aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 kwie 2008, 11:25

Hejka
Ja dzisiaj zestresowana na maksa :553: :065:
O 15.30 mam egzamin z prawka praktyczny i wierzcie mi ni chce się denerwować a samo tak jakoś mi się stresuje :ico_zly:
Co ma być to będzie tego nie da się przewidzieć. Na ostatnich jazdach wychodziło mi wszystko idealnie, oby tylko dzisiaj nie był gorszy dzień :ico_sorki:

kelly matko jedyna co ta kobieta musiała przeżyć!!! :ico_olaboga: A to biedne dziecko.... Ale w naszym kraju takie właśnie jest prawo :ico_zly: Dla kur** i złodzieja!! Wiem coś o tym bo przeszłam wiele przy mojej mamy rozwodzie i sprawach karnych i nie tylko. Jak mój ojciec wtargnął do mojego mieszkania z nożem gdzie było również moje 3 letni wówczas Radek i pociął się na środku mieszkania to dostał zaledwie 8 miesięcy w zawieszeniu na 5 lat... pewnie gdyby kogoś trafił tym nożem dostałby więcej... Godne pożałowania....

Dorotko
Obrazek

Małgorzatko już nie wiele zostało do końca. Pociesz się myślą że wszystkie też tak miałyśmy i będziemy (może?) jeszcze kiedyś miały a ty już będziesz zmieć to za sobą :ico_oczko:
Odpoczywaj dużo i wyśpij się dzisiaj porządnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2008, 12:27

:ico_olaboga: aga0406, nie wierze ze przez cos takiego przeszlas i twoj synek takze, to w glowie sie nie miesci co sie na tym swiecie dzieje, czlowiek sie boi bo nigdy niewie czy cos takiego mzoe spotkac ktoras z nas, :ico_olaboga: a z ciebie taka optymistyczna radosna kobita, jejkus w zyciu nie przypuszczalabym ze zdarzyla sie taka brutalna sytuacja w twoim zyciu, wiele szacunku ode mnie, bardzo mi przykro ze musialas przez to przechodzic, ja sobie nie wyobrazam siebie w takiej sytuacji, pewnie z depresji nie wyszlabym do konca zycia, w dodatku dziecko stalo tuz obok... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Szczere wspolczucia.....

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 kwie 2008, 12:46

Mamcia Kochana ja w trakcie rozwodu mojej mamy przeszłam wiele rzeczy i sądy, policja, prokuratura to była codzienność. Potem już się śmialiśmy że pisanie pism sądowych iwszelkich doniesień mam w jednym palcu hihi.
O tyle było ciężko ze to działo się w moim mieszkaniu (na szczęście też był mój mąż wtedy), a mama wtedy mieszkała z nami, a mój ojciec to jak dla mnie psychopata, dla niego liczy się tylko cel byle po trupach. Ode mnie dostał nauczkę i wiem że mnie się boi i nigdy więcej nie skrzywdzi mnie i mojej rodziny
Teraz po 4 latach już patrzę na to wszystko z dystansem ale kiedy wspomnienia wracają jest czasem ciężko. Na pewno to wszystko mnie zahartowało i jestem bardziej odważna w takich sytuacjach i wielu osobom pomagam i już pomogłam.
Ale już dobra dosyć tego smutactwa i przykrych sytuacji :-D

ja właśnie wypiłam kawkę z moją dobrą kumpelą z pracy i poklachałyśmy.
Kierowniczka dzisiaj w terenie więc mam luzik :ico_brawa_01:
I stresik jakiś mniejszy przed egzaminkiem.... jakby co to powód do :ico_zdrowko: będzie albo oblane albo zaliczone hihi
A brat jeszcze dziś stawia kawkę imieninowa więc spoko dzionek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 kwie 2008, 13:04

Dziękuje Wam bardzo za życzonka :ico_brawa_01: Fajnie że pamiętacie, a ja czuję się starsza? EEE gdzie tam, chyba "kwitne", dobrze że dopiero mam 22 :ico_brawa_01: HEHE Od rana co po chwilkę ktoś dzwoni z życzeniami, a jutro mężuś na zakupy mnie zabiera, co prawda to jemu musimy kupić kurtkę ale i dla mnie coś się znajdzie. A dzis po południu idziemy na roczek Agatki kuzynki.
Wczoraj tak piękna pogoda to na spacerku byliśmy, no dziś też oczywiscie, a teraz zabieram sie za prasowanie póki mała śpi.
aga trzymam kciuki od 15:30!!!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 kwie 2008, 13:34

dziewczyny ja tak na chwilke, czy wiecie jak sie podcina jukę,bo mi sie tak rozrosła,że się cała przechyla. Ciągle zapominam się zapytac,dlatego teraz tak z rozbiegu pytam bo znow zapomne jak bede odpisywac na posty hihi

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 kwie 2008, 14:35

Jestem po weekendzie!!
Dorota M. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: Dużo zdrowia i szcześcia a także miłosci1!!!!!
No i najlepsze życzenia z okzji 1 rocznicy ślubu!!!!! Prześliczne zdjęcia!!!
aga0406, ale przeszłąś kobieto w życiu.... Dobrze że za Tobą już wszytsko co złe!!!
A jak podajesz kaszę mannę, gotujesz na mleku Wojtaszkowi??
A powiedz spod jakiego znaku zodiaku jest Twój mąż???
Trzymam kciuki na egzaminie!!
kelly
Śliczne zdjęcia ślubne!!! A jaki Tymuś malńki był!! Bartek to był chyba większy jak się urodził! :-D
A ile Ty masz wzrostu??
qunick super że kinder bal się udał, ale szkoda ze pogoda była gorsza!
Trzymam kciuki zeby obraz się sprzedał!! MAsz duży talent, wcale się nie dziwię że wreszcie ktoś się trafił kto go dostrzegł!! :-)
mamcia bardzo Ci dziękuję za to co powiedziałaś wsześniej o bartulku i o mnie!! Jestem bardzo dumna że taki mi się synek trafił!!
małgosiu trzymaj się!!! Ale miałaś nockę okropną! Oby to bylo tylko jednorazowe!
Ja na śniadanie podaję bartusiowi kanapeczki z wędlinką, paróweczke, jajeczniczkę albo serek na chlebku biały kirikiri, ale ostatnio mi wybrzydza. Nie za barzdo ma apetyt.
A na kolacje zawsze kaszkę z bobovity na mleku modyfikowanym.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 kwie 2008, 14:44

katelajdka ja kupuja taką gotowa kaszkę manną z Bobovity. Wsypuję razem z mlekiem modyfikowanym do butelki i mieszam i to wszystko. To jest taka gotowa kaszka manna. Zresztą dziewczyny tu o niej pisały i skorzystałam :-D
Ja jestem Bliźniak a mąż Waga
Ale mam stresa :ico_szoking: a trzymanie kciuków się przyda żebym nic nie narozrabiała hihi

[ Dodano: 2008-04-14, 14:49 ]
A najgorsze jest to że to chyba jedyny egzamin przed którym nie można nic głębszego zarzucić na rozluźnienie hihi
Kurczę ja się nigdy nie stresowałam przed żadnym egzaminem a tu dzisiaj takie nerwy - bez sensu..

Dobra już Was nie zanudzam moimi przemyśleniami :ico_sorki:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

14 kwie 2008, 16:01

Hej Dziewczynki!
Karolas chcialam Cie uspokoić i powiedzieć że ta ulag na dzieci jesli ja sobie odliczylas i zabralas juz pieniazki to mozesz zrobic korekte rozliczenia rocznego w Urzędzie Skarbowym i zrezygnowac z tej ulgi tylko musialabys oddac pieniazki, wtedy nie bedzie Ci sie liczyc ta ulga do dochodu i bedzies zsie lapala z dochodem na rodzinny i wychowawczy.Tylko wiem ze przewaznie jak sie te pieniazki wezmie to pozniej ciezko je oddac bo zreguly wyda sie je na jakies potrzeby.Ale jesli chcialabys to istnieje taka mozliwosc, slyszalam wypowiedz w radiu pani z US wypowiadala sie.To fajnie ze zakupy sie udaly !

Ja tez musze kupic Milkowi buciki tylko nie wiem jakie kupic bo szlysze rozne opinie, dziewczyny poradzcie, czy musza to byc buciki ze skorki i wysokie do kostki, naczytalam sie ze musi sie dobrze zginac w bucikach stopa w srodstopiu ale czy musza byc az tak wysokie i ze skorki?Cale moim zdaniem nie musialby byc wystarczyloby zeby srodek mialy ze skorki.A jakie Wy kupujecie swoim maluszkom.Mi szwagierka doradzila zebym kupila dobre papcie Lamigo a na lato juz sandalkowate zeby nie kupowac jakis pelnych. Nie wiem co mam zrobic. porosze doradzcie!

Malgorzatka to ale Ci ta zgaga wykonczyla!ponoc dzieciakom wloski rosna jak zgaga pali, a na zgage faktycznie mleko najlepsze ale to tez lagodzi przez chwilke

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 kwie 2008, 18:42

:ico_buziaczki_big: cześć :ico_oczko: nie mam ostatnio czasu ani poczytać ani pisać na TT może jutro mi się uda - pozdrawiam :-) :-) :-)

Dorotka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 kwie 2008, 19:28

aga0406 I co, i co ???? Mam nadzieje, że zdałaś ... Trzymam kciuki!!!!!!!!

Zgaga No już niedługo ... ale na wszelki wypadek mąz kupił mi dziś reni na zgagę :ico_sorki:

Dorota.M. Obrazek

Ej no i nie czuj się stara ... ja już powoli :ico_oczko: do 23 latek dobiegam ... no prawie, bo urodzinki mam w styczynku, więc jest jeszcze czasu troche do tych 23 ...heeheheheh!
Karolas chcialam Cie uspokoić i powiedzieć że ta ulag na dzieci jesli ja sobie odliczylas i zabralas juz pieniazki to mozesz zrobic korekte rozliczenia rocznego w Urzędzie Skarbowym i zrezygnowac z tej ulgi tylko musialabys oddac pieniazki, wtedy nie bedzie Ci sie liczyc ta ulga do dochodu i bedzies zsie lapala z dochodem na rodzinny i wychowawczy.
Karolas, Kingas ma racje, jak jeszcze zdążysz to może spórboj z tą korektą, bo może faktycznie bardziej sie to opłaca...!

Jedzonko Ja tak pytam o to co jedzą Wasz szkraby, bo już mi się pomysły kończą a boje się, że jednostajne moje dziecko je... ale ile w końcy można wymyślac??? Wojtuś je rano paróweczkę, jejczniczkę, chlebek żadko bo nie chce :ico_noniewiem:, od czasu do czasutylko pociumka chlebka ale miernie mu to idzie, no woli rogamiki maślane, bułki... ale nie zawsze mam pod ręką coś świerzego więc "od święta" daje tylko. Ja dziś właśnie kupiłam kaszkę manną z bobovity (już ją kiedyś miałm) i jakoś wielozbożową ... na kolacje. Dziś zapodałam małemu na podwieczorek mus truskawkowo-jabłkowy a potem jejczniczkę .... No i od kilku dni Wojtuś już nie budzi się w nocy a ostatni posoiłek już nie podję z butki tylko łyżeczką na gędto ok. 210 ml grysiku albo innej kaszeczki, ewentualnie kleik, i to jest ostatni posiłek do ok. 4-5 rano :ico_szoking: czasmi nie ma go wcale :ico_brawa_01: as zamiast tego jak się obudzi to podaję herbatkę, ale mam wyrzuty sumienia, że zimną podję :ico_puknij: bo grzac mi się nie chce a podgrzewacz strasznie dużo prądu ciągnie i jakoś to długo idzie... Chyba se termos sprawie...

[ Dodano: 2008-04-14, 19:30 ]
ponoc dzieciakom wloski rosna jak zgaga pali
Przy Wojtuśku tez mnie paliła ale nie aż tak :ico_szoking: i conieco własków mial ..no zobaczymy czy tym razem też tak będzie :-D

[ Dodano: 2008-04-14, 19:44 ]
Ale ja robie błędy i literówki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Przepraszam dziewczyny, że tak kalecze nasz język ojczysty ... aż wstyd :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking: Szczególnie wszytskich nauczycieli na tym forum przepraszam ..ile bym pałek dostała ...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość