie mogę się wypowiedzieć, bo ślub wzięłam z facetem swojego życia w 2004 roku po 7 latach chodzenia ze sobą, a w 2007 roku Martynka pojawiła się na świecie.

Pamiętam że kiedyś już był poruszany temat przez dziewczynę małoletnią, że pragnie dziecka gdyż chce mieć kogoś kogo będzie mogła kochać.. i w tamtej sytuacji faktycznie byłam na nie... ale w tej.

Agateczko jeżeli faktycznie to przemyślana decyzja i kochasz swojego partnera a on ciebie to życzę dużo szczęścia i szczęśliwego rozwiązania. Tylko pamiętaj że dla utrzymania związku sama miłość nie wystarczy, na pewno pojawią się sprzeczni nieporozumienia... bo to normalne - takie życie... a gdy przyjdzie dziecko to też może się okazać że nie jest tak kolorowo...

Ze szkoły nie rezygnuj, w sumie zawsze możesz wrócić ale z biegiem czasu po prostu może ci się nie chcieć. Jeżeli nie chcesz robić tego dla siebie zrób to dla dziecka... wyobraź sobie sytuację jak zapisujesz dziecko do przedszkola, szkoły a tam ma wpisane że mama ma wykształcenie podstawowe czy gimnazjalne... a dzieci potrafię być okrutne dla swoich rówieśników

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 sty 2011, 00:50

:ico_szoking: Dyskusja gorąca :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

19 sty 2011, 00:57

na pewno pojawią się sprzeczni nieporozumienia... bo to normalne - takie życie... a gdy przyjdzie dziecko to też może się okazać że nie jest tak kolorowo...
To jest pewne. Mam nadzieję że uda Wam się w tych kwestiach dogadywać, ale zmęczenie problemy finansowe to jak się na siebie nakłada to powstaje mieszanka wybuchowa.

Szkoła jest bardzo ważna. Ja mimo ciaży nie zrezygnowałam z niej (miałam 19 lat jak rodziłam 18 jak zaszłam). Pracę dyplomową broniłam z brzuszkiem (9 miesiąc) na maturę poszłam dostając przepustkę ze szpitala, bo była ona 4 dni po moim porodzie. A od października zaczęlam studia które też skończyłam.

Powiem tak teraz mam 4 miesięczną Hanię, w lutym stuknie mi 29 lat i dopiero teraz w pełni doceniam macierzyństwo i cieszę się z niego tak jak trzeba. Jak miałam 19 lat to kochałam małą ponad zycie, opiekowałam się nią najlepiej jak mogłam, w dodatku sama bo facet po pewnym czasie stwierdził, że on nie jest gotowy do tej roli mimo iż był 5 lat odemnie starszy. Z perspektywy czasu widzę ogromną różnicę między młodym macierzyństwem a ciut starszym.

Agateczko wieżę że dasz radę i będzie ok. Ale tak na serio to szkoda mi Twojego młodego wieku i tego co tracisz, bo już nigdy nie będzie tak jak przed urodzeniem bobaska.

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

19 sty 2011, 02:13

Ale co ja mam plakac i sie zalamywac ze nie bedzie jak kiedys ze mnie ominie sporo rzeczy wiem i sie z tym pogodzilam :ico_ciezarowka:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 sty 2011, 10:24

Ale co ja mam plakac i sie zalamywac ze nie bedzie jak kiedys ze mnie ominie sporo rzeczy wiem i sie z tym pogodzilam :ico_ciezarowka:
jak to się mówi nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :-) ale nie wiem może się mylę, może nie doczytałam... ale ty chciałaś mieć już dziecko, czy po prostu wpadka?

Z tego co pisałaś masz oparcie w rodzicach, a to naprawdę bardzo ważne... przygotuj się że jak się pojawi maleństwo, będziesz dostawać cudowne rady od rodziców, starszej części rodziców - bo przecież oni wiedzą lepiej :ico_oczko: Pewnie każda z nas to przeszła :-D więc słuchaj grzecznie a rób to co ci serce podpowiada. Chociaż czasami te złote rady nie są takie złe :ico_olaboga:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

19 sty 2011, 12:01

będziesz dostawać cudowne rady
wiem bo już dostaje rady.. tak wpadliśmy ale nie winie za to tej istotki ;( ona niczemu nie winna...
jak sie usuwa konto?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 sty 2011, 12:22

jak sie usuwa konto?
obraziłaś sie?
za to ze dostałaś ostrzeżenia od modów?
nie łam regulaminu i nie dubluj postów to nie bedziesz mieć ostrzeżeń, jak widzisz nikt świety nie jest i ja też mam ostrzezenie
minie po 30 dniach wiec wyluzuj mała :ico_oczko:

ja jeszcze mam dla Ciebie rade jedną- nie pozwól sobie wejsć na głowe chłopakowi, zastanów sie za wczasu czy warto?
już teraz zostawia Cie w domu samą i wychodzi z kumplami :ico_noniewiem:
jak sobie pozwolisz na takie traktowanie to bedziesz cierpiała
on bedzie chciał "dychnąć" zabierze pupe w troki i pójdzie z koleżkami na piwo a ty zostaniesz w domu sama z pampersem w ręce i nie daj Boze kolkami
zastanów sie czy jest gotowy by być OJCEM pełną gębą?
czy bedzie Cie wspierał ??? przewijał, kąpał, wstawał w nocy? czy bedzie potrafił zrezygnować z piwa po to byś ty mogła sie wykapać w spokoju?

przemyśl i spróbuj z nim porozmawiać o tym, ostrzeż go ze kolorowo nie bedzie i liczysz na niego :ico_oczko:

bedzie dobrze tylko myśl o sobie, kształć się i wróc do szkoły jak najszybciej, zapisz sie od nowego roku :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość