Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

26 sie 2008, 19:19

micia26, ohoo.. to czekamy na rozwoj akcji ;-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 sie 2008, 19:20

micia26, no kochana...jesteś ostatnia.Mam nadzieję,że Twoja dzidzia nie da na siebie tyle czekać :ico_sorki:

Ja urodziłam 9 dnia Po terminie :ico_placzek:

Ta moja Emilka jest wiecznie głodna :ico_olaboga: ciągle cyca piąstki ...Piersi mam pełne,ale ile można siedzieć z dzieckiem przy piersi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 sie 2008, 17:15

Jagna30, ja mam tak samo. Moja Maja wiecznie by ciągła cyca :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

micia26, trzymam kciuki :-)

SZKRABKU gratuluję :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jagna30, chyba Ty pytałaś o pas poporodowy - ja się ściągam od pierwszego dnia po powrocie ze szpitala do domu. Trudno mi powiedziec jakie są efekty, wydaje mi się że są :-) :-) :-)

Pozdrowionka

[ Dodano: 2008-08-27, 17:16 ]
Aha muszę dzisiaj Majce obciąć paznokietki ale tak się boję że masakra :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 sie 2008, 17:34

Ja juz obcinałam dwa razy..tzn. raz ja raz mąż :ico_haha_01:

Chyba kupię jednak ten pas. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 sie 2008, 17:34

Jagna30, margarita83, moj maly faktycznie glodny jest co 3 godziny (na oko, czasami 2), karmie go jednak co 3 - za wyjatkiem wieczorow, kiedy karmie go 2 razy co godzine i dzieki temu przesypia cala noc... ale jak sie juz przyssie do cyca, to nie chce puscic, jak mu probuje odebrac (bo widze, ze przysypia), to nagle sie budzi i ssie jak szalony :ico_noniewiem: .. czasami uda mi sie go tez oszukac smokiem, ale nie na dluzej jak 15 min.

I jakos nie umie sobie porzadnie beknac.. zawsze jest albo pierd :-D albo czkawka... okazyjne tylko niesmialy bek :-D macie jakies sprawdzone sposoby na odbijanie?
u mnie dziala polozenie malego na kolanach i podnoszenie go do gory (z reka na plecach) - druga reka uderza w plecki.. czasami dziala.
drugi sposob to posadzenie sobie malego na kolanie, tak ze siedzi zwrocony do mnie bokiem, a ja mu podpieram reka brode i przechylam do przodu... uspakaja sie :-)

no i kapiel tez dziala :-)

a jak u Was?

[ Dodano: 2008-08-27, 17:36 ]
margarita83, ja nie obcinalam jeszcze... :ico_noniewiem: ale poki co, to spilowalam pilnikiem.. a w szpitalu powiedzieli mi, ze mozna malemu obgryzc paznokcie :-D heeh jakos sobie tego nie wyobrazam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 sie 2008, 21:15

Jestem padnieta...mimo ,że młoda jakoś specjalnie nas nie terroryzuje w nocy...czuję zmeczenie.Worki pod oczami i takie tam :ico_noniewiem:
Teraz grzecznie śpi...chłopcy sie kapia...mąż wyszedł z psami...a ja mam chwilke.
Więc zasiadłam do kompa.

Mam pytanie...jak wygląda wasz jadłospis???

Bo mój dość ubogo...A wiecznie czuję głod..chyba to przez ciążę,niczego sobie nie żąłowałam a teraz mam :ico_placzek: rozepchany żołądek.

No nic...uciekam...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sie 2008, 10:42

Jagna30, ja tez jestem glodna bardziej niz zwykle, chyba by sie zgadzalo, bo jak karmisz piersia to wiecej kalorii potrzebujesz (chyba tyle, co w ostatnim trymestrze ciazy)... ja jem 3 razy dziennie + przekaski - zwykle muesli z mlekiem albo ciastka zbozowe z mlekiem, albo samo mleko... kurde, teraz to bym mogla tylko na mleku, serze i jogurtach zyc - polozna powiedziala, ze to deficyt wapnia...
aha i codziennie jem mieso (czego nawet w ciazy nie robilam), ciagnie mnie do miecha, ze hej :-D

tylko jakos przytyc nie moge... moze tez przez to, ze non stop gdzies biegam, wczesniej biegalam z brzuchem, teraz z wozkiem :-D

a maly mnie dzisiaj o 6 obudzil, nakarmilam go i do teraz spi... cos dlugo jak na niego, bede go budzic za chwile na karmienie :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2008, 11:14

uważajcie na mleko i jego przetwory... nie przesadzac prosze, a jak zobaczycie, ze dzieciaczkom wyskoczyly drobne krostki pod oczkami, na policzkach, to moze byc to skaza, a wtedy dieta jest strasznie restrykcyjna podobno... :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sie 2008, 11:45

Gie, o dobrze, ze o tym wspomnialas... nie wiedzialam.. zaraz poczytam cos na necie na ten temat :ico_sorki:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

28 sie 2008, 12:02

Cześć dziewczyny.
Ja tylko chciałam zameldowac że nadal w dwupaku chodzę i czekam cierpliwie aż coś się wydarzy :ico_sorki: ale Zuzia upodobała sobie maminy brzuszek i już.

Wasze maleństwa są słodziutkie. Wszystkie bym wyprzytualała i wycałowała że ojoj :-D

Pozdrawiam buziaki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Matthewcrela i 1 gość