Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 kwie 2008, 21:39

dorotkaWszystkiego Najlepszego, zadowolenia z rodzinki i duzo milosci w waszym wspolnym życiu :ico_tort:

(Ojej ale wy młodziutkie jestescie a jednoczesnie mamy tyle wspolnych tematów, ja w waszym wieku naprawde co innego w głowce miałam, zeby nie powiedziec pstro,no wiecie imprezy,randki a wy juz sobie dzieciaczki chowacie, super, moze to dziwne dla was ze sie tak tym podniecam ale ja wsród swoich znajomych nie mam tak młodych mamusiek )



Ale dzis byl piekny dzionek, do ok 18 bylismy na dworku.Patrus coraz lepiej chodzi.
Dzis dostałam tez swoja kurteczke,ktora zamowilam przez allegro na szczescie wszystko ok,jest taka jak na zdjeciu.

[ Dodano: 2008-04-14, 21:47 ]
małgosia ja patrusiowi w zasadzie podaje to samo na kolacyjke, kaszke na gesto,tylko zmieniam smaki.

kingas my kupilismy butki skórzane, w sumie to nie wiedzialam,ze sa takie co maja tylko skorke w środku. My mamy zaraz ciut za kostke,tak zeby staw byl usztywniony ,bo slyszlaam ze takie bardzo wysokie nie musza byc. No i maja sie zginac w palcach a nie posrodku jak buty dla dorosłych. Praktyczne sa dla mnie takie gumy z przodu a czasem i z tyłu bucika,zachodzące na palce i pięte, bo dzieciaczki czesto zawadzaja o paluszki. To tyle,mam nadzieje ze cos popmogłam.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 kwie 2008, 21:58

my też dziś nareszcie kupiliśmy Joasi butki wiosenne i mają w środku skórkę, a na zewnątrz nie. Podobały mi się bardziej beżowo-różowe no ale niestety nie było rozmiaru i są niebieskie. Wkleję fotkę, a jutro coś więcej napiszę :-D ( nie o butach hihi)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 kwie 2008, 22:02

IWONA no masz racje w moim otoczeniu albo moze inaczej ogolnie widze po kobitkach w moim wieku a mam prawie 27 na karku hi hi ze jakos teraz te panny sie do dzieci nie garna włąsnie maja pstro w głowie. Ja w wieku 20 lat za maz wychodzilam 21lat to miałam synka a teraz to te wszystkie babki imprezki i hulaj dusza a czas lec i,latka leca a moim zdaniem im pozniej tym cierpliwosci tez ma sie mniej na dzieci, widze po sobie po moim mezu ktoremu 30 stuknie za kilka dni hi hi hi ;)
Masz racje dzis pieknie było na dworze, ja z Amelką całe dopoludnie grandziłam po miescie,szukalam prezentu na chciny na sobotę i sobie płaszczyka i wreszcie kupiłam bo oczywiscie nic takiego na wiosenke nie miałam a na ten chrzest to w zimowym bym musiala smigac ;)
KELLY no no spoko jak okularki bedą odebrane sesyjka pojdzie na bank ;)
. Nawet sobie sexi cos niecos sprawiłam na weekendzik co by do pieca dorzucic ;) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
AGA0406 jak tam egzamin kobieto pisz no szybko bo zejdziemy na zawał??????
Czy zdany czy oblany pisz nam tu szybko!!!!!
bardzo mi rowniez przykro z powodu twojej dawnej sytuacji wspołczucia ale dobrze ze po wszystkim :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
DOROTA i jak sie zakupy udały?????
Co ci sie skapneło??? Ja kupiłam wreszcie płaszyk na wiosnę bo nie miałam :))))
A mialam ci pisac czy sprawdziłas moze czy sa te pieluszki juz u ciebie ale zapomnialam a ty bylas na miescie cholipka :(((
MAGDZINKA ja kupiłam wczoraj Amelce identyczny kroj bucikow jak ty joasi hi hi tylko ja kremowo z rozowymi wstaweczkami ;). Ma tez inne płuciki po kuzynce w ogole nie znoszone i jak nowe i drugie takie pelniejsze ale troszke zniszczone ale na gorsza pogode moga byc ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Te pierwsze to własnie te nowe hi hi, te drugie to te pelniejsze na niepogode i ma jeszcze takie poł buciki ;)-Wszystkie trzy pary są z CCC ;)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

15 kwie 2008, 07:38

ZDAŁAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_zdrowko: :564: :509: :564:

Normalnie tak się cieszę od wczoraj że szok!!!!!!
Przepraszam że wczoraj już nic nie napimieninkach i późno wróciłam, wydzwoniłam chyba 3/4 swojego abonamentu do znajomych z tej radości hihi
No więc tak- zdawały 3 grupy pięcioosobowe (3 różnych egzaminatorów) na 15.30 i z tych 3 grup zdały tylko 3 osoby :ico_szoking:
Tam można było zawału dostać :ico_olaboga: Z mojej grupy poszła pierwsza osoba oblała łuk, druga osoba oblała łuk, trzecia os. pojechała na miasto wróciła za 5 minut, więc sobie myślę cholercia nie za ciekawie. Czwarta osoba pojechała na miasto i wróciła po15 minutach oblana. No i nadeszła moja kolej byłam ostatnia w mojej grupie. Na placyku poszło mi ok- sprawdzanie pod maską, światełka, łuk i ręczny bez problemu, a potem tak mi się nogi trzęsły :ico_szoking: i mówię chłopu "że nogi mi się trzęsą jak nigdy w życiu" a on na to " że jak bym poszła do Tańca z Gwiazdami to Czarna Mamba by mnie za to ukarała". Po takim tekście pomyślałam sobie nie jest źle. No i faktycznie po 5 minutach jazdy już się facet wyluzował i pogadaliśmy o tym i owantym, a czas leciał i jeździłam może z 25 minut (prawidłowo 40) chyba uznał ze dobrze mi idzie :ico_wstydzioch: . I jak usłyszałam że wracamy na ośrodek to aż łzy w oczach miałam że wszystko się udało :ico_brawa_01:
Tak bardzo się cieszę że w końcu będę sobie samodzielnie jeździć mam auto do dyspozycji więc będę szaleć :ico_brawa_01:

Mam nadzieję ze nie zanudziałam Was opisem :ico_sorki: ale to wszystko emocje :ico_wstydzioch:
akos teraz te panny sie do dzieci nie garna włąsnie maja pstro w głowie. Ja w wieku 20 lat za maz wychodzilam 21lat to miałam synka a teraz to te wszystkie babki imprezki i hulaj dusza a czas lec i,latka leca
Zgadzam się z tym :-D
Ja miałam identycznie. 20 lat ślub, nie całe 21 urodził się Raduś, a teraz dobijam do 28 i wydaje mi się że mam poukładane w głowie i jestem znacznie bardziej odpowiedzialna niż moje koleżanki nie zamężne, A młodzież wogóle o tym nie myśli wiek zamążpójścia i rodzenia bardzo się przesunął, ale moim zdaniem to niz dobrego. Teraz tyle kobiety mają problemów z zajściem w ciążę i jeszcze do tego wiek dochodzi :ico_noniewiem:

kingas ja tam zaopatruję się w buciki w CCC i sobie chwalę. i kupuję Wojtusiowi normalne adidaski i nie zauważyłam żeby nabył jakieś wady w chodzeniu. Po domu śmiga na bosaka, więc równowaga zachowana.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 08:26

Malgosiu co ty gadasz jakie bledy, kurcze ja zadnych bledow nie dojrzalam, nic sie nie martw napewno i tak nikt sie nie skapnal :ico_oczko: :ico_brawa_01: a dla Wojtulka brawa ze tak ladnie daje mamusi pospac!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jedzonko Julka duzo owockow zaczela wcinac i swierzych warzywek, to chyba dlatego ze coraz cieplej sie robi i juz zamiast owsianki na cieplo wsypuje jej platki do jogurtu na zimno za kazdym razem wiec na cieplo juz wcale nie dostaje, tylko obiadek lekko podgrzewam, ale nawet dobrze, jedzonko nie musi byc cieple by smakowalo, wazne ze dzieciaczki jedza! A teraz mandaryneczki znow sie pojawiaja u nas takie dobre slodziusie wiec wczoraj Julka sobie powcinala hihihi i jej ulubione kiwi. A wogole ostatnio bardzo sie martwilam cukrem bo maz wrrrr podaje jej takie cukierki lakridsy nie caly tylko odlamek ale i tak ja mu palcem groze a on sie chowa, a Julka je wprost uwielbia mi one srednio smakuja a najbardziej lubi takie z dodatkiem pieprznej przyprawy bleeeeeeeeeeeee :ico_olaboga: :ico_puknij: i OLIWKI :ico_szoking: :ico_olaboga: a chlebka razowego jak nie chce tak nie chce. No i co do tego cukru to se mysle musze jej zaczac ograniczac juz calkiem bo wczesniej mialam takie postanowienie i gdzies sie zatarlo, slodyczy nigdy nie dostaje w postaci czekolady chyba ze jak byly swieta to zawsze cos z polki ukradla ale tak to nie, za to te cukierki i lody tez lubi mnie martwia, wiec od paru dni jem lody po cichemu jak jej nie ma, ale meza nie zachamuje wrrrr za to znalazlam fajne biszkopciki zbozane hihihih :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: swietna sprawa, zero cukru tylko zboze nawet smakuje jak chlebek hihihi i sa pyszne wiec je podaje zamiast normalnych biszkopcikow.

mieszkanko
mamy sie przeprowadzac i widzielismy juz pare mieszkanek jedno nawet bylo ok i je polubilam, bardzo fajny klimat mialo ale koszt mieszkanka to 2000 zl za sam czynsz i za wode swiatlo i cieplo nastepne 1500 zl by doszlo najmniej, ale to juz przy oszczedzaniu duzym! no wiec pomyslelismy ze nam taniej by bylo po prostu kupic wlasne mieszkanko na pare lat, ceny sa bardzo niskie w tych okolicach co musimy mieszkac ze wzgledu na A. prace a za wynajecie ogromne wiec lepiej kupic. Nie bedzie to mieszkanko naszych marzen, bo plany byly ze czekamy do stycznia nastenego roku i wtedy kupujemy A. babci farme, ale po co ludziom jakims placic kase bo stracilibysmy 48000 zl na tym placac komus innemu, i zamiast temu kupic domek taki do 300.000 zl, wyremonotwac troszke i mieszkac w nim pare lat, A. tak czy siak musi tam pracowac najblizszy rok, a ja mialabym znalezc prace na rok a potym roku wracac na studia wiec najblizej to i tak mialabym z tego mieszkanka co planujemy kupic. Juz sie rozgladalismy za domkami, znalezlismy 3 fajne i jedziemy je ogladac w tym tygodniu i zobaczymy jak sie wszystko ulozy, ale wyszlo smiesznie po obejzeniu budzetu ze przy kupnie mieszkanka oszczedzilibysmy 2000 zl miesiecznie bo oplaty sa duzo mniejsze :ico_szoking: kredyt mniejszy niz czynsz i wtedy takze nasz personalny kredyt by zostale zneutralizowany czesciowo na rzecz nowego kredytu mieszkaniowego ( znaczy przeniesiony ) dlatego bysmy mieli te ekstra pieniazki miesieczne. Zaraz wkleje linki tych ktorymi juz sie zainteresowalismy:

Domek numer 1 jest wyremontowany, tyle co trzebaby bylo moze nowe tapety czy cos i lazienka bo jest obzydliwa. No i ma maly domek w ogrodku wiec Julak by mogla sie w nim bawic hihihihi i basen na zewnatrz, tylko jak ten basen na zdjeciu wyglada mi bardziej jak oczko hihihi taki maly, http://www.aarsmaegleren.dk/187936/

Domek nr 2 ten ktorym najbardziej jestesmy zainteresowani, potrzebuje remontu ( dach mozna by pomalowac tym szklem czy cos tam niewiem jak to sie nazywa tak ze by wygladal jak nowy, i w srodku remoncik oczywiscie, nowa kuchnia i lazienka. Ma piekny styl, podobaja mi sie belki w srodku, domek jest dosc stary ale w dobrej kondycji wedlug opisu, z przeslicznym duzym ogordkiem. http://www.husavisen.dk/Boligemne.asp?sag=313&mgl=3320

I domek nr 3 bardzo mi sie podoba, jest w takim hiszpanskim stylu jakby,
http://www.edc.dk/Bolig/Case/?Pid=96703178&cid=s01m05

Takze na te trzy domki narazie patrzelismy. Lubie duzo swiatla w domku wiec niewazne ktory bysmy wybrali napewno wszystkie sciany pomalowalibysmy na bialo. :ico_brawa_01:
Te ostatnie tygodnie daja mi duzo nerwow, nie wiem w sumie co sie w kocnu zdarzy, moze na koncu wyjdzie tak ze jednak zdecydujemy sie na wynajecie. Ale szanse sa raczej 90 procent ze kupimy domek, bo tylko bylibysmy glupi placac komus za wynajecie kupe kasy kiedy taniej wyszlo by nam kupic wlasny domek. :ico_puknij: ale niewiem, wszystko sie moze zdarzyc, mi to wsio bo czy plan taki czy siaki, i tak musimy kupic domek w przyszlym roku, zeby tylko sie zdecydowac to bede zadowolona bo ja wole szybkie decyzje podjemowac z nich najczesciej jestem zadowolona a nie siedziec pic lat i myslec co zrobic. Tylko nerwa czloweik dostaje. :ico_oczko: No zobaczymy jak sie wszystko potoczy.

wiek
a ja to tu chyba najmlodsza, 21 lat skonczylam w grudniu wiec w tym roku w grudniu skoncze 22. :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 08:35 przez MamciaKochana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

15 kwie 2008, 08:34

aga0406, gratulacje, super ze zdałas.

zębolki: mamy 6 ząbka, ale noc była przerąbana. Dopiero po paracetamolu Asia zasnęła na kilka godzin.
qunick, myszka jak tam u waszych córeczek kolejne zębolki? coś sie wykluwa?

Magdzinka, karolas, Asia też ma podobne krojem buciki. Kupiłam je na roczek w CCC:
Obrazek
i jeszcze cene wynegocjowałam 10zł mniej (po obnizce 29zł) bo jeden bucik był troszke drapnięty a to była jedyna para w rozmiarze 20.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 kwie 2008, 08:38

Witam!

Dziś Wojtuś spał bez pobudki od 20:30 do 7:30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale się ciesze, może chociaż z miesiąc do porodu wyśpię się w nocy bez wstawania ... Oby tylko tak się stało, bo potem to pieluszki... :ico_oczko:

MamciaKochana :-D Jacie kręce :-D Widziałm te dwa pierwsze domnki- bo ten trzeci mi się nie otwiera i z całą pewnością bym wybrała ten drugi...mój styl normalnie, świetny jest, cudowny, aż się posikać idzie od samego patrzenia na niego .. Śliczny i cudowny....mój styl :-D :ico_brawa_01:

aga0406 Obrazek

Dziś moja siostra o 11:00 też ma egzamin na prawko, zobaczymy jak jej pójdzie, oby zdała :ico_sorki: to jej drugie podejście!!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

15 kwie 2008, 08:44

MamciaKochana, ja tu jestem najmłodsza:) w grudniu skoncze 21:)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 08:45

aga0406, BRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale opisalas to fajnie az mnie w napieciu trzymalo do samego konca hihihihihihihi ale widzisz zdolna jestes kurcze nie bylo czego sie bac, a teraz juz nikomu nie bedziesz musiala udowadniac tylko masz juz prawko i luzik i zawsze sie jeszcze wprawisz! Hihihihi pewnie radoche masz ze juz od teraz i ty bedziesz mogla usiasc za kierownica? Cio?? hihih ja sie boje jezdzic, jak dla mnie wyglada to na cos trudnego ale pewnie kiedys i ja bede musiala sie nauczyc. Jeszcze raz BRAWA!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgosiu juz naprawilam linka powinien i trzeci sie wyswietlic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 kwie 2008, 08:46

OLALA,MAGDZINKA no to widze,ze gusta mamy podobne hi hi hi ;). Magdzinke juz poznałam osobiscie i super nam sie rozmawiało mysle szkoda OLALA ze Ciebie na spotkaniu nie bedzie :((((. Ale skoro udalo mi sie namowic Ciebie do zajrzenia na tik-taka to chyba tez nadajemy na podobnych falach. W końcu na edziecku sie poznałysmy chyba co nie??? :)
AGA0406 no pieknie kochana tak sie ciesze razem z Toba wiem jaka to radosc bo takie podchodzenie kilkakrotne do egzaminu to teraz przede wszystkim rozchodzi sie juz nie o te nerwy nawet rylko o kaske co nie;)
Ja tez sie cieszyłam jak głupia przeciez jak moj mąz teraz w styczniu zdał za pierwszym razem az nie moglam uwierzyc nie obrazając go bo jezdzi super ale wiecie i sama widziałas wczoraj jak to jest z tym egzaminem ile osob oblało ;)
Ale jestes wielka GRATULACJE WIELKIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :564: :564: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
nO TO NA SPOTKANIU POWOD DO OLEWANIA BEDZIE JAKNAJBARDZIEJ HAHAHAHAHAHAH
MAMCIAMUsze teraz szybko wyjsc do naszej parafii po zasiwadczenie ze mogę byc chrzestną i jak tylko wroce obejrze te domki dokladnie bo tak rzucilam tylko oczkiem. Ale mi sie chyba ten drugi podobałby najbardziej i ten pierwszy tez
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 08:47 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości