Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 sie 2008, 12:46

Cześć Laski :)

wpadłam zajrzeć co u Was :)

SHOO - widzę, że ty już rozpakowana - super!! No i poród naprawdę ekspresowy, bez nacięcia ani pęknięcia - bajka... U mnie było gorzej, bóle od 5:00 rano całą niedzielę, potem cała noc, potem jeszcze pół dnia do znieczulenia i zatrzymanie na rozwarciu 6,7, czy 8 cm - każdy mówił co innego, więc nie wiem... Zazdroszczę...

SZKRAB, SENSIBEL - trzymam za Was kciuki, oby porody nie musiały być wywoływane :ico_sorki: :ico_sorki:

my czujemy się dobrze, też karmię małą piersią od początku i nie ma większych problemów... Tyle, że jestem już sucha jak wiór, spadło mi 13 kg, a przytyłam 9 kg, więc już siebie samej nie poznaję... i Pan przez pomylkę poszedł do apteki i kupil mi pas poporodowy w rozmiarze S :ico_puknij: , a ja się o dziwo spokojnie w niego mieszczę... :ico_olaboga: jak tak dalej pojdzie, to znikne z tego swiata... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

dobra, zmykam i zajrze za jakis czas zobaczyc co z naszymi dwupakami ;)

buzialki :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 sie 2008, 12:52

Gie fajnie ze wszystko sie dobrze uklada :ico_brawa_01: Sama mowilas ze chcesz troche schudnac,tylko nie przesadz :ico_nienie: .Mala potrzebuje duzo kalorii ztwojego mleczka wiec musisz sie dobrze odzywiac :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 sie 2008, 14:04

Hej.

I ja jestem. Widzę szkrab ze Ty tak samo jak ja się toczysz. A ponoć drugie dziecko zawsze szybciej się rodzi :ico_puknij: :ico_puknij:

Dzwoniłam rano do gina i kazał mi jutro rano jechać do szpitala na przegląd. Mogłoby mnie w nocy wkońcu ruszyć. :ico_sorki: Tez mnie już boli w dole ale żeby coś specjalnie znaczacego to nie. Chyba że bagatelizuję ten ból :ico_noniewiem: Martwię się, że zostawią mnie i będą wywoływać, a ja bym chciała naturalnie, zeby samo się zaczęło. Boję się, że przy wywoływaniu będzie bolało bardziej niż przy Zuzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-21, 15:25 ]
Gie, faktycznie duzo schudłaś :ico_szoking: dbaj o siebie, żebyś była zdrowa. O anemię bardzo łatwo przy karmieniu piersią.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 sie 2008, 16:53

Dziewczyny, ja nic nie robiłam, żeby schudnąć, zważyłam się kilka dni temu u teściowej, a tam 13 kg mniej!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ja przecież nic nie robię, jem normalnie, tzn. staram się odżywiać prawidłowo, nie głodzę się, bo wiem, że moja dieta jest teraz ważna dla zdrowia mojego i przede wszystkim córci... Nie wiem dlaczego tyle mi spadło, pewnie przez to ciągłe karmienie piersią... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Od wczoraj noszę ten pas poporodowy i myślę, że pomoże, chociaż brzuch wciąga się zaskakująco szybko...

To zdjęcia z dzisiaj:



Obrazek

Obrazek

fakt, chciałam schudnąć po porodzie dodatkowe 6-8 kg, ale jeśli to będzie szło w takim tempie, to schudnę 4 razy tyle, co chciałam :ico_placzek: :ico_placzek: Pan mnie pilnuje z jedzonkiem, żebym jadła regularnie i wartościowe rzeczy, łykam witaminki, także chyba wszystko ok z mojej strony...


PS. Ładne mam nowe suwaczki????????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 16:56

Gie pisze:PS. Ładne mam nowe suwaczki????????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

21 sie 2008, 17:01

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 sie 2008, 19:04

sensibel, ja miałam wywoływany a ból okropny. Nie wiem jaki jest naturalny i nie chcę juz wiedzieć. Poprzestanę na jednym dziecku:)

Trzymam kciuki dwupaki kochane:)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 sie 2008, 19:30

Gie, prześliczne suwaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wpadam, zeby Wam powiedzieć, że u mnie ZACZEŁO SIĘ :523: :524: :525: :526: :527: :528: :529: :521: Skurcze co 10-15 minut, już od 16.00 regularnie :-D na początku myslałam, ze to pewnie znów fałszywy alarm, ale przybierają na sile i czas się skraca. Boli a ja się cieszę jakbym najdrozszy wymarzony prezent dostała :-D Więc dziewczynki dziś w nocy albo rano będę już z moim maleństwem :ico_dziecko: mam przynajmniej taką nadzieję :ico_oczko:

Narazie czekam na M. bo właśnie wraca z pracy, położę Zuzię spać i poczekam na rozwój wydarzeń. Postaram się napisać jak będę wyjeżdżała do szpitala. Trzymajcie za mnie kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :-)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2008, 19:33 przez sensibel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 sie 2008, 19:31

Gie suwaczki sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o do brzuszka to tobie chyba pas jak na moje oko nie potrzebny :-)

No ja mam tez nadzieje ze mnie sama ruszy bo czytalam ze wywolywany porod to wiekszy bol.No chyba ze u mnie skonczy sie cc tak jak przy Wiki.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 19:34

sensibel, GRATULACJE KOCHANA, oby szybko sie wszystko sie potoczylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość