Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

20 sie 2008, 11:58

A ja dalej dwa w1 .Bylam na KTG jest ok.Jak mnie nic nie wezmie to w piatek kolejne a potem w poniedzialek przyjma mnie na wywolanie.No chyba ze do poniedzialku mala zdecyduje sie urodzic :ico_sorki: :ico_sorki: W kazdym razie dzisiaj zrobie sobie koktajl na skurcze i zobaczymy czy podziala.Polozna powiedziala ze jak organizm gotowy to zadziala :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-20, 12:02 ]
Dziewczynki pozwolilam sobie zalozyc nam juz topik dla sierpniowych mam http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=5247


A co u sensibel??????

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 12:46

A ja sie dalej toczę... :ico_ciezarowka:

Jagna, Emilka już owinęła Was sobie wokół paluszka :-D ja tez tak miałam z Zuzia. Wytrzymałam do 9 m-cy, potem ją jakoś odzwyczaiłam ale trwało to dobre 3 m-ce. Teraz wpajam sobie, żeby odkładać dzidzie jak tylko się naje i nie dać jej spać z nami, ale czy mi się uda? nieraz zmęczenie bierze górę.

Szkrab, jaki to koktajl...? czy chodzi o przytulanki czy jakas nowa innowacyjna metoda? Bo moze też spróbuję.

Dzis mija termin według którego ostatecznie miałam urodzić. Tak twierdził gin... no zobaczymy... :ico_noniewiem: chyba go jutro z rana opierniczę że mnie tak zapewniał.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

20 sie 2008, 13:02

1-2 lyzki olejku rycynowego, troche koniaku , sok pomaranczowy ,malinowy lub mleko .Na cieplo spozywac malymi lykami najlepiej przed snem..

Ja zapodalam sobie przed chwila i zobaczymy czy sie cos bedzie dzialo no biegunka napewno po tym bedzie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 sie 2008, 13:32

Witam moje kochane sierpniówki :-)
Moja Maja śpi więc udało mi się zajrzeć.
Powiem tak mój P. byl ze mną od początku do końca i przecinał pępowinę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z niego bardzo dumna.
Poród miałam bardzo ciężki i trwał w sumie od początku bóli 3,5 godz.

Ale najważniejsze Maja jest z nami i jest cudna.
Postaram sie póxniej wstawicjakąś fotkę.
A tymczasem powodzenia dl nierozpakowanych i gratulację dla rozpakowanych:)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 sie 2008, 16:43

margarita83, widziałam fotki na nk, Majusia jest śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trwał w sumie od początku bóli 3,5 godz
to bardzo szybko Ci się udało urodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 sie 2008, 20:05

Czesc dziewczyny! Pisze do Was ze szpitala w Gibraltarze, z komorki mojego A. Pisalam wczesniej, ale chyba znowu cos zle nacisnelam I mojego posta trag szlafil...wiec sie powtorze :-) Na poczatku chcialam Wam wszystkim BARDZO podziekowac za trzymanie kciukow, cieple slowa I gratulacje (zdazylam przejrzec kilka postow, ale na komorce nie jest to najlatwiejsze). Jezeli chodzi o mnie I Jasperka to mamy sie swietnie.... Maly jest przekochany, a ja wpadlam po uszy I moge sie na niego gapic godzinami :-D ma duzy apetyt, karmie go od samego poczatku I nie mialam z tym zadnego problemu :-) duzo spi I ogolnie jest malym aniolkiem ale musimy troszke dluzej zostac w szpitalu, bo lewe oczko mu ropieje I lekarze chca byc pewni, ze maly nie bedzie mial zadnych problemow po wyjsciu... Tak wiec zostajemy tu do jutra lub do piatku.. Na weekend powinnismy byc w domu. Jezeli chodzi o moj porod, to napisze wiecej jak juz bede w domku, ale tak w skrocie to: A. Byl ze mna od samego poczatku do konca, porod mialam wywolany oksytocyna.. Od podania kroplowki do finalu minely 2 I pol godziny czyli ekspres :-) nie mialam zadnego znieczulenia nie liczac tabletki paracetamolu I gazu etonoxu :-) da sie przezyc... Szczerze to wyobrazalam sobie to o wiele gorzej.. Co nie znaczy, ze bylo lajtowo.. Oj nie, bolalo! Ale o tym bolu tak szybko sie zapomina kiedy dostaje sie kruszynke do rak :-D aha, nie peklam I nie cieto mnie wiec nie mam zadnych szwow, goje sie ladnie I praktycznie czuje sie juz tak jakbym nigdy nie rodzila... Poza opuchlizna I krwawieniem. Tak wiec u nas wszystko ok, lece teraz zakropic dzidziusiowi oczko I go nakarmic :-) pozdrowienia dla mamusiek I ciezarowek, jeszcze do Was zajrze pozniej. Trzymajta sie!!! :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 sie 2008, 20:47

shoo, kochana czekamy na Ciebie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 sie 2008, 22:22

margarita83, 3,5 godziny to szybciutko :ico_brawa_01:
shoo, wracaj do nas szybko :-)

A ja sie melduję, ze jeszcze jestem, choć czuję się niezbyt dobrze, moze mnie coś ruszy. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 sie 2008, 09:30

sensibel, trzymam kciuki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-21, 12:00 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 sie 2008, 12:24

Witam ja tez sie jeszcze turlam :ico_placzek: Chociaz w nocy mnie cos bralo mialam okropny bol w plecach i dole brzucha przez 2 godziny spacerowalam po przedpokoju zeby moc sie znowu polozyc. Jutro mam znowu KTG a jak mnie do poniedzialku nie wezmie to mnie przyjma na oddzial i wywolaja porod :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość