Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

31 lip 2007, 23:18

mama_zuzi1980,
Witaj kochana
A my się zastanawialiśmy kiedy wracasz i co się z tobą dzieje.... :ico_olaboga:
Dobrze że wszystko w porządku i będziesz od piątku razem z nami na tt
Odezwij się jak wrócisz już do Szwecji i czekamy na zdjątka twoje
Buziaki

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

31 lip 2007, 23:39

PAULINKA nie martw się ja też mam 14 kg na plusie ale tak naprawdę nie wiem z czego i gdzie bo niby po mnie nie widać :ico_olaboga: :ico_ciezarowka:
ja też poprałam ciuszki ale w płatkach mydlanych w 40 stopniach i dodatkowe płukanie , poprasować też muszę, julci prałam ciuszki w jelpie a później loveli ale miała uczulenie od pierwszego dnia więc i tak musiałam jeszcze raz wszystko poprać ale już właśnie w płatkach to teraz tak od razu wolę :ico_noniewiem:
kurcze ale pogoda wstrętna :ico_olaboga: fajnie że nie ma upałów bo inaczej padłabym, ale w deszcz to jeszcze większa depresja mnie łapie i też mi się nic kompletnie nie chce :ico_ciezarowka:
jestem już pewna że mam to twardnienie brzuszka,nawet waldek zauważył :ico_olaboga: i naprawdę czasami mam wrażenie że mały już jakby wychodził :ico_olaboga: dobrze że jutro wizyta u ginka :ico_noniewiem: wogóle tak jak patrzę na brzuszki moich koleżanek , a są mniej więcej tak samo zaciążone :ico_ciezarowka: to mam brzuch strasznie nisko, aż zaczęło mnie to też niepokoić...
dziewczynki nie pochwaliłam waszych brzuszków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: naprawdę super, musimy wszystkie się zaktualiować :-D
MAMOZUZI no wracaj szczęśliwie szybciutko do nas :ico_szoking:
.....aha ale mnie zgaga zaczęła męczyć.....po wszystkim prawie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 lip 2007, 23:44

Mamo Zuzi a jak nie masz karty to smski tez nie moga dochodzic?? Bo ja dzis probowalam chyba ze sto razy wyslac wiadomosc do Ciebie i nic... :ico_placzek: Ciagle jakis blad...

Jutro z samego rana mam zadzwonic do lekarza i jezeli on wyrazi zgode to jade do Polski, lzy kobiece jednak dzialaja na te twarde meskie serca :-D

Ja piore wszystkie ubranka, w normalnym proszk takim jak uzywam do prania swoich ubranek, tylko nie daje go duzo i malutko plynu do plukania, wszystkie ubranka na 40 stopni.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 sie 2007, 09:20

Jestem znowu po kilkudniowej przerwie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce6 ... fab09.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/260 ... 8a1fd.html
na plusie jestem 13 kg ( jak na razie :ico_brawa_01: ) a w pasie 112 cm.
Niezłe jajko z niespodzianką ze mnie :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2007, 10:28

ulamisiula, pięknie sobie wyglądacie!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 sie 2007, 11:11

hej Monika!!!! Pozdrow Upragnione Malenstwo ode mnie i do sklikanka juz niebawem!!!

Dominisia, doszly do mnie 2 takie same smski ale urwane obydwa :-( Ciesze sie ze jedziesz bo fatalnie wplywa takie siedzenie w domu na ciezarna, to wiem najlepiej :-)

Ja dzis pakowanko wiec spadam bo sie nie wyrobie chyba
do uslyszonka@!!!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 11:30

Czesc Dziewczynki!
Dzwonilam dzis do lekarza ale go nie ma, ma do mnie oddzwonic i powiedziec co z moim wyjazdem... Gdybym sie jutro nie pojawila to znaczy ze jestem w drodze do Polski! Niestety w miejscu w ktorym mieszkam nie mam ani dostepu do internetu, ani nawet zasiegu zlapac na komorke nie mozna. Trzymajcie kciuki zeby lekarz wyrazil zgode na moj wyjazd i zeby podroz byla ok!!!

Ulamisiula ale zarabiscie wygladasz, moj brzuszek mniejszy ale tak mam wrazenie ze jest dosc nisko...

A ja na plusie nie wiem ile mam, bo w domu wagi brak, ale na ostatniej wizycie u lekarza bylo 6,5 kilograma, a wizyta byla 3 tygodnie temu, wiec teraz po pobycie rodzicow, to pewno dwa razy wiecej, a jak uda sie mi jechac do Polski, to wroce jako naczelny wieloryb :D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 sie 2007, 11:48

Witam kochane :-)
Dominisia będziemy trzymać kciuki :-)
Ula pokaźny brzuszek,bardzo ładnie wyglądasz,uśmiechnięta,a to najważniejsze :ico_brawa_01: .
Mamo Zuzi dobrze że napisałaś o termometrze,całkiem o nim zapomniałam.
Agnieszka ja też miałam twardnienie brzuszka to dostałam na to fenoterol,tylko że u mnie zdarzały się też bolesne twardnienia,ale jak ty nie masz ich często to ok.
Paulina wcale nie pobijasz rekordów,ja mam już 15 na plusie,przynajmniej tyle było jak wychodziłam ze szpitala.Mam nadzieje że to Kacperek coś rośnie a nie ja :-) dziś idę do gina to sie dowiem ile waży ten mój maluszek :-)
Ja ciuszki będę prać w dzidziusiu na 40 stopni i z podwójnym płukaniem,nie daje narazie płynu bo dzidziuś może mieć uczulenie,szwagierki synuś właśnie dostał uczulenie od płynu.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 sie 2007, 12:07

witajcie kochaniutkie!
no musze sie pochwalic ze wlasnie zakupilam sobie fotelik dla malutkiej :ico_brawa_01: no i jeszcze oprocz lozeczka ktory obiecali moi rodzice kupic to juz mi same tylko pierdolki pozostaly :-D

a dzisiaj dzwonilam do kliniki w ktorej bede rodzic i umowilam sie na wizyte na 27 sierpnia. mam spotkanie z ginem i anestezjologiem + KTG + USG. dobrze ze to prywatna klinika bo tam przynajmniej nie strajkuja bo u mnie juz jeden duzy szpital strajkuje i nie przyjmuje nawet ciezarnych a drugi zastanawia sie nad strajkiem. tak wiec wybralam najlepsza z mozliwych opcji zwlaszcza ze nasza klinika ma lepsza reputacje niz oba te szpitale razem wziete he he :-D

a co do brzusiow to mi sie wydaje ze ten moj to z dnia na dzien coraz wiekszy. pepek to mi chyba zaraz wyskoczy bo taki jest wypiety na wierzch :-D a wasze brzusie to sliczniutkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 sie 2007, 13:51

Paulina gratuluje zakupow :ico_brawa_01: A tak z ciekawosci to ile sie placi za porod w prywatnej klinice??

Ja ciagle czekam na telefon od lekarza, cos widac sie mu nie spieszy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość