lilo

16 sie 2012, 14:38

Łoooo jesuuuuuuuuuuuuuuuuuu mieszkałaś na 11 pietrze?!
Przynajmniej do nieba blisko :-D :ico_oczko:


U mnie remont w pełni, chyba kolejny rok jeszcze będzie hehe Ale ważne żeby można się było wprowadzić to resztę pomalutku się będzie dłubać.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 sie 2012, 14:53

plusy i minusy 11 pietra
ale jeśłi drugi raz bym miała mieszkać tak wysoko
to już podziękuje
nigdy więcej. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

16 sie 2012, 22:19

Witam .
U mnie nic nowego nadal szukam pracy bo w starej już nie mog e wytrzymać. Z wypłatami nadal ciężko w dodatku szefowa tak się zrobiła nie znośna że :ico_olaboga: Zwolnili u nas biletera no i niestety muszę go zaastępować . W To święto byłam w pracy[nie musiałam ale poszłam] Siedziałam cały dzień na biletach. Z samego rana przysłała do mnie panią z biletami ilość się nie zgadzała brakowało 10 . Jak do niej zadzwoniłam to powiedziała że nie możliwe .W połowie dnia przyszłą i bierze mi z kasy pieniądze ; pytam ile pani bierze , a ona nato; a co to panią obchodzi to moje pieniądze. A mi szczęka opadła. Mówie do niej że chciałam zapisać ile wzieła żeby mi się pózniej kasa zgadzała. A ona
-to ja mam was sprawdzać a nie wy mnie :ico_olaboga:
Dziś przychodze a koleżanka daje mi bilety. licze przy niej . Nie zgadza mi się .Mówie koleżance żeby przeliczyła brakuje 4 szt/Wysłałam ją z powrotem do szefowej . A ta znowu swoje ; Nie możliwe.
Brak słów. Ta baba jest jakaś chora psychicznie.Wysyłam CV gdzie się da .
aga 216 - ale zjechaliście :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 sie 2012, 22:49

lala ja też wysyłam cv i cisza :ico_zly: normalnie porażka...

lilo

17 sie 2012, 11:35

lala, to faktycznie jakaś chora baba :ico_olaboga: Oby udało Ci się coś fajnego znaleźć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

17 sie 2012, 12:44

lala, no to trzymam kciuki !!!



u nas pogoda nawet nawet, cieplutko, nie pada, teraz się pochmurzyło, ale teraz to ja wróciłam ze spaceru to może lunąć :D
3 godziny łaziłam, zaraz wezmę procha na nogę bo już czuję, że zaczyna boleć


zrobiłam przy okazji zakupy :)
na leczo i na sałatkę z tuńczyka :P

a teraz to kawkę drugą sobie zrobię :)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 sie 2012, 14:34

Dziewczyny nie straszcie z ta pracą, ja jakos optymistycznie na to patrzę i mam ogromnanadzieje że znajdziemy szybko z mężem pracę w PL. OBY :ico_sorki:

U nas pochmurno jak zwykle, taki jesienny nastrój za oknem deszcze wrrrrr, nie cierpię takich dni.

lala, faktycznie głupia baba , mam nadzieje że znajdziesz szybko pracę,

Trzymam za Was dziewczyny kciuki &&&

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sie 2012, 21:20

lala ja też wysyłam cv i cisza :ico_zly: normalnie porażka...
Mój nie milczy ale co z tego jak słyszę "tak potrzebujemy specjalisty z pani doświadczeniem ale za pensję stażysty" albo w czasie rozmowy telefonicznej (pierwszy etap rekrutacji-ostatnio nowa moda) usłyszą głos małego i od razu tekst "O, to już wiem czemu pani nie pracuję. Dziękujemy za przesłanie aplikacji ale dziecko to nie".
Dziewczyny nie straszcie z ta pracą, ja jakos optymistycznie na to patrzę i mam ogromnanadzieje że znajdziemy szybko z mężem pracę w PL. OBY :ico_sorki:
Magdalena_82, to zależy jakiej i gdzie (rejon Polski) szukasz pracy. Jak jakakolwiek, czyli za najniższą krajową to po pewnym czasie znajdziesz. Nie jest łatwo bo tutaj kryzys dopiero jest i zatrudniać nie chcą. W niektórych rejonach PL nie ma nawet pracy tej byle jakiej. Trzymam kciuki by Wam się szybko udało.
Lala, trzymam &&&&&, a szefowej nie zazdroszczę.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sie 2012, 10:55

Ja często słyszę" ma pani za wysokie kwalifikacje"
Kurcze jak chce pracować nawet za sprzedawcę za najniższą krajową, to powinni się cieszyć... teraz mam dwa cv które rozsyłam. Zatajam swoje wykształcenie i kwalifikację :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sie 2012, 12:47

Ja często słyszę" ma pani za wysokie kwalifikacje"
Taki tekst tez słyszałam. Ja też nie podaję wszystkiego w cv i na rozmowie. Jak człowiek nie miał doświadczenia to słyszał, że tylko zna teorię, teraz ma za duże kwalifikacje. Moni jeśli odpowiada Ci praca sprzedawcy w sieci CCC to zobacz ofertę na ich stornie i w sklepach u siebie bo oni teraz potrzebują ludzi (widziałam kilka ogłoszeń u siebie i u rodziców).

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość