Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 sie 2007, 10:44

Cześć Śpioszki - takie malutkie ubranka :ico_haha_01:
Idę dziś do gin i po zwolnienie lekarskie, przy okazji odwiedzę dziewczyny w pracy, bo musze zdać telefon. A wcześniej pewno jakieś sklepiki po drodze... bo po drodze zawsze są jakieś sklepiki....
Miłego dnia!

[ Dodano: 2007-08-03, 10:46 ]
Lena, nie przejmuj się leniem. Teraz jest najlepszy czas, żeby nic nie robić, tylko odpoczywać- korzystaj!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 sie 2007, 10:51

Hej, dzieki za info dotyczące proszków i samego prania. Ja na razie to za bardzo nie mam co prac ale wiedzieć warto :-D Witam wszystkie nowe wrześniowe tiktakowiczki.
Galeria brzuszków jest super, ja spróbuje coś wkleić jak będe miała w koncu neta na swoim komputerze (ciagle korzystam z komputera brata).

[ Dodano: 2007-08-03, 11:05 ]
Ja ciągle dreptam do pracy i jakos daje rady choć podobnie jak Lena ciągle męczy mnie spanie. Chetnie poszlabym na L4 ale teraz okres urlopowy i ludzi do pracy brak, jakos jeszcze 2 tygodnie przemecze ale potem już odpoczywam. Ostatnio męczą mnie nawet zakupy, z czego mój mąż chyba sie cieszy :-D bo robie je w ekspresowym tempie. No ale na zakupy dla małego to zawsze mam ochotę :ico_haha_02: Wczoraj mąz zrobil dodatkowe półki w naszej szafie dla synusia, wiec teraz mogę juz patrzeć za ciuszkami bo jest gdzie układać.
Co do laktatorów to ja chyba na razie nie bede kupować, bo chyba nie zawsze jest potrzebny, nie wiem czemu ale boję sie że bede miała mało pokarmu. Piersi powiekszyly mi sie tylko o 1 numerek :ico_placzek: (zawsze miałam małe)
Kicia z jakiej firmy masz łóżeczko? Ja kupiłam łózeczko z drewexu w sklepie za 216zł też z szufladą.
Kocura udanych zakupow życze i daj znac co tam pan doktorek powiedział. Ja mam wizyte we wtorek i juz nie moge sie doczekac.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 sie 2007, 11:17

Cześć wszystkim,ja wczoraj rano prałam ciuszki a potem wszystko prasowałam,na szczęście zniżyłam sobie deskę do prasowania tak że mogłam siedzieć,ale i tak plecki dokuczały potem :ico_olaboga: no i myślę że chyba trzeba powoli szykować torbę do szpitala,bo to nigdy nic niewiadomo,a w szafie może sobie stać i nie będzie nikomu przeszkadzać.
Lena ja też mam lenia,może to nasz organizm przygotowuje się do ciężkiego wysiłku(porodu) więc myślę że należy sie poddać temu leniowi,tak jak pisała Kocura,i po prostu korzystać i odpoczywać.
A wiecie ostatnio śnią mi się takie dziwne rzeczy że widzę jak mały w brzuszku szaleje,ale to nie jest tak normalnie jak zawsze tylko widzę jego cała rączkę,wszystkie paluszki albo główkę całą,a dziś to mi się śniło że już urodziłam i miał czarne włoski i czarne oczka,hihi.ciekawe czy sie to sprawdzi.

[ Dodano: 2007-08-03, 11:27 ]
ESKa nawet nie wiem z jakiej firmy to łóżeczko jest,ma wyrzeźbionego takiego misia na przodzie.Nie przejmuj się tym że nie będziesz miałam pokarmu to że piersi powiększyły się tylko o jeden rozmiar to nic nie znaczy,moje też powiększyły się o jeden i też nigdy niebyły duże a pokarm już mi się pojawił,głowa do góry,będzie dobrze.Moja szwagierka w pierwszy dzień karmiła małego i nie było nic widać że mleko jej leci,jak nacisnęła na pierś to nie było mleka,nawet jak poszła ściągnąć laktatorem to nic nie było :ico_szoking: a mały jak ciągnoł to mleko miał i się najadał i nie płakał,dziwne to prawda.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 sie 2007, 13:13

Czesc dziewczyny!
Dorwalam komputerek... W Polsce :) Lekarz nie dzwonil wiec pojechalam, podroz znioslam bardzo dobrze, tylko spiaca bylam i jestem, pobilam chyba rekord 32 godziny bez snu... Czuje sie bardzo dobrze i teraz moge spac do woli, no i moze jeszcze zaszalec w sklepach?? :ico_brawa_01: Pozdrawiam Was cieplutko, wracam w czwartek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 sie 2007, 13:23

Dominisia, super że dobrze zniosłaś podróż, to teraz korzystaj z okazji i szalej po sklepach :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 sie 2007, 14:22

Kicia może faktycznie z tym mleczkiem nie będzie źle :-) Ja mam do szpitala niby wszystko przyszykowane ale na razie wpakowalam to w torby jednorazowe z Auchan, i faktycznie trzeba by bylo pomyslec o jakiejs porządnej torbie bo przeciez z reklamówkami sie nie wybiorę :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 sie 2007, 15:39

Hej Dziewczyny!! Ale super macie brzuszki :) Ja wczoraj sciagnelam znow do Szwecji, podroz byla ok, chyba sie z Dominisia na granicach musialysmy minac hihihi :-)
Dzis mam urwanie glowy. Wypakowywanie wszystkiego, pranie (mam wstawione w pralini 3 prania i jeszcze w domu jedno i 3 czeka jeszcze). Nie wiem skad tyle tego (reczniki, koce, ciuchy, posciel), a ja jestem raptus wiec chce miec wszystko porobione jak najszybciej i czysciutko znowu. Dzidziusiowe ciuszki popiore jak uporam sie z tymi. dopiero teraz widze jak wiele rzeczy dla dzidzi w Polsce kupilam: w zasadzie to chyba nic mi nie brakuje. a lozeczko mam Drewexa Dawid biale z szuflada i opuszczanym bokiem. Mi sie bardzo podobalo. Dzis juz wybaczycie ze fotek nie wstawie ale mam tyyyle roboty ale na dniach obiecuje brzusio i zakupki powklejac :ico_brawa_01:
Za mama juz morze lez wylalam, staram sie caly czas cos robic aby nie myslec o tej rozlace , tesknocie itp...
Pogoda tutaj sliczna, przyjemne cieple lato :-)
Nel tak mi skacze w brzuszku ze juz czasem nie mam sily jak mi spac nie daje tylko gdzies po pecherzu czy kroczu nawala az kluje mnie i boli :ico_olaboga: Ja mowie ze wtedy salse tanczy bo za duzo shakiry slucham :-)
Od dzis bede sie regularnie meldowac :-)
Buziakuje :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

03 sie 2007, 15:46

Dominisia cieszę się bardzo że jesteś zadowolona z podroży i dobrze ją zniosłaś,podziwiam 32 godziny bez snu,ja bym padła.
Eska były i takie co z reklamówkami przychodziły do szpitala :-D ważne żeby mieć w nich wszystko co potrzebne :-D ale wiadomo,z porządną torbą zawsze lepiej :-D
Ja jestem w szoku,słuchajcie przeczytałam przed chwilą artykuł w gazecie i prawie się popłakałam.W naszym szpitalu,w tym co będę rodzić, tydzień temu babeczka 24 lata zmarła :ico_placzek: urodziła ślicznego chłopczyka i jak ja zszywali to nastąpił jakiś potężny krwotok z macicy i się okazało że szpital ma za mało krwi,kobieta miała grupę A Rh+, czyli taką której jest najwięcej,ja też taką mam,ja nie wiem dlaczego nikt nie poprosił rodziny żeby oddała krew,każdy by to zrobił a tak dziewczyna wykrwawiła sie na śmierć,nie do końca zrozumiałam ten artykuł,bo pisali że wzięli ją na blok operacyjny w celu usunięcia macicy i nie wiem co się dalej działo,nie napisali tego,ale dziewczyna zmarła po 12 godzinach od porodu :ico_placzek: Normalnie szok. :ico_placzek:
Właśnie w środę na wizycie tak się dziwiłam dlaczego lekarz wpisał mi z wyniku na kartę ciąży ile mam płytek krwi :ico_szoking: wcześniej nigdy tego nie robił,wiadomo polak po szkodzie ostrożny,tym bardziej że ja chodzę do ordynatora a to właśnie on teraz będzie miał najbardziej przerąbane bo rodzina oczywiście chce zaskarżyć szpital.
Wcześniej nie bałam się porodu ale już zaczęłam się bać.Chyba jak będę szła rodzic to się najpierw zapytam ile mają jednostek krwi.

[ Dodano: 2007-08-03, 15:48 ]
Mamo Zuzi super że jesteś już na stałe z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

03 sie 2007, 21:06

Dziewczyny pomózcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak można usunąć zapach ropy z torby podróżnej?Już ją prałam kilka razy chociaż wiem że za bardzo nie można , wietrzyłam na słonku i nic dalej capi.Może macie jakiś sposób.Będe wdzięczna za każdy

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 sie 2007, 21:18

mama_zuzi1980, witaj, witaj!
Dominisia, bardzo dobrze,że pojechałaś! Odpoczywaj!
U nas wszystko w porządku- byłam dziś u gin. Powiedziała, żeby sieę niczym nie przejmować tylko jechać do Rytra. Więc pojedziemy na te parę dni.
I najlepszy hicior- Zuzia ma już termin porodu cc! Tak ni z tego ni z owego, pani doktor mówi,że przyjmie mnie na oddział 19, a 20 cc. Normalny termin mam na 29 września. Jakoś się przestraszyłam,że to tak szybko. Ale jak juz ochłonęłam to fajnie tak, jakż czułam,że będzie to 20.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość