Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

15 kwie 2008, 14:57

no tak a u nas sie rozpadalo i nici ze spaceru :ico_zly: :ico_zly:
Dominis jak usnal mi dzisiaj po 11 to wstal dopiero przed 14 :ico_szoking: :ico_szoking:
normalnie szok...
Nacia ja wrocila ze szkoly to poszla z nim na chwilke na dwor ale zaraz pewno wrocą bo pada...

o wlasnie ją slysze... tak wiec uciekam... papa

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

15 kwie 2008, 16:03

Dziewczyny dzieki za pprady odnośnie bucików!
Aga gratulacje zdania egzaminu!
A odnośnie wieku to tez staro sie czuje bo skoncze w tym roku 29 a w przyszlym 30!Kurcze mam wrazenie ze jak mi minelo 25 lat to czas tak szybko zaczal leciec ze nie da sie tego opisac ale dziewczyny pocieszmy sie ze jak ta mowia zycie caczyna sie dopiero po 40!:-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 kwie 2008, 17:28

Jestem :-D nareszcie poczytałam co pisałyście w zeszłym tygodniu - kurczę nie lubię tak długo nie zaglądać bo potem trudno mi się zabrać za pisanie

Małgorzatka ale miałaś przeżycie u ginekologa :ico_szoking: ale myslę, że dobrze że zostałaś w domu, ja pewnie podjęłabym identyczną decyzję jak ty. Dbaj o siebie i dzidzi nadal, odpoczywaj i wszystko będzie dobrze. I już niedługo finał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nie bdę na spotkaniu wiec jakby co to daj znać, a zaraz na radosnych ogłoszeniach wszystko napiszę :ico_brawa_01:

Katelajdka śliczną kupiłaś sukienkę :ico_brawa_01: wiśniowy to 1 z moich ulubionych kolorów :-) ale koniecznie wklej jeszcze te obiecane fotki ciebie w tej sukience :ico_oczko:

qunick ale fajny ten filmik jak Ninka biega i zakłada sobie czapeczkę :ico_brawa_01: widzę, że ona ma fryzurę podobną do Joasi, że grzywka rośnie do przodu a po bokach nic :-D i kiedy te spineczki będ mogła wpinać???

Kelly powodzenia w pracy i duuuuużo zadowolonych klientek. Tylko mam nadzieję, że i na pisanie z nami czas będziesz miała :ico_sorki: a fotki ślubne prześliczne :ico_brawa_01:

olala, Aga ja też brałam ślub 8 lat temu :-D

Aga GRATULUJĘ ZDANEGO EGZAMINU NA PRAWKO :ico_brawa_01: no to teraz możesz jeździć do woli

Mamciakochana fajne te domki, które planujecie kupić :ico_oczko: mi podobają się te 2 pierwsze

Karolas zdrówka dla Kacperka :ico_oczko: i oby Amelki nie zaraził :ico_sorki:

A u nas wszystko OK :ico_haha_01: Joasia zdrowa, szaleje na placach zabaw, już ciężko ją z tamtąd zabrać do domu :ico_szoking: wścieka się i wierzga nogami :ico_szoking: no po prostu cały dzień na placu zabaw chciałaby się bawić. I podobają jej się inne dzieci, jest bardzo zainteresowana co mają, co mówią itd. NNie mam w rodzinie żadnych małych dzieci to chociaż na placu zabaw ma z nimi kontakt :ico_brawa_01:
W zeszłym tygodniu byliśmy znów na kontroli w CZD u neurologa od rehabilitacji - w sumie nie wiem po co bo już na początku grudnia Joaś była zwolniona z dalszych ćwiczeń ale ciągla mamy chodzić jeszcze na kontrole, następna za 3 miesiące. Joasia popisywała się jak jakaś aktorka - wszystkie swoje wdzięki użyła żeby lekarkę zaczarować :-D cały repertuar śmiechów i pisków o oczywiście swoje "nIE" na każde pytanie :-D No i wszystko OK, proste ma plecki, kręgosłup, ładnie stawia nóżki, tzn prosto itd :ico_brawa_01:

Jak wrócę z pracy do domu to troszkę fotek wam powklejam z wiosennych spacerków :-D

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

15 kwie 2008, 19:58

Hej dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko, czy Wy nadal gotujecie wode do picia maluszkom powyzej 5 minut i macie osobna niz dla Was, czy wlewacie z czajnika przegotowana.Bo ja nadal gotuje w osobnym garnuszku 5 minut wode, a poza tym kupilismy filtr do wody i zastanawiam sie czy nie moglabym uzywac tej wody przegotowanej z czajnika skoro kamien sie juz nie osadza.
Aha mialyscie juz te pampersy zakladane jak majtki bo ja nie ale widzialam reklame choc w sklepach ich nie widzialam.
Chcialam sie jeszcze zapytac czy Wasze bobasy siusiaja i robia kupke juz na nocnik?Ja Miloszka zaczelam probowac sadzac po spaniu i chyba 3 razy zrobil siuisiu ale kupki nie zdarzylo mu sie zrobic, ale czytalam ze do 2 lat dziecka nie nalezy zmuszac do nocnika, ja trzymam go na nocniku tylko tyle ile wysiedzi jak wstaje to go nie zatrzymuje.
Pozdrawiam i Milego wieczorku

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

15 kwie 2008, 20:21

kingas ja nigdy nie gotowalam wody na mleko 5 minut. zawsze z czajnika, a jak w czajniku mialam akurat zimna przegotowana to podgrzewam w mikrofali. na nocnik jakis czas temu sadzalam, teraz nie, ale chyba jak sie zrobi cieplej zaczniemy nauke

karolas duzo zdrowka dla Kacperka i oby Amelki nie zarazil

aga wielkie gratulacje i :ico_brawa_01:

a ja pracuje meza nie ma do jutra wieczora i mam malo czasu wiec dzis tylko tyle napisze

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

15 kwie 2008, 20:53

Hejka,

aga wielkie, wielkie gratulacje z okazji zdania na prawko!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamcia pytałaś o chrupki ze zdjęcia hhii otóż są to normalne kukurydziane chrupki ale w kształcie kolby kukurydzy :ico_haha_01: w tym tkwi ich sekret :ico_oczko:

wiek ja w tym roku w lipcu kończę 26 :ico_wstydzioch:
jedzonko maluszka ja podobnie jak anilewe daję na śniadanko i kolację jako podstawę kaszki + owoce, jak mała zje to jestem pewna że jest najedzona do tego ewentualnie kanapeczka z szyneczką, serkiem itp. Na obiadki raz w tyg, dostaje rybkę z warzywami gotową ze słoiczka a tak to sama gotuję zupkę na skrzydełku z różnymi warzywami (marchew, ziemniaczki, pietrucha, brokuły, buraczki, seler) i do tego co jakiś czas na zmianę ryż, kaszkę jęczmienną, zacierkę lub makaronik). Do tego troszkę koncentratu pom. na smak i nieraz zabielam jogurtem naturalnym. Milce to bardzo smakuje.
Hej dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko, czy Wy nadal gotujecie wode do picia maluszkom powyzej 5 minut i macie osobna niz dla Was, czy wlewacie z czajnika przegotowana.Bo ja nadal gotuje w osobnym garnuszku 5 minut wode, a poza tym kupilismy filtr do wody i zastanawiam sie czy nie moglabym uzywac tej wody przegotowanej z czajnika skoro kamien sie juz nie osadza.
Aha mialyscie juz te pampersy zakladane jak majtki bo ja nie ale widzialam reklame choc w sklepach ich nie widzialam.
Chcialam sie jeszcze zapytac czy Wasze bobasy siusiaja i robia kupke juz na nocnik?Ja Miloszka zaczelam probowac sadzac po spaniu i chyba 3 razy zrobil siuisiu ale kupki nie zdarzylo mu sie zrobic, ale czytalam ze do 2 lat dziecka nie nalezy zmuszac do nocnika, ja trzymam go na nocniku tylko tyle ile wysiedzi jak wstaje to go nie zatrzymuje.
Co do wody to ze względu że u nas z kranu niezbyt jest dobra to kupujemy mineralną dla małej 5 litrową i gotuję ją normalnie w czajniku elektrycznym i sporządzam posiłki.
Ja i mąż pijemy tą z kranu :-D
Milenka nie siada jeszcze na nocniczek bo też słyszalam że do 2 latek jest czas na naukę nocnikowania :ico_haha_02:

Oto fotki z niedzielnego wypadu na plac zabaw:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 kwie 2008, 21:06

wiek no ja raczej do najmłodszych nie należę hihi, więc nie bede sie chwalic hehe
Ale chyba nie jest najgorzej, bo jak chodzę po jakims centrum z kolezanką i jakies małolaty roznoszą zaproszenia na coś,to podchodzą i mówią "hej dziewczyny..." więc jest "gut" :)

mamacia domki super,tez ten drugi przypadł mi najbardziej do gustu, ajc ale juz wam zazdroszcze hihi no my n a razie nie wiemy co z nasza budowa, jest pod wielkim ?.

karolas
duzo zdrówka dla Kacperka, u nas mąż chory,ja cos niecos podłapałam,mam nadzieje ze Patrus nie zdazy sie na nic załapac.

aga :ico_brawa_01: za egzamin

kingas ja od pczatku mam czajnik z filtrem i podaje wode ze wspolnego czajnika, na nocniczek jeszcze nie sadzalam,sprobuje jak eva, jak sie ciepło zrobi.

Kajunia25, słodkie fotki Milenki, tez musimy sprobowac zabawy w piaskownicy, bo jeszcze nie bylismy.

dziewczyny
czy wasze dzieci tez czasem klepią się w uszko albo w główkę,Patrus tak czasem robi,zwł. jak załoze mu czapkę. Nie wiem co o tym myslec?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 kwie 2008, 21:50

kingas
kingas ja nigdy nie gotowalam wody na mleko 5 minut. zawsze z czajnika, a jak w czajniku mialam akurat zimna przegotowana to podgrzewam w mikrofali. na nocnik jakis czas temu sadzalam, teraz nie, ale chyba jak sie zrobi cieplej zaczniemy nauke
identycznie to samo co kelly mogłabym napisać więc ją zacytowałam hihihihi

Kajunia fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona77, ja też do najmłodszych nie należę, mam 30 na karku hihi - piszę bo i tak wiecie :-D bo składałyście mi życzenia w lutym :-)

[ Dodano: 2008-04-15, 21:54 ]
Iwona a co do juki to nie wiem za bardzo jak z nią postępować i przycinać bo moja mi całkiem zdechła :ico_wstydzioch: a już była naprawdę spora więc po prostu ją obcięłam i doniczkę z pozostałą ładygą wsadziłam do piwnicy i po miesiącu myślałam że padnę ze zdziwienia jak zobaczyłam że on puszcza nowy pęd z tej łodygi i teraz jest znów duża i ładna ale stoi u mojej teściowej żeby u mnie znowu nie spotkał jej ten sam los :-D ale jak chcesz to zapytam teściową jak się jukę przycina

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 kwie 2008, 22:05

AGA dzieki a przekazanie dziewczynom wiesci co z kacperkiem ;).
No dziewczyny chłopaczek mi sie rozłoył na lopatki. w nocy zagorączkowal 38,5 nad ranem jakos ok. 8.00 znow naszło 38 mu a jak juz z rana ma to sie nie zastanawiam tylko jadę do lekarza. takze zapakowalam dzieciaki i pojechałam-ale to komfort tak nie trzeba sie tłuc tramwajami czy autobusami hi hi ;).-CHWALIPIETKA ;)
No w kazdym razie lekark jak zerknela mu do gardełka mowi uuuuu ale paskudnie :( jest mega zap.gardła ale bez ropy.
Takze dostał antybiotyk-Ceclor,wapno, wit C kropelki do noska i mam nadzieje ze jutro mu sie polepszy. Dzis jak byłam w pracy dzwoniłam do meza i pytałam ok. 19.00 co z nim to miał 39,5 tempy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: On tak ma wysoką tą gorączke jak tylko gardło mocniej chore :(
Dał mu wszystko tak jak kazałm,podał czopka Kacperkowi bo u niego czopki zreszta zawsze czopki szybciej działają. Niedługo pojde sprawdzic czy mu spadła temperaturka.
Jjest pogodny tylko jak nachodzi tempa to słabnie i marudzi. Mam nadzieje ze mi Amelci nie zarazi bo tyle co panna wyszla z przeziebienia dodam ze tylko dzieki samym bańkom hi hi udało sie rozpędzic ten kaszelek-normalnie wierze w magie tych baniek i bede polecac bo mi przeciez tez pomogly w styczniu przy zap.pluc ;)
KINGAS,MALGOSIA pisałyscie mi chyba wczoraj o tym zrobieniu korekty w US no tak wiem o tym ze mozna zrobic taką korektę z tym ze nie wiem moze wy bedziecie wiedzialy czy mozna zrobic korektę korekty???
Bo wyszło tak ze za pierwszym razem jak oddałam pita to sie okazało ze księgowa nie zrobila odliczenia nam za internet i nie zaznacyzla tego odliczenia na dzieci na osobnym picie czy cos na tym 0. takze musialm juz zrobic jedna korektę i po 2 dniach oddałam drugiego poprawionego pita. Teraz jutro idę do US odebrac to zaswiadczenie o dochodach zeby sie dowiedziec czy bede miec wychowawczy dalej platny.
No i jesli sie okze ze gdyby nie to odliczenie za dzieci to tak to jak myslcie mozna zrobic jeszcze jedną korektę korety pita????????
KINGAS ty chyba jestes troche z tym obota wiesz os na ten temat???
IWONA w takim razie zycze wam duzo zdroweczka i oby sie patryczek nie zaraził od was.
Amelka miala okres pukania sie w glowe jakis czas temu teraz juz nie robi tak albo rzadko ;)
KINGAS-WODA DO MLECZKA I POSILKOW ja od początku robie mleczko na wodzie normalnie przegotowanej w czajniku. Pierwszy miesiąc kupowalam wodę mineralną zywca ale juz poniej nie i tak jade na normalnej ;)
NOCNICZEK hhhhhhhhmmm Nie chce sie tu wymądrzac czasem tak nie pomyślcie czy cos ale chyba roznie jest z tym sadzaniem na nocniczek u kazdego dziecka. to ze sie słyszy ze do 2 rou nie zmuszac to moim zdaniem bzdura troche. Wiekszosc tych mam ktore znam i mają dzieci w wieku 2 lat ktore nie robia na nocnik to załuja teraz ze nie zaczęły sadzac wczesniej bo teraz dzieci w wieku 2 lat ich są juz na tyle kumate ze stawiaja mega opory coponiektore i sie niektore boja wręcz usiasc.
Ja powiem tak moze: podejmowac proby juz moim zdaniem trzeba ale tak jak np. pisze KINGS ze sadzc na tyle ile chce ale tez probowac to przedłuzac przez zabawianie moze dziecka. Kacperek robił mi na nocniczek kupke w wieku 8 miesięcy a siiusiu zaczął robic jakos ok 17 miesiąca na nocniczek tak regualrnie mam na mysli bo wczensije juz tez robil. Przygoda u niego z pieluszkami w dzień zakonczyla sie w 20 miesiacu takze szybciutko chyba i smigał na dworku juz jak mial 20 miesiecy w majtusiach
natomiast Amelka stawia sie nestety i u niej ju tak łatwo nie pojdzie :((((
Nieraz ładnie zrobi kupke na nocniczek a nieraz wcale. Siuski zrobi czesciej ale tez jeszcze jej tak nie pilnuje czekam tez az sie cieplej zrobi ;).
OLALA jasne czemu nie faktycznie mozemy sie spotkac na Malcie np. ;)
KAJUNIA sliczne fotki z piaskownicy :),my jeszcze w piachu nie bylismy moze jak sie zrobi na dłuzej cieplo co by piach sie rozgrzał hi hi ;)
KELLY no to miłej pracy juz na dobre sie tam rozkręc, poćwicz bo wiesz w maju cie napadam hahahahahahaah ;)Tylko zaglądaj do nas i pisz co tam u was ;0

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

15 kwie 2008, 22:38

a tu kilka naszych fotek:

sobota - plac zabaw
Obrazek

Obrazek

pierwsze w tym roku grillowanie u babci w Radości
Obrazek

u babci na kanapie
Obrazek

niedziela - spacer do Łazienek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wczoraj - spacerek przed pracą
Obrazek

Obrazek
przepraszam za ilość :ico_wstydzioch: jakoś nie mogłam się zdecydować :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości