Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 wrz 2011, 14:55

ehhh te zabobony :ico_olaboga: Albo ten,zeby w ciazy nic dla dziecka nie kupowac :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 15:05

Albo ten,zeby w ciazy nic dla dziecka nie kupowac :ico_oczko:
No to niue wiem co to bedzie z moim dzieckiem, wszystko dla niego juz mam .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 15:54

No to niue wiem co to bedzie z moim dzieckiem, wszystko dla niego juz mam .
ja tez się musze zastanowić, bo wszystko przed porodem kupiłam. :-D

Te zabobony to istna masakra jest i wiekszość starych babci szumi jak wierzba na wetrze kolo tej biednej ciężarnej :-D

z innych zabobonow co znam:
-że jak ktoś nie spełni zachcianki kobiety w ciąży to go myszy zjedzą, lub bedzie mu tego brakowało czego odmowi :-D
- nie wolno siedziec noga za nogę bo dziecko pępowina sie owinie
-nie wolno nic smazyc w ciazy bo tam gdzie tluszcz kapnie to dziecko bedzie mialo znamie
-Nie wolno współżyć 2 miesiące przed rozwiązaniem,bo dziecku będą ropiały
oczka
-Nie patrz na księżyc, bo dziecko będzie łyse.
-Nie patrz na nikogo brzydkiego, bo dziecko bedzie podobne.
-Podczas zmywania naczyń lub prania Przyszła Matka nie może sobie zachlapać brzucha, bo dziecko będzie pijakiem

To tak na poprawę humoru

A z tym bocianem to serio ze dzieci nie przynosi ?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

lilo

27 wrz 2011, 15:56

A z tym bocianem to serio ze dzieci nie przynosi ?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A ty zamierzasz do wiosny w ciąży chodzić??????? :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 16:29

A ty zamierzasz do wiosny w ciąży chodzić???????
wolałabym do lata :-D jakoś lepiej mi się kojarzy, cjhociaz wiosna brzmi swietnie.

Chyba ze do mnie przyleci bocian z pewnej firmy budowlanej taki gipsowy :-D

lilo

27 wrz 2011, 16:32

Chyba ze do mnie przyleci bocian z pewnej firmy budowlanej taki gipsowy
No ale taki to żeby ci zamiast dzidziusia jakiegoś krasnala ogrodowego nie przyniósł :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 16:34

No ale taki to żeby ci zamiast dzidziusia jakiegoś krasnala ogrodowego nie przyniósł
no wlasnie musze sprawdzic jaki ma list przewozowy :-D kurcze nie pomyslałam o tym :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 wrz 2011, 16:35

dziewczyny o zabobonach jest tutaj temat http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=8254

A z tym bocianem to serio ze dzieci nie przynosi ?? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A ty zamierzasz do wiosny w ciąży chodzić??????? :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_oczko:
ona już na "wylocie" więc może jakiś zabłąkany bociek się znajdzie... :-D a jak nie to faktycznie do wiosny daleko

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 wrz 2011, 17:01

-że jak ktoś nie spełni zachcianki kobiety w ciąży to go myszy zjedzą, lub bedzie mu tego brakowało czego odmowi :-D
A poprawnie to ponoć jest tak że jak się odmówi ciężarnej czegoś to u tej osoby co odmówiła się myszy zalegną.

Śmiejemy się teraz ale jak mi ktoś zaczyna te głupoty gadać i wiem że on na poważnie mówi to juz nie jest mi wesoło tylko nerwice mam.

NICOLA_1985

27 wrz 2011, 17:19

Śmiejemy się teraz ale jak mi ktoś zaczyna te głupoty gadać i wiem że on na poważnie mówi to juz nie jest mi wesoło tylko nerwice mam.
no ja też... po prostu mi się nóż w kieszeni otwiera... a jak słysze moją teściową to już po prostu cała się trzęsę i zaczyna mnie boleć brzuch z nerwów bo takich bzdur co ona potrafi sobie wymyśleć chyba mało kto potrafi... a matka mojej teściowej jeszcze gorzej... ale one to już nawet nie o ciąży... jak moja Karolina jeszcze nie chodziła jak miała dwa latka to moja teściowa i jej matka siadły na mnie, żebym ją lepiej karmiła to się nauczy chodzić... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: w ogóle sobie nie dały wytłumaczyć, że ona nie chodzi bo jest niepełnosprawna tylko mi wmawiały, że ona mało je i to dla tego... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: to se wyobraźcie jaki ciemnogród na temat ciąży.... masakra... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość